Rylee Arnold i DWTS mbrohet nga Harry Jowsey pas rezultatit të ulët

Klea

Rylee Arnold i DWTS mbrohet nga Harry Jowsey pas rezultatit të ulët

Sezoni 32 i Duke kërcyer me yjet rezulton të jetë e vështirë për Harry Jowsey dhe partneri i tij i ri profesionist DWTS, Rylee Arnold. Çifti ka qenë i lidhur në mënyrë romantike. Por nuk e dimë nëse kjo është vetëm një shfaqje apo dashuri e vërtetë. Shumë marrëdhënie lulëzuan në sallën e ballit.

Ndërkohë, Rylee, e cila është motra e alumit të DWTS Lindsay Arnold, u kritikua për gjoja kopjimin e koreografisë. Disa lëvizje nga rutina e motrës së saj për vitin 2019, të dyja të vendosura në të njëjtën këngë, dukeshin të njohura. Megjithatë, hapi i shpejtë i Rylee dhe Harry’s Disney Week i mblodhi çiftit rezultatin e tyre më të lartë deri më tani.

Por çifti nuk bëri përshtypje në natën më të paharrueshme të vitit. Ata performuan një kërcim bashkëkohor për të mbajtur kokën lart nga Andy Grammer. Ata shënuan 18 nga 30 pikë, të cilat i zbardhën në fund të tabelës së liderëve. Dyshja e kërcimit nuk u eliminua pasi gjysma e rezultatit total është nga votat e tifozëve.

Harry vjen në mbrojtjen DWTS të Rylee

Pasi mori mesazhe negative në rrjetet sociale, Harry ndau një mesazh në Instagram Story. Një llogari fansash në TikTok ka shpërndarë videon. “Dua vetëm të them: Sot ka qenë jashtëzakonisht e vështirë. I gjori Rylee është vërtet i mërzitur. Jam shumë i mërzitur”, tha Harry. “Mendoj se të dy jemi po aq të shkatërruar dhe të mërzitur për natën e kaluar, sepse nuk ishte nata jonë, nuk ishte vallëzimi ynë më i mirë.”

Ai vazhdoi, “Dua të them vetëm disa gjëra: Nëse nuk ke ndonjë gjë të mirë për të thënë, të lutem mos e thuaj. Ky është sezoni i parë i Rylee, nuk kam kërcyer kurrë më parë. Po mësojmë, po e kuptojmë,” shpjegoi Harry. “Kjo është qëllimi i këtij spektakli – të kesh dikë që nuk ka kërcyer kurrë më parë, t’i vendosë në skenën botërore dhe t’i thuash që të përpiqen ta kuptojnë.”

Ai shtoi, “Më pëlqen të kaloj kohë me Rylee. Ajo është një person i jashtëzakonshëm, ajo është një grua e jashtëzakonshme dhe ka qenë një gëzim i madh të jesh me të.” Duket sikur këta të dy kanë një miqësi të ngushtë.

“Gjithsesi, unë po e zvarrit këtë, por nëse shihni një koment të keq, thjesht thuajini ta mbajnë për vete. Thjesht nuk është shumë bukur të lexosh, “tha Harry. “Ishte vërtet e vështirë për ne të dy.”

Dancing with the Stars vazhdon të martën në ABC dhe Disney+.