Ryan Boyajian zbulon pse nuk mori pjesë në ribashkimin e RHOC

Klea

Ryan Boyajian zbulon pse nuk mori pjesë në ribashkimin e RHOC

Ryan Bojajian ka dhënë më shumë kontekst se pse ai nuk mori pjesë Amvise të vërteta të Orange County Ribashkimi i sezonit 17. Pavarësisht se ishte i vetmi mashkull i ftuar për të marrë pjesë, Ryan mendoi se do të ishte një pamje e keqe. Partnerja e tij Jennifer Pedranti shpjegoi gjatë pjesës 1 të ribashkimit se nëse Ryan do të kishte ardhur dhe do t’i bërtiste Gjyqtari Tamra, ai nuk do të dilte prej saj në dritën më të mirë. Kjo, sepse një burrë që i bërtet një gruaje – edhe në mbrojtje – mund të keqinterpretohet.

Reality Tea u takua me Ryan pasi u transmetua pjesa e parë e ribashkimit të RHOC për të diskutuar vendimin e tij.

Ishte një “situatë pa fitore” për Ryan

“Ndjeva se ishte një situatë pa fitim për të vazhduar atje,” shpjegoi Ryan për Reality Tea, “sepse diferenca ime për ‘sukses’ do të kishte qenë pothuajse e pamundur.

“Tamra ulej atje lart dhe bënte gjënë e saj. Bërtisni, bërtisni, gënjeni, bëhuni më shpifës, thoni gjëra më poshtëruese dhe nëse i thosha diçka negative nga distanca për të ose për të, atëherë do të etiketohesha të gjitha këto gjëra negative.”

Ryan shtoi: “Aq sa unë dhe Jenn donim që unë të vazhdoja që të mund të mbroja veten, marrëdhënien tonë dhe të provoja se sa shumë BS, gënjeshtra dhe helm i çiltër flet Tamra, ne vendosëm se thjesht nuk ishte koha e duhur ose vend.”

Ai bën një pikë të drejtë. Për fat të mirë, shumica dërrmuese e shikuesve të RHOC ishin të lumtur kur panë Jenn duke mbajtur fortesën. Ajo e mbrojti lidhjen e saj me mjeshtëri, e gjitha përballë një skene plazhi virtual.

Jenn ka “mbaruar” me dramën

Pasi u rrotullua në qarqe rreth marrëdhënies së saj, Jennifer i tha grupit në ribashkim se kishte “mbaruar” duke e diskutuar atë. Ajo madje arriti t’i afrohej Tamrës, kur “miku” i saj i supozuar e quajti atë “mashtruese”.

“Ti je gjithashtu mashtrues i keq”, u përgjigj Jenn. Tamra dukej e tronditur dhe i mohoi pretendimet. Por të gjithë i kemi parë fotot. Kamera nuk gënjen kurrë – dhe këto foto janë bërë para moshës së AI.

A do të vazhdojë Tamra tani? E dyshimtë. Kjo duket se ka të bëjë me të vetmen histori që ajo ka.

PS. Unë mendoj se xhaketat e Ryan-it të lyera me llak janë në të vërtetë mjaft në modë. Por ndoshta kjo është arsyeja pse unë jam në biznesin e të shkruarit për TV realitet, në vend të modës.

Ribashkimi i Real Housewives of Orange County Season 17 përfundon të mërkurën, 11 tetor në 8/7c në Bravo.