Rregullat e pompës Ylli Brock Davies u rrit në Kishën Mormone

Klea

Rregullat e pompës Ylli Brock Davies u rrit në Kishën Mormone

Siç kemi marrë vesh Brock Davies gjatë sezoneve të fundit të Rregullat e Vanderpompëskemi mësuar shumë për jetët e tij të shumta në të kaluarën.

Zelanda e Re vendase u rrit në një fermë qumështore australiane dhe humbi në mënyrë tragjike një gisht në një aksident me makineri. Ai ka një ish-gruan dhe dy fëmijë në Australi me të cilët ka një marrëdhënie të prishur. Dhe, ai ishte një lojtar profesionist regbi në disa vende të ndryshme përpara se të mbërrinte në SHBA për të luajtur futboll kolegj. Përfundimisht, ai zbarkoi në LA, u martua me Scheana Shay dhe mirëpriti vajzën e tyre, Summer Moon.

Në një episod të fundit, Brock zbuloi një tjetër fakt të papritur për të kaluarën e tij: ai u rrit në kishën Mormone. Me sa duket, edukimi i tij në kishë ende herë pas here ndikon në disa nga mendimet dhe ndjenjat e tij.

Brock zbuloi se ai u rrit në kishën Mormone deri në moshën 14-vjeçare

Në episodin e mbrëmshëm të Pump Rules, kasti u mblodh në një foltore me temë të viteve 1920 për ditëlindjen e Lala Kent. Kur vallet burleske të veshura paksa filluan të tundnin pastat e tyre, Brock dukej i çuditshëm kur njëri iu afrua zonës së tij të përgjithshme.

Ai nxiti shpejt, “Mos ejani këtu!”

Scheana më pas ofroi një shpjegim për shqetësimin e sikletshëm të Brock. “Brock është si, 'Unë nuk e di ku të shikoj.' Ai i urren klubet e striptizimit sepse nuk di ku të shikojë.”

Brock shtjelloi gjatë një segmenti rrëfimi, duke zbuluar: “Unë u rrita në kishën mormone deri në moshën 14 vjeç. Pra, ka një djalë të vogël mormon brenda meje që është shumë e pakëndshme kur ka gra që kërcejnë rreth meje.”

Çuditërisht, koha e tij në kishë nuk ndikoi në nivelin e rehatisë së tij për t'u çlodhur në “kontrabandistë të vegjël” të vegjël, duke u pirë super dhe duke kujtuar “vajzën e fermerit të derrit” ose duke parë orgjinë e Scheana-s nga mënjanë!

Sezoni 11 i Vanderpump Rules vazhdon të martën në orën 8/7c. në Bravo.