'Rregulli' i Ariana Madix kundër këngëve skandovale në DWTS

Klea

‘Rregulli’ i Ariana Madix kundër këngëve skandovale në DWTS

Ariana Madix e ka kaluar krizën në vitin 2023, duke i lënë fansat dhe kritikuesit të shohin dhimbjen e saj. Nga ana tjetër, Ariana ishte në gjendje të përkthente një pjesë të mirë të asaj dhimbjeje në art kuptimplotë, siç bëjnë shumë artistë.

Rasti në pikën e saj, koha e saj në Duke kërcyer me yjet. Ariana dukshëm ka kanalizuar shumë nga përvojat e saj të vitit 2023 në performancat e saj. Të përballesh me Tom Sandovalin do të ishte shumë për këdo, por të jesh e dashura e tij për nëntë vjet vetëm për t’u mashtruar? Kjo do të linte një mbresë për këdo.

Megjithatë, Ariana nuk mori asgjë të shtrirë. Ajo vazhdoi të luftonte, përgjatë Vanderpump Rules dhe në jetën e saj jashtë TV. Ajo siguroi një ëndërr të përjetshme për ta bërë atë në DWTS dhe që nga fillimi, ajo shfrytëzoi maksimalisht përmbushjen e ëndrrës së saj. Epo, me një paralajmërim.

Pse Ariana kërceu në “Cruel Summer”

Më 27 nëntor, përpara gjysmëfinaleve të DWTS, Ariana iu përgjigj pyetjeve të fansave përmes Instagram Stories. Një fans e pyeti pse Ariana nuk kërceu me “Vigilante S**t” në natën e spektaklit të Taylor Swift. Duke pasur parasysh tekstin e këngës, do të kishte qenë një zgjedhje e duhur duke marrë parasysh gjithçka që kaloi Ariana me Tomin.

Ariana shpjegoi, “Përveç javës 1 dhe [Most Memorable Year Night] Unë kisha një rregull të madh muzikor për veten time, i cili ishte JO këngë për këtë temë.” Meqenëse Ariana zgjodhi vitin 2023 si vitin e saj më të paharrueshëm, një këngë për Scandoval kishte kuptim vetëm. Megjithatë, nuk do të ishte gjithmonë kështu.

Siç shpjegoi më tej ajo, “Edhe MMY ime supozohej të kishte të bënte me humbje në 2022 dhe një sistem të mahnitshëm mbështetjeje.” Për më tepër, Ariana u tha fansave se “Cruel Summer” ishte e preferuara e saj nga këngët e Taylor. “Ekipi i Taylor e donte atë në shfaqje, kështu që unë me të vërtetë doja që të ishte e imja,” tha ajo.

Dancing with the Stars vazhdon të martën në orën 8/7c në ABC dhe Disney+.