Ariana Madix and Tom Sandoval

Klea

Rregullat e Vanderpump: Tom Sandoval u shpengua në sezonin 11, ndërsa fansat ndezin Ariana Madix: ‘Të gjithë do ta urrejnë Arianën’

Rregullat e Vanderpump: Tom Sandoval u shpengua në sezonin 11, ndërsa fansat ndezin Ariana Madix: ‘Të gjithë do ta urrejnë Arianën’

Sezoni 11 i Rregullat e Vanderpompës do të shohë një kthesë të habitshme, si Tom Sandoval gjen shpengim, duke i lënë fansat t’i kthejnë shpinën Ariana Madix, e cila tashmë po përballet me një valë kritikash.

Ariana Madix dhe Tom Sandoval

Lala Kent ka dyshime pas saj Rregullat e Vanderpompës bashkë-yll, Ariana Madix, shpejt vazhdon me Daniel Wai pas ndarjes së saj të çrregullt nga Tom Sandoval.

Në një pamje paraprake të sezonit 11, Lala, 33, diskuton e Arianës romance e re me mamin e saj, Lisa Burningham.

Lala Kent

Ariana merr një burrë të ri dhe unë them: ‘Cili është motivi i tij? Kjo është e çuditshme,” Lala thotë në shikimin e fshehtë të sezonit 11.

Lisa Burningham vë në dukje se vajzës së saj i janë “fikur” pas ndarjes së saj publike dhe dramës që erdhi me “Scandoval”. Në nëntor 2021, Lala ndanë rrugët me ish të fejuarin, Randall Emmett, pasi akuzoi producentin për pabesi. Sandoval dhe Ariana u nda në mars, pasi zbuloi se i dashuri i saj për një kohë të gjatë kishte një lidhje të fshehtë me partnerin e saj, Rachel “Raquel” Leviss.

Lala Kent

Lala emocionalisht pranon se ajo tani vë në dyshim motivet e të gjithëve. Lisa e ngushëllon vajzën e saj ndërsa thotë: “Është në rregull, do ta përballosh. Të gjitha në hapa. Unë të dua.”

Ariana dhe Danielinjë trajner personal me bazë në Nju Jork, ndezi për herë të parë thashethemet për romancë kur u panë duke u shfaqur në Coachella në prill, muajin pas ndarjes së yllit të realitetit.

Ariana Madix dhe Daniel Wai

Ariana po kalon një kohë të mirë me Danieli. Kur gjërat fillimisht u shpalosën me Tom dhe Raquel, ajo kurrë nuk e kishte imagjinuar se do të dëshironte të hidhej në një lidhje tjetër sapo ta bënte këtë”, tha një burim i brendshëm për Us Weekly në qershor.

Burimi shtoi se Danieli trajton Ariana me “aq shumë respekt dhe dhembshuri”.

Ariana Madix dhe Daniel Wai

Ariana foli së fundmi për median rreth Danieli, të cilët e brohoritnin shpesh teksa ajo garonte “Dancing With the Stars.” Ariana dhe partneri pro, Pasha Pashkov, përfundoi në vendin e tretë gjatë episodit final në fillim të këtij muaji.

“Është e mrekullueshme. Ai është jashtëzakonisht mbështetës.” Ariana tha për të dashurin e saj, në tetor. “Ai sakrifikon gjumin dhe kohën e tij për të më ndihmuar me çdo gjë që kam nevojë, dhe më pas ai merr një sy të kuq dhe shkon direkt në punë.”

Ariana Madix

Ylli i Bravo shtoi – “Ai do të pastrojë gjërat që janë lënë jashtë dhe [does] gjëra të vogla për të cilat nuk mendoni vërtet. Kur kthehem në shtëpi nga shfaqja dhe gjithçka është e pastër dhe ka ushqim në frigoriferin që ai ka bërë, është si, “Uau, kjo është shumë e bukur”.

Ariana Madix dhe Daniel Wai

Danieli do të shfaqet në “Rregullat e Vanderpump” gjatë sezonit 11, si Lala Në storjen e saj në Instagram tregoi se trajneri i ishte bashkuar grupit për një udhëtim me aktorë në Kaliforninë Veriore.

Ariana Madix

Ariana Së fundmi zbuloi se ajo është e përgatitur që shikuesit ta mbështesin Sandoval në vazhdën e skandalit të mashtrimit.

“Shënoni fjalët e mia, të gjithë do të urrejnë Ariana këtë sezon dhe zhvilloni një vend të butë për Tom”, shkroi një përdorues i Instagramit në nëntor.

Ariana Madix

Ariana thirri për të ndarë se ajo “me siguri nuk do të befasohej nëse audienca do të lëvizte në atë mënyrë”.

Rregullat e Vanderpompës Sezoni 11 shfaqet premierë të martën, më 30 janar në orën 20:00 ET, në Bravo.