Rules Vanderpump Sezoni 11 Thashethemet dhe Parashikimet e Ribashkimit

Klea

Rules Vanderpump Sezoni 11 Thashethemet dhe Parashikimet e Ribashkimit

Pjesa I e Rregullat e Vanderpompës ribashkimi pritet të transmetohet në Bravo të martën, 14 maj në orën 20:00/EST. Ribashkimi u filmua në mars, gjashtë muaj pas përfundimit të prodhimit në shtator. Që kur kasti filmoi ribashkimin, ata kanë dhënë sugjerime se çfarë mund të presin fansat. Përveç kësaj, prezantuesi Andy Cohen dhe sleuths në internet gjithashtu kanë derdhur çaj për të gjithë dramën që ndodhi në ribashkim.

Këtu është gjithçka që dimë:

Andy e quajti ribashkimin 'tepër intensive'

Andy foli për ribashkimin në episodin e 18 marsit të shfaqjes së tij SiriusXM, duke u thënë fansave se xhirimet ishin “tepër intensive dhe elektrike”. Prezantuesi tregoi se ndërsa temat ishin mjaft serioze, kasti bëri një punë të shkëlqyer për të mos lejuar që emocionet e tyre të merrnin më të mirën prej tyre.

“[All the topics] u diskutuan me qetësi”, tha ai.

Përveç kësaj, ai i tha bashkë-prezantuesit John Hill se ribashkimi ishte “bindës”, duke thënë se ai e gjeti veten të etur për të vazhduar përfshirjen me dramën pas përfundimit të xhirimit.

“Unë do të them këtë, ka dy lloje ribashkimesh,” tha ai. “Kur largohem nga regjistrimi, ose dua të angazhoj më shumë producentët për të… ose bisedën totale ku dua të shkoj në shtëpi, të pi një tekila, të dëgjoj muzikë dhe të harroj të gjithë çështjen.”

Ai vazhdoi, “[The Vanderpump Rules reunion] ishte ai me të cilin doja të angazhohesha. Bisedoni me të [Executive Producer] Alex Baskin në rrugën për në shtëpi. Flisni me Lisa Vanderpump… Kishte shumë për të folur.”

A kanë pasur një grindje Lala dhe Ariana?

Lala Kent kishte mbrapa Ariana Madix pas Scandoval, por në sezonin 11, ajo mori reagime nga fansat për të qenë një flip-flopper. Shikuesit mendonin se ajo ishte shumë simpatike ndaj Tom Sandoval dhe Rachel Leviss.

Në mars, një koment i fansave doli në X, i njohur më parë si Twitter, që pretendonte se Ariana “evisceroi” Lalën në ribashkim. Lala foli për komentin gjatë një daljeje në The Talk, duke u thënë fansave se postimi në rrjetet sociale nuk e kapte historinë e plotë.

“Unë mendoj se është e saktë [fan] Tweet-i ishte 'Ariana e zhgënjeu Lalën në ribashkim dhe ishte prishja e miqësisë'. Dhe vetëm një nga këto gjëra është e vërtetë”, tha ajo. “Do t'ju lë të gjithëve të vendosni.”

Ariana gjithashtu iu përgjigj komentit gjatë një paraqitjeje në Watch What Happens Live, duke i thënë Andit se ajo nuk “shpërndau” askënd. Megjithatë, ajo shprehu zhgënjimin se si disa nga yjet e saj femra, kryesisht Lala dhe Scheana Shay, folën për të pas shpine këtë sezon.

Ajo i tha Andit se mendonte se vajzat ishin një front i bashkuar këtë sezon.

“Me të vërtetë mendova se ne ishim si Spice Girls e çuditshme,” tha ajo. “Dhe më pas, unë po e shikoja dhe thashë, 'Oh, ndoshta jo aq shumë.”

Grafiku i vendeve të sezonit 11

Bravo ndau tabelën e vendeve të ribashkimit të sezonit 11 në Instagram më 16 mars. Nuk kishte surpriza të mëdha. Sandoval dhe Ariana shënuan vendet më afër Andit dhe Lizës. Ariana u ul pranë Andit, e ndjekur nga Katie Maloney, më pas Lala dhe në fund James Kennedy. Sandoval u ul pranë Lizës, i ndjekur nga Tom Schwartz, Scheana dhe Brock Davies. Ally Lewber dhe Jo Wenberg nuk u përfshinë në tabelën e vendeve. Ne supozojmë se ata do të shfaqen në një moment.

E vetmja surprizë në tabelën e ulëseve ishte se Lala ishte ulur pranë Katie dhe Ariana. Ajo është përfshirë në shumë drama me femrat këtë sezon.

Së bashku e panë finalen

Për muaj të tërë, aktorët kanë ngacmuar se kanë bërë diçka shumë ndryshe në fund të ribashkimit të këtij viti.

Të hënën, më 6 maj, u publikua traileri i parë zyrtar, i cili zbuloi se për herë të parë, kasti ndoqi finalen së bashku. Andy tha se producentët donin të merrnin reagimin e kastit në kohë reale për minutat e fundit të finales.

Traileri e bëri të duket sikur aktori kishte një reagim shumë emocional ndaj finales. Ariana qau dhe tha se duke parë klipin “i lëndoi shumë ndjenjat e saj”.

Ngacmuesi zbuloi gjithashtu se do të ketë një shkëmbim emocional mes Arianës dhe Sandoval.