Ryan Boyajian kritikon gjyqtarin Tamra 'Kllounin e Larë të Keqe'

Klea

Ryan Boyajian kritikon gjyqtarin Tamra ‘Kllounin e Larë të Keqe’

Gjyqtari Tamra u kthye në Real Housewives të Orange County, “gati për të luajtur”. Dhe fatkeqësisht për Jennifer Pedrantin, ajo ishte bashkë-ylli me të cilin do të luanin në sezonin 17. I dashuri i saj, Ryan Bojajian, u bë gjithashtu një objektiv me historinë e tij të të qenit një lotario. Tamra nuk pranoi që Jennifer dhe Ryan të ishin të hapur dhe të sinqertë për të kaluarën e tyre.

Pavarësisht kësaj, Tamra e kruante vazhdimisht plagën në mënyrë të pashpirt, duke përdorur justifikimin se ishte e shqetësuar për shoqen e saj. Në realitet, shumica e shikuesve mendonin se kishte shkuar shumë larg. Ryan ishte gjithmonë në mbrojtje. Dhe shumica e skenave të Jenn ishin të një bisede të pakëndshme me dashurinë e saj.

Pra, me transmetimin e finales së sezonit, nuk është befasi që Ryan i hapur do të dëshironte të përballej me Tamrën. Ai u fut në rrjetet sociale për të tallur veshjen e saj të kllounit nga festa e finales. Dhe shkoni në ofensivë në përgjithësi.

Ryan tha se Tamra e përdori Jenn për një rikthim të madh

Ryan u hodh në komente nga një llogari e fansave të Bravo në Instagram. Postimi tregoi një klip të TikTok të një ribashkimi të kaluar, gjatë të cilit Tamra dhe Vicki Gunvalson u grindën.

Vicki e thirri ish-shoqen e saj në kronologjinë e saj romantike me bashkëshortin e tanishëm, Eddie Judge. Ajo pretendoi se Tamra u lidh me Eddie vetëm disa ditë pasi u largua nga shtëpia bashkëshortore. Tamra ishte ende e martuar ligjërisht, por e ndarë.

I tillë ishte pozicioni në të cilin ishte Jenn kur filloi një romancë me Ryan. Vetëm se Tamra kishte mendime të mëdha për të. Për ironi, duke pasur parasysh historinë e saj.

Ryan qartazi donte të nxirrte dritë mbi hipokrizinë duke komentuar videon. Ja çfarë kishte për të thënë.

Kllouni u pushua nga puna

“Ckemi djema. Vetëm pak e vërtetë (E vërtetë e vërtetë) Vicki= nuk më njeh (Ryan.) Ajo nuk më ka takuar kurrë. Nuk kemi 1 shok të përbashkët. Megjithatë ajo shfaqet në TV Kombëtar për të më krahasuar me dikë që falsifikoi kancerin. Dhe. Pastaj e paralajmëroi Jenn për mua duke thënë se jam një djalë i keq. Nuk mund të jesh serioz”, ka shkruar Ryan.

Duke iu drejtuar Tamrës, ylli i RHOC vazhdoi, “Tamra= Jenn dhe unë mund të vazhdonim për orë të tëra. Le të themi vetëm se ky klloun i keq i shpëlarë nuk kishte asnjë histori, kështu që ajo u shfaq me një plan të paramenduar (plot gënjeshtra flagrante) për të rrëzuar Jenn dhe unë me shpresën për të bërë një rikthim të madh në shfaqje. Në vend të kësaj, ajo pati një dështim EPIK të një sezoni.”

Duke marrë parasysh sa kohë Tamra ka lundruar në sezonet RHOC, akuza e Ryan është e besueshme. Por ai përmendi marrëveshjen e miqve si rezervë.

“Na u tha nga shumë në rrethin e saj se qëllimi i saj i vetëm ishte të na ndante dhe të na ndante. Përsëri, kjo përpjekje e etur i rezultoi mbrapsht asaj – ajo nuk ka bërë gjë tjetër veçse ka treguar rrobat e saj të vërteta (një tjetër emoji me të vjella) Ajo është një mike me ASKUJT. Dhe pjesa më e mirë – kjo vetëm sa i bëri Jenn dhe unë më të fortë. #SilverLining,” vazhdoi ai.

“Jenn dhe unë e vlerësojmë shumë që e pamë Tamrën për atë që është. #WashedUp”, përfundon postimi.

Ryan është gati për të luajtur. Dhe duket se do t’i jepet rasti të flasë për ribashkimin e RHOC. Shtrëngoj.

Kapni Real Housewives të Orange County të mërkurën në 8/7c në Bravo.