Rregullat e Vanderpump kanë nevojë për Rachel Leviss, Ja pse

Klea

Rregullat e Vanderpump kanë nevojë për Rachel Leviss, Ja pse

Kush do ta kishte menduar Rregullat e Vanderpompës Sezoni 11 do të ishte fillimi më i mërzitshëm? Jo I. Ritmi me të cilin kanë lëvizur dy episodet e para është praktikisht akulltajore, pa ndodhur asgjë me rëndësi. Gjithçka u ndje shumë e inskenuar mes lotëve të Ariana Madix-it dhe telefonatës së detyruar të Lala Kent-it për të kërkuar falje në premierë. Në fakt, kjo është ndoshta hera e parë që ndjeva në mënyrë aktive se shfaqja ishte e shkruar. Më la të mendoj, a kemi nevojë Rachel Leviss për t’u kthyer? Zot me ndihmo; Unë mendoj se ne e bëjmë.

VPR ka nevojë për mbyllje për Scandoval

Scandoval tronditi Bravosferën në Mars 2023, dhe ndërsa ne kemi pasur personalitete Bravo të mashtrojnë më parë (duke parë ty, Jax Taylor), nuk ishte kurrë kaq e çrregullt. Tom Sandoval dhe Rachel kishin një lidhje të fshehtë prej muajsh pas shpinës së Arianës. Të thuash që kasti dhe shikuesit ishin të mërzitur është një nënvlerësim. E gjithë situata u bë toksike, megjithëse çifti klandestin u betua se ishte dashuri e vërtetë – rrufe dhe të gjitha.

Megjithatë, Scandoval ende nuk është lidhur me një hark të bukur rozë. Po, Rachel duhej të thoshte paqen e saj ndërsa ishte në podkastin e Bethenny Frankel. Mësuam se emisioni gjoja nuk e mbështeti atë, por në të vërtetë nuk mësuam ndonjë informacion të ri që të ndryshonte jetën në temën e dëshpërimit të burrit të mikut tuaj më të mirë. Dua të shoh se si përfundoi me të dhe Tomin, sepse ai tani po takohet me një modele të re.

Dyshja u betuan lart e poshtë se ata ishin binjakë shpirti, por tani që ka pasur pak hapësirë, fansat me të vërtetë meritojnë të mësojnë se çfarë ndodhi saktësisht dhe mund të supozoj se ai nuk ishte i lumtur që kishte humbur kukullën e tij të vogël.

Sandoval nuk duhet të zbresë nga grepi

Krimbi me mustaqe, i njohur ndryshe si Tom, është duke krimba dhe nuk ndihet mirë që ai të shfaqet në sezonin 11 me pak ose aspak pasoja. Dyshoj se do të shohim dikë që të mbajë këmbët te thëngjilli i nxehtë. Tani, unë imagjinoj nëse Rachel do të ishte e pranishme, do të kishte pak më shumë shaka, grindje dhe pyetje të përgjithshme se çfarë dreqin shkoi. Dua që Tom të përgjigjet për ndezjen e Rashelit dhe faktin që i kërkoi mbretëreshës së bukurisë të shtrihej në emër të tij.

Ku është drejtësia pa u kthyer Rakela për ta pjekur në skarë? Në vend të kësaj, ne do të shikojmë Tomin në turneun e tij të faljes teksa ai përpiqet të fitojë favorin e grupit WeHo. Gjëja e trishtueshme është që ne të gjithë e dimë se ai do të falet dhe Scandoval do të shpërthejë. Thjesht doja më shumë nga ky sezon dhe më pak Sandy të qante në një rezervuar të privimit ndijor.

Mjerisht, duket se nuk do të marr përballjen përfundimtare dhe, në fakt, do të shikoj Tomin duke qarë me zemrën e tij ndaj kujtdo që do të dëgjojë.

Rachel nuk po hesht

Një gjë që Rachel e dinte ishte se ajo nuk do të mirëpritej përsëri në setin e Vanderpump Rules. Në podkastin e saj, Rachel Goes Rogue, ish-ylli i realitetit tregoi se donte të përpiqej të kthehej në atë botë, duke thënë: “Qëllimi im për ta bërë këtë nuk është të jem domosdoshmërisht vetëm në dramë. Unë dua të krijoj një mjedis më të shëndetshëm për njerëzit që shikojnë TV realitet. Unë dua të jem pjesë e krijimit të TV realitetit etik.”

Për fat të keq, kthimi i Rachel në Vanderpump Rules është ndoshta vetëm një ëndërr. Duket sikur pak njerëz po i kushtojnë vëmendje Rachel ose podcast-it të saj. Kjo është ndoshta sepse ndjehet sikur ajo mori një dalje të lehtë në vend që të përballej me problemet e saj me Tomin. Por unë mendoj se fansat mund të kenë qenë më të hapur për të dëgjuar anën e saj në Vanderpump Rules sesa në një podcast.

Tani, unë nuk besoj se kasti duhet të ketë një të lirë për të gjithë në Rachel; le ta kuptojmë drejt. Por unë mendoj se nëse Rachel do të ishte kthyer, mund të kishte pasur shumë përparim. Në vend të kësaj, ne ende po flasim se si ajo është një prishëse e shtëpisë dhe të gjithë e urrejnë atë. Dua të them, Scheana Shay publikoi Apples, të cilat thuajse i thanë të gjitha.

Nëse episodet nuk fillojnë të përmirësohen, do të më duhet një aparat fotografik për të filluar të ndjek Rachel.