Robyn Dixon pajtohet me NeNe Leakes: "Unë nuk jam një yll"

Klea

Robyn Dixon pajtohet me NeNe Leakes: “Unë nuk jam një yll”

Ata nuk bien dakord për gjithçka, por duket se ka një gjë Robyn Dixon dhe NeNe Leakes mund të bien dakord: Robyn nuk është një “yll”.

Debati se kush është yll dhe kush jo ka qenë i ndezur brenda kokës së NeNe-së dhe, si rrjedhim, në kryetitujt e mediave prej muajsh. Ajo më parë komentoi për ekskluzivitetin e Real Housewives që ishte “pa yje” gjatë një interviste në Breakfast Club. Ajo ngriti disa vetulla duke hedhur poshtë The Housewives Real of Potomac’s Green-eyed Bandits. NeNe pohoi, “Ata nuk janë të famshëm”.

Më pas, në një intervistë të fundit me ish-prodhuesin e Real Housewives të Atlantës, Carlos King, ata luajtën një lojë ku NeNe u sfidua për të renditur Housewives si yje ose pa yje. Kur doli emri i Robyn-it, NeNe shpejt e hodhi poshtë atë si “pa yje”.

Robyn, e cila po përgatitet për sezonin 8 të RHOP, mori një moment për t’iu përgjigjur hijes së NeNe. Mund të mos jesh gjithmonë në anën e Robinit. Por duhet ta pranoni, përgjigja e saj ndaj NeNe ishte goxha perfekte.

Robin përgjigjet

Imazhi përmes @RobynDixon10 në Instagram

Në një histori të skaduar në Instagram, një fans i kërkoi Robyn që t’i përgjigjej komenteve të fundit të NeNe. Ajo iu përgjigj fanses, duke thënë: “Duke folur vetëm për veten time… ajo ka të drejtë. Unë nuk jam një yll.” Robyn vazhdoi, “Unë jam një person shumë i rregullt dhe normal, i cili ndodh që të jetë në një reality show. Pra, nuk u ofendua fare.”

Nuk ka asgjë të keqe të jesh i rregullt, Robyn! Por të mos harrojmë; ajo është një shtëpiake e vërtetë. Pra, natyrshëm, Robyn ia doli të derdhte pak hije në përgjigjen e saj ndaj NeNe.

Ajo e përfundoi postimin e saj duke thënë: “Megjithatë, më duket e çuditshme që jam përmendur në atë bisedë”, që ishte mënyra e përsosur për të mbyllur derën e asaj bisede përgjithmonë.

Sezoni 15 i The Real Housewives of Atlanta po transmetohet të dielën në mbrëmje në Bravo në orën 8/7c, dhe sezoni 8 i The Real Housewives of Potomac është aktualisht në prodhim.

NA THONI – ÇFARË MENDONI PËR PËRGJIGJEN E ROBYN-it ndaj NENE-së? A MENDONI AJO DUHET TA ADREJTONI NDËRMJET?