Rregullat e pompës Ylli i Breakout Ann Maddox merr reklamën e Duracell

Klea

Rregullat e pompës Ylli i Breakout Ann Maddox merr reklamën e Duracell

Kaloni mbi Ariana Madix! Ka një të re Rregullat e Vanderpompës yll duke marrë të gjitha marrëveshjet e markës. Dhe ky është ish-asistenti i Tom Sandoval, Ann Maddox. Ann fitoi mbi fansat këtë sezon me qëndrimin e saj me fat, teksa pastronte fjalë për fjalë rrëmujën e Tomit ditë pas dite. Megjithatë, grumbullimi i letrës higjienike, stilolapsave dhe baterive çoi në këtë reklamë të mrekullueshme të Duracell. Pra, ndoshta ia vlente e gjitha?

Ann hedh pak hije në reklamën e saj Duracell

Ann ishte një asistente e të gjitha yjeve të Tomit. I riu i Pump Rules jo vetëm që lante rrobat e tij, por ishte ndërmjetësi midis tij dhe Arianës kur ata jetonin në të njëjtën shtëpi së bashku. Ann duhet të ketë qenë mjaft e larë çorapet e pista të Tomit, kështu që ajo donte të përmirësohej kur kishte një hapje për të qenë asistentja e Arianës.

Tom e hodhi poshtë makinën e tij të zhurmës së bardhë sa për të dëgjuar diskutimin e saj me Arianën. Ishte e vështirë, për të thënë të paktën. Ann erdhi te Ariana dhe Katie Maloney gati për të punuar, kështu që të dy i dhanë një punë në dyqanin e tyre sanduiçësh, “Diçka rreth saj”.

Kur Ann nuk është e zënë me shfaqjen në dyqanin e sanduiçëve, ajo po luan në reklama televizive. Ekipi i marketingut në bateritë Duracell njohu një yll kur e pa një të tillë dhe e futi Ann në një fushatë gazmore me disa veshje me hije.

Në reklamën e Duracell, Ann mban një kuti me bateri dhe tha: “Mund të më njihni nga puna ime e vjetër. Por unë sapo bëra një përmirësim premium.” Pastaj një burrë mban një makinë karaoke drejt saj. Për të cilën Ann u përgjigj: “Po … ne nuk do të kemi nevojë për këtë.” Gërmim i këndshëm në Tom Sandoval dhe më shumë shtesa.

Ajo më pas tha: “Unë i blej vetë bateritë e mia. Dhe meqë ra fjala, bateritë i kam blerë gjithmonë. Dhe unë mund t'ju tregoj gjithçka rreth tyre. Sepse unë nuk kam nënshkruar një NDA.” Tom ishte përpjekur të largonte Arianën sepse nuk kishte furnizime zyre, por në të vërtetë ishte Ann gjatë gjithë kohës. Sa keq që Tom supozoi se Ann e kishte nënshkruar një NDA.

Pastaj Ann hipi në një makinë dhe shkoi në shtëpinë e re të Arianës. Ariana buzëqeshi dhe tha: “Oh mirë, bleve bateri … përsëri.” Ann tha: “Sigurisht. Duhet të rezervoni shtëpinë tuaj të ëndrrave.” Ann dhe Ariana ishin padyshim një dyshe e fuqishme në reklamë. Dhe unë jam duke pritur për tjetrin.

Vanderpump Rules transmetohet të martën në 8/7c në Bravo.