Rinna, Scheana Shay dhe Brock për të ftuar në NBC Comedy

Klea

Rinna, Scheana Shay dhe Brock për të ftuar në NBC Comedy

Real Housewives of Beverly Hills alum Lisa Rinna dhe yjet e Vanderpump Rules Scheana Shay dhe Brock Davies janë gati të zgjerojnë karrierën e tyre komike. Bravolebrities do të luajnë në serialin komedi të NBC, Lopez kundër Lopez. Do të ishte një puthje kuzhine t'i shihje të tre së bashku në një episod. Mjerisht, ata po shfaqen në dy të veçanta. Cilët personazhe do të luajnë së bashku me komedianin George Lopez dhe kur do të transmetohen episodet e tyre? Le ta zbulojmë!

Lisa po i përkul bërxollat ​​e saj komike si një interes dashurie

Pasi Lisa bëri të ditur se nuk kishte dëshirë të kthehej në RHOBH, ajo iu kthye rrënjëve të saj të aktrimit. Lisa së fundmi luajti në American Horror Story dhe përfundoi një film Lifetime të quajtur Mommy Meanest. Pa dyshim duke përdorur statusin e saj zuzar në Beverly Hills si frymëzim për karakterin e saj!

Dhe tani është koha që Lisa të përkulet me stilin e saj të aktrimit komik. The Daily Dish e Bravo-s raportoi se Lisa do të luajë në Lopez vs. Lopez si interesi i mundshëm i dashurisë së George. Të dy do të takohen bukur kur ajo të punësojë kompaninë e tij të lëvizjes. Ky është një rol i ftuar, ndaj duket se jetëgjatësia romantike për të dy do të jetë një mrekulli e një shfaqjeje.

Megjithatë, është e mundur që karakteri i saj të kthehet. Mendoj se Lisa do të bënte një grua të mrekullueshme sitcom për Xhorxhin, kështu që po i mbaj gishtat e kryqëzuar, ajo shfaqet në më shumë episode.

Scheana dhe Brock janë konkurrenca

Të gjithë dhe nëna e tyre e dinë se Scheana nuk ishte aspak e lumtur që humbi në Dancing with the Stars. Ariana Madix i dërgoi mesazh Scheana-s së pari për koncertin e saj pritës për Love Island USA, përndryshe ne e dimë se cila do të jetë historia e saj sezonin e ardhshëm në VPR!

Ndërsa Scheana mund të mos jetë duke luajtur në një konkurs vallëzimi ose duke drejtuar një shfaqje takimesh, ajo e ka mbajtur veten të zënë me karrierën e saj të këngës. Scheana gjithashtu ka një podcast të suksesshëm, Scheanangins with Scheana. Tani ajo dhe bashkëshorti i saj Brock mund të shtojnë edhe yje sitcom në rezymetë e tyre.

Scheana dhe Brock do të luajnë një çift të martuar që konsiderohen prindër rivalë të Mayan Lopez dhe bashkëshortit të saj televiziv. Çiftet shkojnë kokë më kokë kur të dy fëmijët e tyre pranohen në programin e talentuar.

A mund të jetë ky art që imiton jetën e ardhshme? Unë patjetër e shoh këtë si një histori të mundshme kur vajza e tyre Summer Moon Davies rritet dhe shkon kokë më kokë me fëmijët në The Valley.

Kur do të transmetohen episodet e tyre?

Fansat nuk do të duhet të presin gjatë për të parë Scheana dhe Brock në veprim. Episodi i tyre transmetohet të martën, më 23 prill. Nuk ka ende asnjë informacion se kur do të shfaqet episodi i Lizës, megjithatë ai do të transmetohet diku gjatë sezonit aktual. Është gjithmonë mirë të shohësh yjet tanë të preferuar të realitetit që kanë sukses jashtë Bravoverse!

Sezoni 11 i Vanderpump Rules vazhdon të martën në 8/7c në Bravo. The Real Housewives of Beverly Hills po transmetohet në Peacock.