Ryan Boyajian i RHOC thërret djalin e turpëruar të gjyqtarit Tamra në Instagram

Klea

Ryan Boyajian i RHOC thërret djalin e turpëruar të gjyqtarit Tamra në Instagram

Amvise të vërteta të Orange County ka pasur një sezon interesant. Ne pamë rikthimin e Gjyqtari Tamra me gjithë lavdinë e saj, por ajo lavdi shpejt u kthye në … trazira. Shikuesit u njohën edhe me studenten e parë Jennifer Pedranti. Jen erdhi si shoqe e Tammy Sue dhe ne të gjithë e dimë se si mund të shkojë miqësia me Tamrën.

Tamra është parë e kuqe gjatë shumë përmbajtjeve të saj. Ajo është gjithashtu e detyruar të ketë pjesën e saj të drejtë të pijeve alkoolike. Dukej se shoqja Jen kishte një objektiv në shpinë dhe ishte marrës i shumë vitriolit nga Tamra. i dashuri i Xhenit Ryan Bojajian ishte gjithashtu objekt bisede mes aktorëve.

Tammy Sue dhe Jen dyshohet se ishin në rrugën e shëndetit. Fatkeqësisht, ata goditën në episodin më të fundit. Pasi Ryan pësoi një goditje tjetër nga sallata e fjalës së Tammy Sue, ai thirri një tjetër që Ryan Tamra duhet ta mbajë në sy. Hipokrizia dhe i dashuri i Xhenit kanë hyrë zyrtarisht në chat.

A është një foto e karit më e keqe se një kërcënim?

Ndërsa Tamra i lëshon pjatën e ndyrë Jen dhe Ryan, a janë gjërat në dollapin e saj që presin të dalin? Ryan Boyajian e mori atë në Instagram Story dhe postoi një foto të Tamra me djalin e saj më të madh, Ryan Vieth. Dhe jo më kot, ai mund të ketë të drejtë.

Fotoja e Ryan V dhe Tamra kishte mbishkrimin, “I vetmi Ryan, sjellja e të cilit Tamra duhet të shqetësohet”.

Me mirësjellje @ryanboyajian Instagram Story

Tani, nëse kujtesa më shërben si duhet, Ryan V ishte tepër problematik. Dua të them, ai po hodhi gjithashtu D në mediat sociale. Ai kërcënoi ish-gruan e tij kur gjërat shkuan keq, dhe kjo ishte shumë brutale. Natyrisht, ai incident i tmerrshëm u fshi pasi ajo ndau tekste barbare, por ju e dini, pamjet e ekranit ekzistojnë.

Dhe më pas ndodhi që një herë Ryan V bëri një tërbim homofobik/transfobik/anti zi/anti-aziatik në Historitë e tij në Instagram. Po, ato zhduken përfundimisht, por interneti nuk harron kurrë!

Me mirësjellje ryan_michael_vieth Instagram Story

Golly, Ryan B mund të ketë bërë një pikë mjaft të mirë. E gjithë kjo i kthehet Tamrës duke thënë se Jen shkatërroi familjen e saj. Për sa i përket familjes, a ka vend Tamra për të folur? Dua të them, si është marrëdhënia me Sidney Barney? Për vite me radhë Sidney iu lut nënës së saj që të mos ndante disa gjëra në rrjetet sociale apo në emision. Arriti në pikën ku Sidney në thelb e mbylli Tamrën nga jeta e saj plotësisht. A nuk mund të fajësohej Tamra për shkatërrimin e marrëdhënies me fëmijën e saj?

Sigurisht, Jen dhe Ryan B nuk janë engjëj me të kaluar të përsosur, por askush në këtë kast nuk duhet të tregojë me gishta – dhe sigurisht jo Tamra (ahem, lakuriq i tretur). Ryan B mund të dëshirojë të ndajë D-në, por më kujtohet gjithashtu disa herë kur gjinjtë e Tammy Sue ishin në ekran të plotë. Dhe me sa dija ime, Jen nuk ka qenë aq ekstra sa të ketë pasur një seancë të vërtetë grimi me një nga yjet e saj.

Për sa i përket Tamrës që hodhi një nga shoqet e saj në gropën e dëshpërimit, të paktën Jen është në shoqëri të mirë. Heather Dubrow me sa duket është qetësuar nga versioni i ri i Fox Force Five.

Në fund të fundit, Ryan B bëri një pikë të mirë, Tammy Sue mund të dëshirojë të ndalojë së hedhuri gurë në shtëpinë e saj prej xhami.