Rihanna

Klea

Rihanna konfirmon romancën lezbike të Kyle Richards dhe Morgan Wade!

Rihanna konfirmon romancën lezbike të Kyle Richards dhe Morgan Wade!

Bota e argëtimit u vu flaka kur Rihanna konfirmoi romancën e dukshme lezbike mes Kyle Richards dhe Morgan Uejd – për njerëzit e ngadaltë në shpinë!

Rihanna - Kyle Richards dhe Morgan Wade

Rihanna ka përmendur disa zhvillime të fundit brenda Amvise të vërteta ekskluzivitet, duke ofruar njohuritë e saj mbi lidhjen e Kyle Richards me Morgan Wade dhe e Monica Garcias largimi nga Amvisat e vërteta të Solt Lake City.

Rihanna - Kyle Richards dhe Morgan Wade

Pas ndërveprimeve të saj të fundit me Amvise të vërteta të Beverly Hills yll Kyle Richards55 vjeç dhe familja e saj në Aspen, ikona e muzikës 36-vjeçare la të kuptohej mundësia e një shkëndije romantike mes Kyle dhe Morgan Uejd, 29. Për më tepër, ajo ndau mendimet e saj nëse Monika39 vjeç, duhet të rikthehet në detyrë RHOSLCpavarësisht përfshirjes së saj në të kaluarën si një llogari troll në Instagram.

“Dua të them, duh,” bërtiti Rihanna duke qeshur gjatë intervistës së saj me revistën Interview. “Dëgjo, unë e dua Kyle. Është e çuditshme të komentosh lidhjen e saj sepse nuk i di faktet. Thjesht ndihem sikur ajo ishte në gjendje ta rishikonte martesën e saj përmes një lente të re.”

Rihanna - Monica Garcia

Sipas Rihannabeson ajo Kyle filloi të ndihej e nënvlerësuar nga Mauricio Umansky53 vjeç, nga i cili u nda verën e kaluar mes spekulimeve për një lidhje mes saj dhe Morganit.

“Për një herë, dikush tjetër e bëri të ndihej e vlerësuar, e bëri të ndihej sikur ishte e lezetshme dhe e çuditshme dhe argëtuese dhe të gjitha gjërat e shkëlqyera që ndoshta ishin marrë si të mirëqena më parë. Dhe kjo është arsyeja pse unë besoj se ka diçka me Morgan sepse ndonjëherë, duhet që të luftosh për atë që meriton,” shtoi ajo.

Rihanna - Kyle Richards

Ndërsa intervistuesi filloi të përmendte vërejtjet e psikikës Allison Dubois rreth Mauricio duke mos e përmbushur kurrë atë, Rihanna u hodh brenda.

“Njeri, ndalo. Unë nuk jam duke u futur në këtë. Ti btch i çrregullt,” Rihanna bëri shaka përpara se të shtonte, “Kjo ishte vërtet e frikshme. Rikthimi i kësaj.”

Rihanna

Rihanna u pyet edhe për të ardhmen e mundshme të Monikës me Bravo. Si përgjigje, ajo solli yllin e Vanderpump Rules, Tom Sandoval, 41 vjeç, i cili u kthye në shfaqje për sezonin 11 pasi tradhtoi të dashurën prej shumë kohësh. Ariana Madix38, me ish-bashkëylltarin e tyre, Rachel “Raquel” Leviss, 29 vjeç, gjatë sezonit 10.

“Dua të them, nëse Tom Sandoval mund të kthehet, Monica duhet patjetër të jetë në gjendje të kthehet”, arsyetoi ajo.

Rihanna - Tom Sandoval dhe Monica Garcia

Pavarësisht Kyleduke mohuar vazhdimisht çdo përfshirje romantike me Morgan29 vjeç, që kur zbuloi ndarjen e saj nga burri i saj në korrik 2023, një burim i brendshëm zbuloi për Us Weekly të enjten se Kyle po ndihej “i hutuar” dhe “i emocionuar” për të përjetuar këto emocione pasi ndihej i shkëputur nga Mauricio në martesën e tyre.

Rihanna - Kyle Richards dhe Morgan Wade

Në fillim të këtij muaji, Kyle ngjalli diskutime kur ajo zbuloi një tatuazh të ri me temë vendi në Instagram. Dizajni i kapelës kauboj shkaktoi bujë në mediat sociale, me disa fansa që spekulonin se tatuazhi ishte një referencë delikate për marrëdhënien e saj potencialisht të ngushtë me artistin e vendit.

“Kjo nuk është e vërtetë. Ai artikull i verbër nuk ka të bëjë me mua, “tha veterani Bravo gjatë një sesioni të fundit të bisedës në Amazon Live. “Duhet të jetë për dikë tjetër! Pra, pyes veten se kush është. Tani më keni kurioz.”

Kyle Richards

Mulliri i thashethemeve u tejkalua në shkurt kur Morgan u pa duke përkëdhelur me dashuri Kyle's mbrapa gjatë një daljeje në tapetin e kuq, duke i shtuar benzinë ​​spekulimeve për një romancë të mundshme mes të dyve.