Pse Robyn është anëtari më pasiv agresiv i familjes kafe?

Klea

Robyn mund të divorcohet nga Kody nëse ai mbetet monogam

Robyn Brown ka qenë kukullistja e familjes Brown prej vitesh, duke i kthyer kokën Kody Brown me dëshirën e saj mëkatare për të pushtuar familjen që nuk dyshon. Të Gratë Motra zuzarja nuk është pritur kurrë mirë, kryesisht për shkak të pseudonimit të saj, Sobbin’ Robyn. Që kur iu bashkua familjes poligame në vitin 2010, Robyn shpesh ka pohuar se nuk dëshironte asgjë më shumë se të plakej me motrat e saj në një verandë së bashku në Coyote Pass. Megjithatë, nëna e pesë fëmijëve mund të rimendojë bashkimin e saj me Kody, i cili së fundmi ra nga karroca e poligamisë dhe është gati të humbasë tokën e tyre në Arizona. Robyn mund të divorcohet nga Kody nëse ai vazhdon të ndjekë rrugën e monogamisë.

Kody është një i vetmuar tani

Pasi humbi tre nga katër gratë e tij, Kody nuk ka “nuk ka interes” të martohet përsëri. Të paktën, kështu pretendoi ai në sezonin 18 të Sister Wives. Kody dikur krenohej me faktin se mund t’i kënaqte katër gra, megjithëse dyshojmë se ai ka bërë ndonjëherë në të vërtetë shpirtërisht ose fizikisht.

Për vite me radhë, Kody e mohoi faktin se ai e donte vërtet Robyn-in, ndërsa i detyroi tre gratë e tij të para gjithnjë e më shumë larg tij. Kody më në fund ka filluar të pranojë se martesa në shumëfish është e vështirë, por zbulimi gjithashtu e lë Robyn në një situatë mjaft të vështirë.

Robyn donte një familje

Që nga dita e parë, Robyn ka pohuar se donte të ishte vetëm pjesë e një njësie të madhe familjare. Teksa i takonte Kody-t, ajo shpesh mburrej se mundi të hynte në familje si gruaja më e re. Edhe pse shumica e fëmijëve më të mëdhenj nuk e pranuan kurrë, ajo ishte në gjendje të kishte fëmijët e saj me Kody, të cilat ajo shpresonte se do ta forconin atë si një bashkëshort të mirëfilltë.

Megjithatë, veprimet e Robyn shpesh tregojnë një përrallë tjetër. Në realitet, Robyn kurrë nuk ka jetuar një mënyrë jetese poligame. Ajo shpesh kishte Kody në krahun e saj dhe thirrje për të ndihmuar në rritjen e fëmijëve. Gjatë pandemisë, babai i 18 fëmijëve zgjodhi të rrinte me të, duke lënë pjesën tjetër të familjes jashtë në të ftohtë. Me sa duket, Robyn nuk e ndihmoi kurrë grupin, por vetëm ajo. Interesante por jo befasuese.

Kody hoqi dorë nga ballafaqimi

Gratë e motrës së Kody Brown

Gjatë verës, pati zëra se Kody kishte gjetur një grua të re në gjykatë, e cila jetonte në Meksikë. Situata u bë e rëndë pasi ai u hodh nga gruaja, nëpërmjet The Sun, teksa xhironte sezonin më të ri.

Megjithatë, gruaja “dëshiroi zero të bënte me Kody dhe Robyn. Ajo donte shumë të dilte nga situata menjëherë.” Rezulton se “ajo ishte shumë e pakëndshme me gjithë situatën. Ajo tha se nuk i pëlqente energjia e tyre.” Pasi u mohua, egoja e Kody mbeti përsëri e mavijosur pasi Robyn duhej të dëshmonte një grua tjetër që nuk donte të flinte me burrin e saj.

Natyrisht, Kody u ndje më shumë se i poshtëruar pasi u detyrua të rijetonte tre gratë e tij të para duke e lënë atë. Kody u tha se kishte shkuar aq larg sa të argumentonte që pamjet të mos shfaqeshin. Imagjinoni tronditjen e Robyn-it teksa shikonte Kody-n të refuzohej përsëri. Do t’i bëja gati ato letrat e divorcit po të isha ajo.

Kody nuk do të pranojë një grua tjetër

Kody Brown

Një flamur kryesor i kuq për Robyn është fakti që Kody nuk është i gatshëm të pranojë një bashkëshort tjetër edhe nëse Robyn e ka zgjedhur atë nga turma. Nëse Robyn gjithmonë imagjinonte të ndante burrin e saj, atëherë me siguri ajo është e zhgënjyer nga përgjigjja e fundit e Kody. Ai ndau në të gjitha se ai “nuk do të ishte i interesuar sepse do të më duhej t’i thosha asaj gruaje: “Unë kurrë nuk do të të dua aq sa e dua atë”, sepse tani e di më mirë.”

Për shumicën, të dëgjosh burrin e tyre të thotë se ata ishin dashuria e tyre e vetme e vërtetë do të ishte një afrodiziak, por mund të ishte gozhda në arkivol për Robin. Gruaja e katërt e Kody tashmë është përballur me hidhërimin dhe zemërimin e tij, dhe ai është në nervin e saj të fundit. Sinqerisht, nëse Kody zgjedh të qëndrojë monogam, ai mund të humbasë gruan e tij të fundit dhe të fundit për një divorc tjetër. Megjithatë, nëse Robyn vendosi të nënshkruajë në vijën me pika, do të ishte interesante të shihje se kë kishte rreshtuar në krahë për të thyer rënien e saj nga hiri.