Rregullat e Vanderpump Përgjigjja e Kastit ndaj Intervistës së Rachel Leviss

Klea

Rregullat e Vanderpump Përgjigjja e Kastit ndaj Intervistës së Rachel Leviss

Rregullat e Vanderpompës Ylli Rachel Leviss dha intervistën e saj të parë në podcast pas Scandoval në fillim të këtij muaji në podkastin e Bethenny Frankel, Just B. Mbretëresha e bukurisë ndau anën e saj të Scandoval në intervistën shpërthyese trepjesëshe, duke tërhequr vëmendjen e fansave dhe ish-shokëve të saj të VPR.

Nëse jeni duke pyetur veten se si u ndje kasti për intervistën, ne ju kemi mbuluar. Ja si iu përgjigj kasti i VPR intervistës së Rachel.

Katie Maloney përplasi intervistën e Rachel

(Foto nga Charley Gallay/Getty Images për Chloe Colette)

Më 16 gusht, Bethenny hyri në Instagram për të promovuar intervistën e saj me Rachel. Ish-ylli i RHONY ndau një klip nga episodi së bashku me titullin, “Për herë të parë … me fjalët e saj … Rachel flet …”.

Ndërsa disa fansa lavdëruan Bethenny që i dha Rachel një hapësirë ​​të sigurt për të ndarë historinë e saj, komentuesit e tjerë nuk u lanë aq të impresionuar. Një nga ata komentues ishte ylli i Vanderpump Rules, Katie Maloney, i cili komentoi në video, “Çfarë është kjo në plehrat e nxehta?”

Katie gjithashtu me sa duket i bëri hije Rachel në një Story në Instagram. 36-vjeçarja postoi një video që shumë fansa menduan se ishte një gërmim i drejtpërdrejtë ndaj ish-bashkëjetorit të saj.

“Ju e dini këtë trend [song] që ishte si ‘Pse po gënjen?’ Gjithsesi, atë [has been] më ngeci në kokë gjatë gjithë mëngjesit për disa arsye, “tha Katie. Ajo përfshiu tekst në video ku shkruhej: “Nuk mund ta kuptoj pse.”

Lisa Vanderpump nuk e ‘kupton’ Rachel

(Foto nga Araya Doheny/Variety nëpërmjet Getty Images)

Lisa Vanderpump gjithashtu peshoi disa nga komentet e fundit të Rachel në një intervistë në gusht me TMZ.

Në intervistën me Bethenny, Rachel konfirmoi se nuk do të kthehej në Vanderpump Rules për sezonin 11. TMZ e pyeti Lizën pse mendonte se Rachel ndryshoi mendje për t’u rikthyer në shfaqje. “Oh, nuk e di. Unë nuk kuptoj asgjë që ajo bën”, tha ylli i Bravo gazetarit.

Sa i përket suksesit të spektaklit pa Rashelin, Lisa nuk është e shqetësuar. “Ishte e suksesshme para saj. Përpara se ajo donte të bashkohej dhe u lidh me James [Kennedy]”, tha ajo në intervistë. Oh.

Së fundmi, restoranti kundërshtoi pretendimin e Rachel se Tom Sandovalit iu ofrua një kredi për producentin për Sezonin 11. “Kjo është qesharake. Jo”, tha ajo kur u pyet për pretendimin. “Une jam [an] producent ekzekutiv dhe krijues i shfaqjes dhe nuk e kam dëgjuar kurrë këtë më parë.” tha Lisa.

Lala Kent thotë se Bethenny ‘shfrytëzuar’ Rachel

(Foto nga Paul Archuleta/Getty Images)

Lala Kent nuk ka qenë kurrë fansja më e madhe e Rashelit. Megjithatë, kur ylli i realitetit ndau mendimet e saj për intervistën e Just B, fansat u befasuan kur dëgjuan se kritikat e Lalës i drejtoheshin Bethenny-t. Prezantuesja e Give Them Lala sulmoi themeluesen e Skinny Girl, duke thënë se ajo ndjeu se Bethenny “shfrytëzuar” Rachel.

“Bethenny e shfrytëzoi plotësisht atë vajzë përsëri,” u tha ajo dëgjuesve. “Për mua, ajo u ul atje dhe më tha, ‘E di çfarë, kjo vajzë? Ajo do të jetë e lehtë për t’u manipuluar – sepse unë jam Bethenny Frankel – ajo po ngec. Ajo do të jetë e lehtë për t’u manipuluar Historia e saj është e çmendur, edhe pse ajo e solli mbi vete, dhe kjo do të jetë mënyra e përsosur për mua për ta vendosur atë në narrativën që po përpiqem të krijoj’.”

Lala, e cila pranoi se kishte dëgjuar vetëm pjesë nga intervista, tha se ndjente se Bethenny përdorte Rachel për axhendën e saj.

“Ndihesha sikur Bethenny me të vërtetë u përpoq ta shtynte atë në një drejtim të caktuar dhe Raquel duke qenë dikush që – nuk e di nëse mori një diagnozë nga ai institucion apo jo – është shumë e lehtë për t’u manipuluar,” tha ajo.

Ish-flaka e Rachel, Tom Sandoval, u mor në pyetje në lidhje me podcast-in në një klip paparac të postuar në Instagram. Sandoval nuk kishte shumë për të thënë, duke pranuar se nuk e kishte dëgjuar intervistën e podcast-it. Kur u pyet për herën e fundit që foli me Rashelin, artisti i kopertinës nuk kishte asnjë koment.

Scheana Shay thotë se nuk ka aleanca

Në episodin e 25 gushtit të podcast-it të Scheana Shay, Scheananigans, Scheana dhe Ariana Madix ndanë mendimet e tyre për intervistën e Rachel me Bethenny.

Scheana hodhi poshtë pretendimin e Rachel se miqësitë në VPR nuk janë autentike. Këngëtarja e “Good as Gold” iu përgjigj një deklarate të Bethenny të bërë në podcast, duke iu referuar miqësive televizive të realitetit si “aleanca”.

“Më vjen keq, janë Vanderpump Rules, nuk është Big Brother,” tha ajo. “Ne nuk po bëjmë aleanca. Kemi miqësi të sinqerta.”

Ariana Madix thërret Bethenny

(Foto nga: Nicole Weingart/Bravo nëpërmjet Getty Images)

Ashtu si Lala, Ariana dukej më e mërzitur me Bethenny-n sesa Rashelin. “Bethenny në fakt më mërziti më shumë në gjërat që u thanë,” i tha ajo Scheana-s. Ish-banakieri solli një koment të bërë nga Bethenny ku nënkuptonte se tradhtia ishte më pak kuptimplotë sepse Sandoval dhe Ariana nuk ishin të martuar dhe nuk kishin fëmijë së bashku.

“Në shumë shtete, [he was my common-law spouse],” ajo tha. “Më duket e lëndueshme në lidhje me gratë e tjera në marrëdhënie që nuk kanë fëmijë. Ndoshta ata nuk mund të kenë fëmijë ose nuk duan fëmijë ose nuk duan të martohen. Asnjë nga marrëdhëniet e atyre njerëzve nuk është më pak kuptimplotë për shkak të kësaj. Ajo duhet të dijë më mirë sesa ta thotë këtë për këdo.”

Ariana iu përgjigj gjithashtu komentit të Rashelit duke thënë se ajo dhe Ariana nuk ishin aq të afërt sa shfaqi emisioni. Ariana e quajti deklaratën “shumë lënduese” dhe të pavërtetë. “Kjo ishte një gënjeshtër shumë e qartë,” i tha ajo Scheana.

“Kisha shumë përshtypjen se ishim vërtet miq të mirë,” tha ajo. “Nëse e gjithë kjo ishte e rreme për të, kjo është vërtet e keqe për mua sepse nuk ishte e rreme për mua.”