Rregullat e pompës Sezoni 11 Ribashkimi duket i zbuluar

Klea

Rregullat e pompës Sezoni 11 Ribashkimi duket i zbuluar

Rregullat e Vanderpompës Pamjet e ribashkimit të sezonit 11 janë këtu. Me prodhimin që vendosi kamerat e ribashkimit jo më shumë se disa javë më parë, ishte vetëm çështje kohe.

Ndërsa sezoni 11 nuk ka qenë aq tërheqës sa sezoni 10, kasti i ka siguruar fansat se ata janë në një ribashkim mjaft të madh. Dhe, sigurisht, ndoshta ribashkimi do të jetë televizion i mrekullueshëm. Por deri atëherë, fansat mund të kënaqen duke lavdëruar dhe pjekur disa nga këto pamje.

Kasti i VPR-së e solli atë me pamjet e tyre të ribashkimit

I nisi gjërat me një kostum rozë të guximshëm, rrip të bardhë dhe këpucë të bardha, ishte James Kennedy. Ai i tha Bravo: “Unë gjithmonë dua të krijoj një atmosferë të vogël James Bond – kostume të montuara dhe ngjyra unike.” Ai gjithashtu përmendi Kenin dhe Barbie si frymëzim. Veshja e Lala Kent kanalizoi në mënyrë të ngjashme Margot Robbie. Ajo tha: “Doja t'i jepja të gjitha gjërave të çuditshme, vajzërore dhe femërore, gjë që është pak jashtë zonës sime të rehatisë, por ndihem [it’s] shumë në përputhje me sezonin.”

Ariana Madix's po përpiqej për një pamje “futuriste” dhe “lakuriq” me fustanin e saj të pastër blu të errët. Fustani i Katie Maloney me pamje metalike ulërinte të ardhmen, me ndarjen e saj: “Unë po shkoja për diçka në të cilën ndihesha shumë rehat dhe e sigurt dhe … e nxehtë.” Me tre fjalë, ajo e përshkroi pamjen si “Seks, argjend, [and] gjinjtë.”

Ndërkohë, Tom Sandoval veshi një kostum “smerald”, duke u fokusuar në ecjen përpara “E gjelbër do të thotë 'Shko!”, tha ai. Krimbi shtoi: “Kam tundur shumë bluza nën kostume kohët e fundit.” Tom Schwartz kishte veshur një kostum të tijin – Jean Paul Gaultier – së bashku me disa unaza ari. Scheana Shay e përshkroi pamjen e saj të artë, me një sup me një fjali: “E mirë si ari”. Dhe Lisa Vanderpump kishte një xhaketë të mrekullueshme blu që dukej të ishte prej lëkurës së gjarprit.

Të tillë si Brock Davies, Ally Lewber dhe Jo Wenberg u shfaqën gjithashtu, të veshur respektivisht të kuq dhe të zi, të gjelbër dhe të verdhë dhe të zi.

Vanderpump Rules Sezoni 11 vazhdon të martën në 8/7c në Bravo.