Katie Ginella

Klea

Rookie 'RHOC' Katie Ginella urren Heather “Fancy Pants” Dubrow dhe Emily Simpson!

Rookie 'RHOC' Katie Ginella urren Heather “Fancy Pants” Dubrow dhe Emily Simpson!

Orange County mund të njihet për jetesën e tij të këndshme, por jo të gjithë mund ta përballojnë dramën e të qenit shtëpiake.

Cast RHOC

Anëtari më i ri i Amvisat e vërteta të Orange County, Katie Ginellatashmë ka shprehur pakënaqësi me disa nga bashkëyjet e saj gjatë sezonit të saj debutues, sipas RadarOnline.

Burimet tregojnë se Katie u rrëfeu miqve për dëshirën për të “lë” në gjysmë të rrugës së xhirimit, duke përmendur probleme me dy anëtarë të veçantë të kastit: Heather “Fancy Pants” Dubrow dhe Emily Simpson.

Heather Dubrow dhe Emily Simpson

Ginellanjë nënë e katër fëmijëve nga Gjeorgjia, dyshohet se u tha miqve të saj se “urren” Heather dhe konsideron Emili “me dy fytyra.”

Heather Dubrow dhe Emily Simpson

Raportet sugjerojnë se Katie përshkruar gjithashtu Simpson si “të ndryshme jashtë kamerës” dhe “AF e rreme”. Megjithatë, burime pranë produksionit i kanë mohuar këto pretendime, duke pohuar se nuk janë të vërteta.

Katie Ginella

Mbetet për t'u parë nëse e Ginellës konflikt i supozuar me Emili do të shfaqet në shfaqje, por traileri lë të kuptohet për konfrontime intensive me Dubrow.

Katie Ginella

Në prill, një burim i brendshëm e konfirmoi këtë Katie do të ishte një amvise me të drejta të plota, jo thjesht një “mik” i kastit. Ndërsa Bravo nuk pranoi të komentonte, shfaqen imazhe të reja promovuese Katie duke mbajtur një portokall përkrah amvisave të tjera, duke konfirmuar rolin e saj të spikatur në sezonin e ardhshëm.

Katie Ginella

Ginella nuk është i vetmi i përfshirë në dramë këtë sezon. Gjyqtari Tamra ka rindezur grindjen e saj me ish-shoqen e palestrës Jennifer Pedranti. Kamerat kapën tensionin ndërsa gjyqtari dhe anëtarët e tjerë të kastit diskutonin e Pedrantit i fejuari, Ryan Bojajiani cili kohët e fundit u lidh me një skandal kumari që përfshin yllin e Los Angeles Dodgers Shohei Ohtani dhe ish-përkthyesi i tij, Ippei Mizuhara.

Katie Ginella

Siç është raportuar më parë, Mizuhara akuzohej se kishte lidhur para nga e Ohtanit llogari bankare për të shlyer borxhet e Boyajian për lojërat e fatit pa dijeninë e lojtarit të MLB. Zyra e Prokurorit të SHBA-së njoftoi se Mizuhara pranoi të deklarohej fajtor për akuzat në lidhje me vjedhjen e afro 17 milionë dollarëve nga e Ohtanit llogari. Bojajian besohet të jetë “Bashkëpunësi 1” i përmendur në këtë rast.

Katie Ginella

Gjyqtari56, Dubrow55, Simpson48, dhe pjesëtar i ri i kastit Alexis Bellino47 vjeç, u filmuan përsëri pas përfundimit të sezonit, ndërsa producentët kërkuan të kapnin pasojat nga e Boyajian probleme ligjore. Në një moment dramatik, Tamra mbante një kapele të FBI-së, duke shkaktuar një reagim të zemëruar nga Pedranti, i cili sulmoi ish-shoqen e saj.

Katie Ginella

Shannon Beador nuk ishte e pranishme për xhirimet shtesë, por problemet e saj të vazhdueshme me Bellinoi cili u rikthye në spektakël pas disa vitesh, do të shfaqet në sezonin e ardhshëm. e Aleksisit kthimi ndjek marrëdhënien e saj me Beador's ish i dashuri, John Janssen.

Fansat mund të presin shumë dramë kur RHOC Sezoni 18 do të shfaqet premierë më 11 korrik.