Rregullat e pompës Tifozët reagojnë ndaj hyrjes së sezonit të ri 11

Klea

Rregullat e pompës Tifozët reagojnë ndaj hyrjes së sezonit të ri 11

Sezoni 11 i Rregullat e Vanderpompës ka mbërritur zyrtarisht, dhe me një sezon të ri vjen një prezantim i rifreskuar. Sekuenca e hapjes së VPR është bërë ikonë për shfaqjen e pamjeve me dron me lëvizje të ngadaltë të aktorëve në baret dhe restorantet e tyre të ndryshme në të gjithë Hollywood-in Perëndimor.

Për sezonin e ri, sekuenca e hapjes mori një përditësim të plotë për një botë pas-skandovale. Bravo ndau një ngacmues të sekuencës së re hapëse përpara premierës së sezonit 11 dhe fansat e Pump Rules kishin disa mendime serioze rreth përditësimeve.

Prezantimi krejt i ri i sezonit 11 të VPR

Sekuenca e hapjes fillon me Katie Maloney dhe Ariana Madix brenda dyqanit të tyre të sanduiçëve, Something About Her. Duke pozuar para një tavoline me sanduiçe, vajzat duken magjepsëse dhe Ariana mban një filxhan çaji.

Xhirimi tjetër në sekuencë na çon në TomTom, me Tom Sandoval dhe Tom Schwartz që qëndrojnë përballë njëri-tjetrit në lokal. Më në fund, droni fluturon drejt SUR dhe kap videot e pjesës tjetër të kastit, me Lisa Vanderpump që mbyll gjërat.

Në seksionin e komenteve, fansat e VPR patën disa reagime gazmore ndaj prezantimit të ri. Një gjë që ra në sy për të gjithë ishte mungesa e pijeve që derdheshin. Ju nuk mund të bëni një prezantim të Rregullave të Vanderpump pa një tufë Pumptinis që derdhen kudo.

Fansat peshojnë

Veçanërisht, një tjetër gjë që mungonte në hyrje ishte ajo e Schwartz & Sandy. Sipërmarrja e fundit e biznesit të Toms nuk gjendej askund në këtë hyrje. Pasi kaluan gjithë atë kohë dhe energji në restorant, disa fansa u habitën për mungesën e tij në sekuencën e hapjes.

Një fans komentoi, “IN: Diçka rreth saj. JASHTË: Schwartz & Sandy’s.”

Ndërkohë, disa komentues nuk menduan se kishte kuptim të përfshinin diçka për të mbi Schwartz & Sandy’s. Një fans shkroi, “The Tom’s kanë 2 restorante që funksionojnë. Vajzat nuk kanë ende, është paraqitur në titullin e hapjes? Hmmm.”

LVP nuk ishte i përjashtuar as nga komentet e fansave. Shumë fansa shpresonin ta shihnin atë duke hedhur një çantë si në prezantimet e mëparshme. Një person thjesht donte ta shihte atë të ndryshonte veshjen. Ata shkruan: “Lisa ka qenë me të njëjtën veshje që nga viti 2013”.

Për fat të mirë, një gjë që nuk ndryshoi për prezantimin e sezonit 11 ishte kënga ikonë me temë, “Raise Your Glass”. Ata mund të heqin Schwartz & Sandy’s. Ata mund t’i heqin pijet që derdhen, por nuk mund t’i heqin kurrë bopin klasik të Dena Deadly.

Sezoni 11 i Vanderpump Rules transmetohet në Bravo, të martën në mbrëmje në 8/7c.