Rregullat e pompës Tifozët reagojnë ndaj linjave të preferuara të marrjes së Tom Sandoval

Klea

Rregullat e pompës Tifozët reagojnë ndaj linjave të preferuara të marrjes së Tom Sandoval

Nëse Tom Sandoval është një produkt, atëherë askush nuk po blen. Ishte një vendim i guximshëm për Lifetime Movie Network që t’i jepte yllit Vanderpump Rules në një nga funksionet e tij, megjithëse ndoshta ata po llogarisnin që njerëzit ta urrenin orën.

Publiku ende nuk e ka falur Sandoval që tradhtoi të dashurën Ariana Madix me mikeshën e saj më të mirë, Rachel Leviss. Restoranti i tij, Schwartz & Sandy’s u rrënua me bojkote dhe vlerësime të dobëta, ndërsa publiku shprehu pakënaqësinë e tij vitin e kaluar. Pra, është me të vërtetë një vendim kurioz të lidhet ylli i realitetit televiziv me ndonjë projekt tjetër.

Përgjigja e publikut ndaj linjave të marrjes së Sandoval është më pak se entuziaste

Jo vetëm që Lifetime Movie Network e luajti Tomin në filmin e tyre Tall, Dark, and Dangerous, por ata po e reklamojnë në mënyrë aktive si pjesë të projektit.

Në një postim zyrtar në Instagram për Lifetime Movie Network, ylli i Pump Rules u shfaq duke ndarë disa nga linjat e tij të preferuara për kamerën.

“A keni një emër? Apo mund të të quaj e imja?” deklaroi Sandoval. “A jeni një zjarr kampi? Sepse ju jeni të nxehtë dhe unë dua më shumë.”

Përvoja e pakëndshme vazhdoi me më shumë linja pickup, të paraqitura në mënyrën më ironike sikur Sandoval ta dinte saktësisht se si do të pritej kjo.

“Duhet të jem në një muze sepse ti je vërtet një vepër arti. Përshëndetje, emri im është Tom. Por ju mund të më telefononi sonte ose nesër. Të kam thënë se çfarë ka në menunë e Shën Valentinit? Jemi unë dhe ti”, vazhdoi ai.

Disa përgjigje të dukshme përfshinin një fans i cili doli me linjën e tij të marrjes. “A je shoqja më e mirë e të dashurës sime? Sepse do të doja ta tradhtoja me ty”, ka shkruar ajo.

Një tjetër shtoi: “Jo. Mendoj se duhet të anuloj Lifetime.” Një i tretë shkroi, “Sapo u hodh në të gjithë makinën time.”

Tall, Dark & ​​Dangerous transmetohet të enjten, 8 shkurt. Bravolebrity i turpëruar luan rolin e ish-shokut të dhomës të yllit aktual të filmit, të cilit i është vjedhur identiteti. Matthew Pohlkamp imiton Sandoval për hir të tërheqjes së Alice (Jamie Bernadette).

Sezoni 11 i Vanderpump Rules transmetohet të martën në 8/7c në Bravo.