The Valley cast

Klea

Ribashkimi i 'The Valley' në RREZIK mes dramës së vazhdueshme brenda aktorit!

Ribashkimi i 'The Valley' në RREZIK mes dramës së vazhdueshme brenda aktorit!

Tensioni në Lugina vazhdon të përshkallëzohet si në ekran ashtu edhe në prapaskenë, megjithatë kjo nuk do të thotë Lugina do të ketë një ribashkim, edhe pse fansat shpresojnë për një të tillë.

Në episodin e fundit të Akti i balancimitnjë podcast i organizuar nga Kristen Doute dhe Luke Broderick, dyshja iu drejtua pyetjes së një dëgjuesi rreth mundësisë së një speciale në finale të sezonit. Gjatë episodit të tyre të 27 Prillit, Kristen dhe Luka u angazhua me dëgjuesit dhe diskutoi mundësinë e një speciale për fundin e sezonit, duke i lënë fansat me pritje pa konfirmuar asgjë.

Kristen Doute

Kristen41, ndau sinqerisht në podcast se ka pasiguri nëse ata do të organizojnë një ribashkim për Lugina. Ajo shprehu dyshimet e saj të sinqerta për ngjarjen që po ndodh.

“Ne nuk e dimë nëse do të kemi një ribashkim,” tha Kristen. “Unë do të jem i sinqertë me ju.”

Kristen Doute

Ndërkohë, Luka32 vjeç, e përshkroi situatën si “të pasigurt në këtë pikë”, një ndjenjë Kristen bëri jehonë. Pavarësisht pasigurisë, të dy zbuluan se mezi po prisnin të xhiroheshin potencialisht.

“Unë disi isha. Plani im ishte që fillimisht të pija duhan një nyje dhe të qetësohesha.” Luka shtuar. “Unë do të rrija ulur në karrige dhe mendoj se do të bija kur të ishte koha ime.”

Kristen shprehu pritjen për adresimin e disa çështjeve të pazgjidhura të përshkruara në finalen e shfaqjes, duke thënë: “Edhe unë isha sepse më duket sikur kur shihni finalen, ka disa gjëra të mbetura pa përgjigje dhe të pazgjidhura.”

Kristen Doute

Ndërkohë, Kristen ka marrë kritika nga kolegët e saj pas zbulimeve të saj për komentet jashtë ekranit. Ajo akuzoi konkretisht Michelle Lally36, dhe Xhenet Kaperna duke u përpjekur për ta ngrirë atë nga rrethi i tyre shoqëror.

Kristen Ai komentoi me humor mbi dinamikën brenda grupit gjatë podcast-it “Akti Balancues” të shtunën, duke thënë: “Nuk jam i neveritur prej tij, por mendoj se është vërtet qesharake sepse kam ndihmuar në krijimin e këtij grupi. Përpjekje e bukur.” Ajo iu drejtua drejtpërdrejt bashkë-yjeve Xhenet dhe Michelleduke theksuar ironinë në përpjekjet e tyre për ta margjinalizuar atë:

Kristen Doute

Xhenet dhe Michellenëse po e dëgjoni këtë, atëherë realiteti TV 101 është nëse përpiqeni të largoni dikë, ju e bëni atë shumë më të rëndësishëm.”

Në një episod të fundit të Lugina, tensioni u përshkallëzua pasi disa anëtarë të kastit morën një vendim të qëllimshëm për të përjashtuar Kristen Doute nga grupi. Kjo lëvizje pasoi një konfrontim të ashpër në Episodin 6, ku Kristen dhe i dashuri i saj, Luka Brodericku përplas me Isai Lally dhe Michelle Saniei Lally gjatë një darke. Debati u përshkallëzua, duke u bërë fizike në një korridor ku Kristen i akuzuar Isai të shprehurit të dëshirës për t'u divorcuar nga gruaja e tij – një komunikim i gabuar që rrjedh nga një lojë e pasaktë telefonike.

Kristen më ka shkatërruar mjaftueshëm vakte dhe jam i uritur. Xhenet Kaperna shprehu zhgënjimin e saj në një pamje paraprake për Episodin 7. “Dua ta kaloj këtë. Unë dua të ha.”

Kristen Doute

Pas argumentit, Isai i sugjeroi grupit se mund të ishte më mirë nëse Kristen nuk ishin më pjesë e rrethit të tyre. “A mund të pajtohemi të gjithë me këtë Kristen nuk ka më nevojë të jesh më pjesë e këtij grupi?” ai propozoi.

Me përfundimin zyrtar të martesës së tyre, siç u konfirmua gjatë festës së premierës së serialit, Michelle mbështetur e Jesse sugjerim, duke treguar një preferencë për përjashtim Kristen nga ngjarjet në grup. “Unë mendoj se qëndrimi ynë është, nëse po bëjmë një ngjarje në grup, jemi ne ose Kristen në ngjarjen e grupit.” Michelle u tha të tjerëve.

Kristen Doute

Xhenet përputhet me këtë pikëpamje, duke thënë me vendosmëri, “Pra, për mua, personalisht, ajo nuk është e ftuar në sh-t tim.”

Mes këtyre tensioneve, Kristen ka pretenduar se ka mbrojtur e Michelle sekretet gjatë gjithë sezonit 1, madje duke siguruar me mesazh se sekretet ishin të sigurta me të. Megjithatë, gjatë daljes së saj dramatike nga darka e Episodit 6, Kristen zbuloi se Michelle “Kisha një të dashur për një vit”.

Pretendimi për bombë Kristen bërë rreth Michelle mbeti i padëgjuar nga pjesa tjetër e kastit. Në darkë, grupi mori përsipër zbulimin e Kristen Michelle lidhur me akuzat e mëparshme nga Isaitë cilët i kishin besuar mikut të tyre të vjetër, Jax Taylor, për dyshimet e tij martesore. Megjithatë, Jesse në fakt shprehu habinë e tij nëse Michelle nuk do të niste një divorc brenda muajve të ardhshëm, jo ​​afatin e saktë kohor të diskutuar.

Jax Taylor

Jax Taylor duke u ndjerë i mënjanuar në dramë, me humor u sugjeroi producentëve: “A duhet të them diçka vetëm që të përfshihem? 'E bëra' ose 'Më bërtas' ose diçka tjetër, sepse thjesht ndihem sikur jam lënë jashtë. Nuk di çfarë të bëj me veten kur nuk jam i përfshirë në bisedë. Është vërtet e çuditshme.”

Duke shtuar konfuzionin, Xhenet dhe Jasmine Goode besoi thashethemet për Michelle ishin për shkak të Kristen duke treguar Jax Taylor se Michelle po i dërgonte mesazhe dikujt jashtë martesës së saj. Jasemini reflektuar në rrëfimin e saj, “Unë e di thellë brenda, Isai po kapet; 'Në rregull prit. Ndoshta ka ndonjë të vërtetë për atë që po ndodh këtu.' Unë mendoj se kjo është arsyeja pse ai po punon kaq shumë.'

Brittany Cartwright shprehu gjithashtu hutimin e saj për situatën në përshkallëzim, duke thënë: “Unë nuk e di se çfarë dreqin po ndodh.”