Robyn Dixon feston një moment historik në hapjen e ekskluzivitetit të kujdesit për lëkurën

Klea

Robyn Dixon feston një moment historik në hapjen e ekskluzivitetit të kujdesit për lëkurën

Në sezonin 8 të The Real Housewives of Potomac, është Robyn Dixon’s kthehu për të kaluar nëpër ferr. Shokët e saj po e tërheqin zvarrë. Juan Dixon po i bërtet asaj. Duket se e vetmja mbështetje që ajo ka tani është nga ajo frenimi në Austin ku ajo qau.

Gjërat mund të jenë të vështira për Robyn në RHOP, por në jetën reale, ajo mund t’i kthejë të gjitha këto.

Robyn sapo hyri në Instagram për të njoftuar një sipërmarrje të re biznesi. Ajo tregoi se po hap një ekskluzivitet të Glo30 Skincare dhe sapo bëri disa lëvizje të mëdha në finalizimin e procesit!

Robyn po bën lëvizje në kujdesin e lëkurës

Robyn shkroi, “Vendndodhja ime është zgjedhur, kontrata e qirasë është nënshkruar dhe arkitekti është duke punuar shumë për të hartuar planet për ta transformuar këtë hapësirë ​​në një studio të bukur të kujdesit të lëkurës Glo30.”

Studio e re e kujdesit për lëkurën e Robyn do të jetë në Columbia, Maryland, dhe ajo tha se është e vendosur në mënyrë të përshtatshme jashtë shtetit. Nuk ka ende një datë zyrtare të hapjes, por vizitorët do të jenë në gjendje të shkojnë në vend për fytyrën, mbushësit, trajtimet me lazer dhe të gjitha llojet e trajtimeve magjepsëse për ta bërë lëkurën e tyre të shkëlqejë.

Pasi Robyn bëri njoftimin e saj, miqtë e saj nga Potomac festuan në komente. Më e mira e saj Gizelle Bryant shkroi: “Epo! Mezi pres shërbimet e mia!!”

Mia “CEO” Thornton tha me shaka se klientët e Robyn duhet gjithashtu “të kalojnë nëpër rrugë dhe të POPPED” në Joint Chiropractic aty pranë. Ajo shtoi, “SUPER KRENARE PËR TY SIS!”

Me Robyn që qëndron me 10 gishta poshtë në botën e kujdesit të lëkurës, është e paqartë se çfarë po ndodh me biznesin e saj të kapelave. Kur ishte hera e fundit që ajo e përmendi këtë? Sido që të jetë, ne do të kujdesemi për përditësimet mbi sipërmarrjen e re të biznesit të Robyn. Ajo e meriton një fitore.

The Real Housewives of Potomac rikthehet më 7 janar 2024 në 8/7c në Bravo.