Jenna Lyons and  Ubah Hassan

Klea

Ribashkimi RHONY: Tensionet përshkallëzohen ndërsa gratë adresojnë akuzat për ‘drim me gaz,’ pabesi dhe viktima

Ribashkimi RHONY: Tensionet përshkallëzohen ndërsa gratë adresojnë akuzat për ‘drim me gaz,’ pabesi dhe viktima

Jenna Lyons u thirr nga bashkë-ylli, Ubah Hassannë Pjesën 1 të Amvise reale të qytetit të Nju Jorkut ribashkim. Xhena u futa në një bisedë me mikpritësin, Andy Cohendhe Erin Dana Lichy rreth te Erinit ndërveprimet e fundit të biznesit me Listimi në milion dollarë alum, Fredrik Eklund.

Jenna Lyons dhe Ubah Hassan

Erin36 vjeç, po tregonte se personaliteti i manjatit të pasurive të patundshme përputhej me personalitetin e tij në ekran kur Ubah, 40, ndërhyri për të rënë dakord se Fredriku ishte marrëveshja e vërtetë—“ndryshe Xhena.”

“Unë mendoj se TV Xhena është ‘i gjori unë,’ viktima, ‘unë jam plakur, kjo jam’ dhe e vërteta Xhena është central elektrik,” Ubah tha.

Jenna Lyons

“Domethënë, as nuk di çfarë të them,” pranoi ajo. “Mendoj se është shumë ndryshe të kesh kamera që të shikojnë. Të kesh cenueshmëri dhe të jesh i fuqishëm … mund të ekzistojnë së bashku. Unë nuk jam aspak në një situatë pushteti në këtë dinamikë.”

Erin Dana Lichy

Ubah shtoi se Xhena ishte zakonisht “nuk gjendej askund” mes dramës së aktorëve, duke shtuar se ajo tenton të “shmangë shumë gjëra”. Ajo thirri Xhena për të ngrënë në prapaskenë pasi ajo i tha grupit se më mirë do të largohej nga drama që rrethonte njerëzit e tjerë.

Ubah Hassan

Cohen ndryshoi temën për të pyetur Erin për miqësinë e saj aktuale me Sai de Silva. Ai iu referua Erin duke ndarë se ajo ishte shqetësuar nga Sai-t intervista rrëfimtare, gjatë një paraqitjeje të fundit në podcast.

“Sinqerisht, nuk e kam idenë se çfarë ka ndodhur me të. Diçka si e ndërruar,” Erin tha të Sai.

Sai de Silva

Erin pretendoi se Sai kishte marrë pjesë në një mbledhje në shtëpinë e saj përpara sezonit të xhirimeve dhe pyeti troç – “Pra, gjithçka ka, a është djathi?”

“Unë kurrë nuk kam ardhur në shtëpinë tuaj dhe nuk e kam thënë këtë. kurrë,” Sai këmbënguli. “Ubah ishte atje, Jessel isha atje, ju solla një shishe të bukur shampanjë. Ne ishim atje për të kaluar një kohë të mirë. Unë isha i vetmi person që haja djathin, në fakt. Ndaloni të insinuoni këtë histori se unë jam një person i vrazhdë që erdha në shtëpinë tuaj dhe u ankua.”

Sai de Silva

Erin më vonë pranoi se ajo mund ta ketë “interpretuar gabim” vërejtjen dhe nuk e shpjegoi incidentin saktësisht ashtu siç shkoi. Ajo rrëfeu se qasja e saj “e drejtpërdrejtë” mund të duket si “pak e vrazhdë dhe e pahijshme dhe ndoshta është diçka për të cilën duhet të punoj”.

“Nuk mendoj te Erinit i vrazhdë. Unë mendoj se ajo është e sjellshme. Ajo është elegante. Ajo është e bukur, por unë mendoj se ajo është si përzierëse, “ Ubah pohoi. “Dhe ajo ndez gazin. Unë mendoj se ajo ndez gazin.”

“Njeqind per qind,” Sai shtuar.

Jessel Taank u përball më vonë Erin dhe Sai duke folur për martesën e saj në një “mënyrë të neveritshme”.

Jessel Taank

Sai tha se ajo vetëm deklaroi se martesa e yllit të saj ishte “pa seks”. Jessel e ndërpreu për të akuzuar dyshen se kishin lënë të kuptohet se i shoqi kishte në plan ta tradhtonte gjatë një udhëtimi në Vietnam.

e Jessel-it martesa dhe jeta seksuale me bashkëshortin, Pavit, u bë objekt diskutimi gjatë sezonit, pasi ajo zbuloi se çifti nuk kishte bërë seks për një vit e gjysmë pas një udhëtimi sfidues 4-vjeçar IVF. Ajo më vonë i tha grupit se ata i kishin dhënë fund periudhës së tyre të thatë, por shtoi se burri i saj kishte planifikuar një udhëtim 24 orësh në Vietnam për të ndërtuar kilometrazhin dhe për të përdorur një biletë të blerë gjatë pandemisë. Erin dhe Sai u bë i dyshimtë dhe la të kuptohej se Pavit mund të jetë duke marrë një udhëtim të vetëm për një tjetër arsyeja.

Jessel Taank

Erin mohoi se ajo “insinuoi” atë e Jessel-it i shoqi kishte mashtruar, duke bërë që bashkë-ylli i saj të përgjigjej – “A e shikove shfaqjen Erin? E ke parë me sy të lidhur mbi fytyrë?”

Jessel sfiduar gjithashtu Sai, i cili ofroi një shpjegim për sjelljen e saj.

“E dini çfarë, nuk është puna ime,” Sai u përgjigj. “Më vjen keq. Nuk duhet të komentoj për martesën e askujt, por për martesën time. Nga pamja e jashtme, thjesht nuk duket sikur keni një lidhje, por kjo është marrëdhënia juaj dhe nuk mund ta justifikoj fare lidhjen tuaj.”

Shtëpiake të vërteta të qytetit të Nju Jorkut ribashkimi vazhdon më 28 tetor në 21:00 ET në Bravo.