Robyn Dixon

Klea

Robyn Dixon njofton se ishte “Shkarkuar” nga “RHOP” pas 8 sezonesh!

Robyn Dixon njofton se ishte “Shkarkuar” nga “RHOP” pas 8 sezonesh!

Robyn Dixon zbuloi se ajo është shkarkuar nga Amvisat e vërteta të Potomac pasi i kushtoi tetë sezone serialit popullor të realitetit Bravo të vendosur në Potomac, Maryland.

Gizelle Bryant

Në një zbulim të përlotur në podcast-in e saj Arsyeshëm Shadybashkëorganizuar me Gizelle Bryant, Robyn Dixon me guxim ndau se ajo ishte lëshuar nga Amvisat e vërteta të Potomac. Është një pranim i sinqertë që pak amvise kanë guximin ta bëjnë.

“Po, nuk do të kthehem në sezonin e nëntë të The Real Housewives of Potomac.” Robin tha në episodin e podcast-it të postuar të hënën, 15 prill. “Është realitet. Rrjeti nuk më ftoi përsëri. Më pushuan, për mungesë fjalësh më të mira. Unë nuk do ta mbuloj situatën dhe do të them: 'Oh, po largohem dhe kjo është një bukë' ose diçka e tillë. Ky është një vendim i rrjetit.”

Robyn Dixon

Robin diskutoi hapur largimin e saj nga Amvisat e vërteta të Potomac, duke theksuar se ajo nuk do ta anashkalonte situatën. Duke folur me kolegun e saj Gizelle BryantRobin u bë emocionuese, duke reflektuar për kohën e saj në shfaqje dhe duke shprehur shpresën e saj se ajo kishte frymëzuar shikuesit për të përqafuar vërtetësinë. Ajo e pranoi udhëtimin me rrota gjatë tetë viteve të fundit, duke e përshkruar atë si argëtues dhe sfidues, dhe shprehu mirënjohjen për përvojën.

Juan Dixon

“Jam mirë me të sepse asgjë nuk zgjat përgjithmonë. Unë kam pasur një ecuri shumë të gjatë në shfaqje dhe thjesht e vlerësoj shumë atë kohë dhe mundësinë që pata në shfaqje.” Robin vazhdoi përpara se të falënderonte Bravo dhe kompaninë e produksionit Truly Original për mundësinë për të qenë në shfaqje.

Robyn Dixon

Robin hyri në skenën e Amvisat e vërteta të Potomac gjatë sezonit të tij inaugurues në 2016, duke u bashkuar me anëtarët e kastit – Gizelle Bryant, Ashley Darby, Karen Huger, Charrisse Jackson-Jordandhe Katie Rost.

“Kam pasur një ecuri shumë të gjatë në shfaqje,” vazhdoi ajo gjatë podcast të së hënës. “Unë thjesht e vlerësoj shumë kohën dhe mundësinë që pata në shfaqje. Unë vetëm dua të them faleminderit për rrjetin. Bravo, Truly Original, kompania e prodhimit, drejtuesit atje. Njerëzit që më dhanë mundësinë të jem në emision, të cilët panë diçka tek unë në 2015-ën.”

Ajo shtoi: “Njerëzit që panë diçka tek unë dhe menduan se donin që unë të isha pjesë e rrjetit të tyre, emisionit të tyre, platformës së tyre dhe të ndaja historinë time dhe jetën time, familjen time, sprovat dhe mundimet e mia, ngritjet e mia. dhe uljet.”

Robyn Dixon

të Robinit nisja përputhet me Candiace Dillard's njoftim se edhe ajo nuk do të kthehet për RHOP Sezoni 9.

“Jam i mbushur me mirënjohje për miqësitë e pasura, rritjen personale dhe momentet e introspeksionit që kanë përcaktuar këtë udhëtim.” Candiace Dillard njoftuar për People më 25 mars. “Me një vorbull mundësish dhe përgjegjësish të reja në pjatën time, kam vendosur të bëj një pushim nga RHOP.”

Candiace Dillard

Robin u bë emocionale teksa reflektonte për kohën e saj RHOP — duke shprehur mirënjohjen e saj për përvojat dhe miqësitë që fitoi gjatë qëndrimit të saj në emision.

“Faleminderit fansave që na kanë ndjekur që nga dita e parë.” Robin vazhdoi. “Dua të falënderoj veçanërisht të gjithë fansat dhe shikuesit që më kanë mbështetur, kanë treguar dashuri për mua. Qoftë nëse më dërgove drejtpërdrejt dashuri ose je lutur për mua ose ke energji pozitive ose mendime pozitive rreth meje, unë të vlerësoj. Dhe shpresoj se ju kam frymëzuar shikuesit, fansat, që ta jetoni jetën tuaj në mënyrë autentike. Për të mos ndjerë presion për të ndryshuar për askënd, ose për t'u bërë përshtypje njerëzve, dhe thjesht për të qenë vetvetja.”

Robyn Dixon

Ajo vazhdoi, “ka qenë një udhëtim kaq argëtues, mahnitës, stresues, i çmendur, i egër në tetë vitet e fundit.”

Aktorja Christina Applegate shprehu zhgënjimin në rrjetet sociale për thashethemet e e Robinit largimi nga RHOPduke bërë thirrje Andy Cohen për një shpjegim.

Robyn Dixon

“Po në f-k aktuale?” Aktorja ndau përmes X të martën, më 9 prill, duke etiketuar shefin e Bravo Andy Cohen në një mesazh të veçantë. “Pse është [Robyn] Dixon nuk kthehet në Real Housewives of Potomac??????? Jooooo!!!!!”

A jeni të trishtuar për të parë Robyn Dixon shkoj?