Rregullat e pompës Alum Charli Burnett e quan Brock Davies 'burrin e pagave'

Klea

Rregullat e pompës Alum Charli Burnett e quan Brock Davies ‘burrin e pagave’

Rregullat e Vanderpompës Alum Charli Barnett përfundoi në anën e gabuar të historisë. Gjatë sezonit të 10-të, ajo mbështeti Rachel Leviss, e cila kishte fshehurazi një lidhje me Tom Sandoval. Ndërsa Sandoval ishte në një lidhje me Ariana Madix. Charli dhe Rachel rrëzuan natën famëkeqe të djemve që ndezi Skandovalin. Ajo u trondit kur mësoi për mashtrimin e Rachel dhe Sandoval.

Charli iu bashkua kastit në vitin 2020, por vendosi të mos kthehej për sezonin 11 të Pump Rules. “Ditën që erdhi për të nënshkruar në vijën me pika – unë tashmë isha gati të filmoja atë natë – diçka më tha të mos e bëja”, shpjegoi ajo. Në fund, Charli u largua nga pagesa. Por ajo fitoi një të fejuar kur i dashuri i saj, Corey Loftus, bëri pyetjen.

Charli ndan mendimin e saj për bashkëshortin e Scheana Shay, Brock Davies

Ndonëse Charli nuk ka filmuar me bandën VPR, ajo ka ende shumë qëndrime të nxehta për ish-bashkë yjet e saj. Dhe ajo dha të gjithë çajin në podkastin e The Viall Files. Në thelb, Charli beson se Scheana Shay do të riparojë miqësinë e saj të gjatë me Sandoval pasi ta ndërpresë atë pas skandalit. Sa i përket bashkëshortit të saj, Brock Davies? Ai gjithashtu do të shoqërohet me Sandoval sepse merr urdhra nga gruaja e tij.

“Unë e di që Scheana tashmë do të palohet, sepse ky është vetëm personaliteti i saj,” tha Charli. “Ajo me siguri do të jetë shoqe me Tomin.”

Pastaj Charli hyri në Brock. “Ky ka qenë gjithmonë. Ai është si një burrë pagash”, shpjegoi Charli. “Siç e dini, ai bën gjithçka që ajo dëshiron që ai të bëjë. Thjesht ndihem sikur – nuk e di.” Ajo shtoi: “Më shqetësojnë, sinqerisht. Thjesht mendoj se janë atmosfera të çuditshme, të nxehta, të dëshpëruara dhe të etura.”

Dhe Charli pati gjithashtu një takim të çuditshëm me Brock pas fejesës së saj. Brock e pyeti atë se çfarë ishin “duke bërë”. Charli tha, “Është si, ‘Pse po më pyet mua këtë?’ Dhe është si, ‘A po përpiqeni të përcaktoni se çfarë jam duke bërë pas ‘Vanderpump’. Nëse është nëse ju më pëlqen mjaftueshëm apo jo apo nëse jam i denjë për kohën tuaj?’” Ajo shtoi, “Dhe ashtu si gjëra të tilla – dhe, si, epo.”

Unë mendoj se Sezoni 11 do të tregojë disa nga anëtarët e kastit të Pump Rules duke u kthyer në zotimin e tyre për të ndërprerë lidhjet me Sandoval. Unë do të doja që Charli të ishte pjesë e sezonit të ardhshëm për të thirrur aktorët për hipokrizinë e tyre.

Sezoni 11 i Vanderpump Rules jep premierë të martën, më 30 janar, në orën 8/7c në Bravo.