Rregullat më të mira të Vanderpump për Makeovers Cast

Klea

Rregullat më të mira të Vanderpump për Makeovers Cast

Grupi i serverëve SUR që u bënë të famshëm në Rregullat e Vanderpompës keni disa nga sensi më i mirë i modës nga çdo ekskluzivitet Bravo. Falë jetesës kaq afër vendeve si Rodeo Drive dhe Hollywood, çdo yll ka zhvilluar pamjen e tij eklektike. Midis pamjes preppy gjithnjë në stil dhe fazës së muzikantit grunge, fansave u pëlqen të shikojnë stilin gjithnjë në zhvillim të ndryshimit të kastit. Më poshtë janë zgjedhjet tona për disa nga ndryshimet më të mira në seri.

Tom Schwartz

Bashkëpronari i Schwartz & Sandy po kalon qartë fazën e tij Ken me këtë pamje të re. Ndërsa Tom Schwartz ende po përshtatet me jetën si beqar, modeli i tij i ri i flokëve bjonde po i jep jetë babait qenit ndërsa ai përpiqet të ecë përpara. Tom hodhi flokët e tij ngjyrë kafe për një atmosferë Eminem Slim Shady, me të cilën mund t’u duhet pak kohë fansave për t’u mësuar.

Katie Maloney

Ndërsa unë e dua Katie Maloney rreth sezonit 1, pasi flokët e saj ishin gjithçka, pronarja e saj “Diçka rreth saj” po përqafon më shumë flokët e shkurtër, mos u shqetësoni sot. Pamja e re përfshin një ndjesi më të ashpër në rrobat e saj, duke përdorur ngjyrën e zezë bazë monokrome për pjesët kryesore. Kur Vanderpump Rules u transmetua për herë të parë, Katie kishte të bënte me fustanet rozë dhe kukulla. Por që nga divorci i saj, ajo ka përqafuar modën e përqafimit të kurbave në mënyrë që të rikrijojë veten.

Zgjedhjet e fundit të stilit të Katie kanë përfshirë fustanet e natës, çizmet kauboj dhe një bollëk kapelesh të modës. Edhe pse kjo shkrimtare dëshiron që ajo ta kthejë veten në pamjet e mëparshme, në përgjithësi, Katie po punon me shikuesit, duke shpresuar që ajo të sjellë lojën e saj A për Sezonin 11.

Stassi Shrëder

Këtu, ne thjesht shpresojmë se mund të materializojmë idenë e kthimit të Stassi Schroeder në Bravo pasi, pa dyshim, ajo është ikona e stilit të Vanderpump Rules. Siç e dinë shikuesit besnikë, stili i Stassi-t filloi si një look goth, ndoshta për shkak të dashurisë së saj për Halloween. Flokët dhe grimi i saj ishin më të errëta dhe shpesh vishte të gjitha të zeza.

Megjithatë, ndërsa seriali u bë më i popullarizuar nga fansat, flokët e Stassi-t filluan të zbardheshin dhe ajo filloi të anonte drejt një atmosfere Nantucket, duke përfshirë gjerdanet, kostumet dhe xhaketat e përshtatura.

Së bashku me ndryshimin e veshjeve, Stassi është marrë edhe me disa procedura të kirurgjisë plastike që kanë përmirësuar pamjen e saj të përgjithshme. Në moshën 18-vjeçare, Stassi iu nënshtrua thikës për të rritur mjekrën. Vite më vonë, ylli gjithashtu pati një zvogëlim të gjoksit. Ashtu si shumica e yjeve të tjerë televizivë, nëna e një fëmije ka pasur pjesën e saj të duhur të mbushësve dhe botoksit për ta ndihmuar në procesin e plakjes. Çfarëdo që Stassi po bën, është e qartë se po funksionon për të!

Tom Sandoval

Ju lutemi, mos e qëlloni lajmëtarin, por duhet ta pranoni, Tom Sandoval ka përmirësuar pamjen e tij me kalimin e viteve. Ish-banakieri u shfaq për sezonin 1 të Vanderpump Rules me një majë serveri, pantallona të shkurtra dhe rrokullisje.

Ndërsa ne mendojmë se flokët e tij më të shkurtër ishin një zgjedhje më e mirë, ai tani ka një pamje më të ashpër. Duke qenë se Tom ka bërë disa zgjedhje të rrezikshme me këmisha dhe këpucë me platformë, stili eklektik duket se i përshtatet atij. Mund të thuash se ai ndihet krenar për pamjen e tij, edhe nëse nuk është krenar për marrëdhëniet e tij.

Lala Kent

Kur Lala Kent ishte thjesht një mikpritëse e SUR-it, moda e saj dukej pak e ashpër (mos hajde për mua, Lala!). Nuk mund të mohohet se Lala dukej si një rrëmujë e nxehtë. Ishte e vështirë të deshifrohej saktësisht se çfarë bënte ajo për të jetuar mes topuzit të çrregullt, fondatinës tepër të errët dhe mungesës së veshjeve. Kur Lala u shfaq për herë të parë në shfaqje, ajo do të shfaqej në një tapet të kuq e veshur me fustane rozë të gërvishtur me Orka mbi to që Lisa Frank mund të kishte frymëzuar.

Por nëna e një fëmije ka pasur një nga ndryshimet më të mira në historinë e Vanderpump Rules. Tani, Lala e ka kthyer modën e saj, teksa i ka thënë lamtumirë veshjes së buzëve të errëta për një buzë më të plotë dhe me pamje natyrale. Lala ka varur edhe veshjet e saj më të shtrenjta për fustane më seksi, me të cilat ajo mahnit, meqë ra fjala. Edhe mamaja krenare i ka lënë flokët të rriten dhe zakonisht i mban në valë të bukura plazhi. Eshtë e panevojshme të thuhet se Lala na merr në shtëpi çmimin e veshur më mirë!