Ryan Boyajian thotë se 'lëndimi dhe tradhtia është e vërtetë' pas finales së RHOC

Klea

Ryan Boyajian thotë se ‘lëndimi dhe tradhtia është e vërtetë’ pas finales së RHOC

Juria është ende jashtë Amvise të vërteta të Orange County Sezoni 17, por një konsensus i madh është mjaft i qartë. E sapoardhura Jennifer Pedranti ishte hit mes fansave. Ndërsa Bravo e shtyu fort kthimin e Tamra Judge, ishte armiku i saj, Jenn, që e përthithi atë qendër të vëmendjes.

Jennifer u hutua nga agresiviteti i Tamrës, veçanërisht pasi ata kishin qenë miq përpara se të dilnin bashkë para kamerave. Asnjë nga kritikat e Tamra-s për Jenn-in nuk doli përpara se të fillonte sezoni 17, kështu që Jenn ishte e bindur që Tamra po i bënte të gjitha për hir të dramës.

Tamra iu drejtua Jenn veçanërisht ashpër ndaj partnerit të saj, Ryan Bojajian. Për nder të Ryan-it, ai e mori pjesën më të madhe duke kthyer faqen tjetër. Por fansat ishin të lumtur kur e panë atë duke u përgjigjur së fundmi. Në vazhdën e përfundimit të sezonit 17, Ryan dhe Jennifer patën një mesazh për fansat.

E ardhmja e Jenn dhe Ryan në RHOC

Më 27 shtator, Ryan postoi një bobinë në Instagramin e tij me Jenn në krah. Jennifer filloi, “Babe, nuk mund ta besoj se sonte është episodi i fundit i RHOC.” Ryan i tha asaj se kishte bërë mrekulli, dhe ajo tha, “Unë do të thoja se ne bëmë mrekulli. Sikur, unë duhej ta bëja këtë. Nuk e kisha idenë se do të rrëmbeheshe.”

“Patjetër një udhëtim i egër,” tha Ryan. “Lëndimi dhe tradhtia ishin të vërteta. Njerëz që i konsideroni miq – të jenë në komunitetin tonë të vogël ku ne i kushtojmë kaq shumë rëndësi shtatë fëmijëve tanë dhe të kenë këto lloj keqinterpretimesh për ne të dy? Gënjeshtrat flagrante që thuhen për mua? Thjesht – dhemb, nuk ndihet mirë.”

Ryan vazhdoi duke thënë se ai mendonte se njerëzit nuk e kuptonin ndikimin e “fjalëve të tyre të pakujdesshme”. Jenn shtoi: “Ajo që thonë njerëzit ka rëndësi.” Sa i përket nëse Jenn do të kthehej, ajo tha: “Po, shpresoj ta bëj përsëri”. Jennifer raportoi se ata përjetuan “rritje” dhe “qartësi”. Ryan shtoi: “Ne të dy i shohim njerëzit tani pikërisht për atë që janë”.

Jennifer deklaroi se sezoni 17 ishte “në libra”, përpara se Ryan të nënshkruante me falënderime për fansat.

Ribashkimi i Sezonit 17 të Real Housewives of Orange County fillon të mërkurën, 4 tetor në orën 8/7c në Bravo.