Ribashkimi i sezonit të 8-të të Summer House duket i zbuluar

Klea

Ribashkimi i sezonit të 8-të të Summer House duket i zbuluar

Pa asnjë dyshim, Shtëpi verore po kalon vitin e tij më të mirë ndonjëherë me sezonin 8. Fatkeqësisht, kjo është kryesisht për shkak se ne të gjithë jemi të çrregullt dhe duam të shohim dramën të shpaloset mes ish-ish Lindsay Hubbard dhe Carl Radke. Edhe jashtë asaj drame, sezoni 8 ka ofruar dhe ne mezi presim për ribashkimin.

Me një sezon kaq mbresëlënës, ata kanë shumë vrull për t'u ulur. Është e qartë se kasti e mori atë memo sepse ata u shfaqën dhe u shfaqën kur ishte fjala për pamjen e tyre. Epo, shumica prej tyre e bënë, të paktën.

The Daily Dish e Bravo hodhi një vështrim të parë ekskluziv në ndeshjet e ribashkimit të sezonit 8. Ata thanë se kasti synonte për një “ndjeshmëri elegante dhe plazhi të përzier me një prekje të sofistikimit magjepsës”. Me fjalë të tjera, të gjitha u shfaqën me tone të heshtura, neutrale me shumicën e grave që tundeshin në mes të ekspozuar. Ne kemi bërë një rrugë të gjatë nga ato modele të dyqaneve të mëdha që nga ditët e para të shfaqjes. Le të hedhim një vështrim në atë që ata dhanë.

Amanda Batula

Amanda Batula u tërhoq në ribashkim duke u dukur si një kombinim perfekt i seksi dhe të sofistikuar. Ajo i tha Bravos se “donte të dukej si një zonjë elegante, por e lezetshme” dhe e goditi atë gozhdë në kokë. Asnjë shënim për Amandën.

Kyle Cooke

Kyle Cooke pozon në ribashkimin e sezonit të 8-të të Summer House me një kostum jeshil

Ju duhet t'i jepni Kyle Cooke rekuizitën për të shtuar një ngjyrë të madhe në këto veshje të ribashkimit. Ndërsa të gjithë meshkujt e tjerë zgjodhën të bardhët dhe bezhët, Kyle kishte veshur një kostum jeshil të urtë. Kjo foto shënon edhe një nga paraqitjet e fundit të barbunit të Kyle, të cilin Andy Cohen e preu në një moment gjatë uljes.

Paige DeSorbo

Paige DeSorbo me një fustan të bardhë në ribashkimin e sezonit të 8-të të Summer House

Gjithmonë mund të mbështeteni tek Paige DeSorbo për t'ju dhënë një pamje, dhe ajo nuk zhgënjeu me fustanin e ribashkimit të sezonit 8. Ajo zgjodhi një fustan të bardhë, i cili shfaqej me një qendër rrjetë për të treguar stomakun e saj. Është pothuajse një nivel i glamit të Real Housewives, dhe ajo përmendi Zendaya dhe Anne Hathaway si frymëzimet e saj të stilit.

Lindsay Hubbard

Lindsay Hubbard me një fustan vjollcë në ribashkimin e sezonit të 8-të të Summer House

Me dramën e marrëdhënies së Lindsay në qendër të vëmendjes, ju do të mendonit se ajo do të kishte zgjedhur një fustan hakmarrjeje që ndalon shfaqjen si Ariana Madix që u tërhoq gjatë ribashkimit të Sezonit 10 të Vanderpump Rules. Fatkeqësisht, Lindsay nuk e arriti atë nivel ikonike. Ajo duket mirë, por ka pranuar për Bravo se një nga qëllimet e saj me pamjen e saj ishte të ishte “rehat”. Unë mund të them.

Ciara Miller

Ciara Miller me një fustan ngjyrë vjollce në ribashkimin e sezonit të 8-të të Summer House

Këtu është një pretendent për të veshur më mirë. Kur përshkroi pamjen e saj, Ciara Miller tha se po kërkonte diçka “eterike, të shijshme dhe thjesht të bukur”. Në pamje të parë, ajo duket sikur është nxjerrë nga një video R&B e viteve '90. Veshja e hollë, asimetrike, flokët, grimi – të gjitha janë përsosmëri.

Danielle Olivera

Danielle Olivera me një fustan ngjyrë shampanjë në ribashkimin e sezonit të 8-të të Summer House

Danielle Olivera shkëlqeu me pamjen e saj të sezonit 8. Ajo tha se po përpiqej të kanalizonte Kourtney Kardashian me fustanin e saj vezullues. Meqenëse është e vetmja që zgjodhi një fustan të shkëlqyeshëm, ajo disi dallohet kur krahasohet me zonjat e tjera. Duket se ajo do të shkojë në një ngjarje të ndryshme nga të gjithë të tjerët, por ajo ende e tronditi atë.

Gabi Preskod

Gabby Prescod në ribashkimin e sezonit të 8-të të Summer House

A është dukur ndonjëherë më mirë Gabby Prescod? Ajo tha: “Po i jep perëndeshë greke [and] Lindja e Venusit,” dhe ajo është 100% e saktë. Nga ngjyra e deri te prerjet seksi përgjatë anës së fustanit, Gabby ia ka kushtuar pamjen ribashkimit të sezonit 8.

Karl Radke

Carl Radke në ribashkimin e sezonit të 8-të të Summer House

Carl u përpoq të bënte diçka pak më ndryshe me pamjen e tij të ribashkimit të sezonit 8 duke zgjedhur një përshtatje “të frymëzuar nga vitet '60”. Carl tha se qëllimi i tij ishte të kanalizonte një “këngëtar të torturuar të Motown” që shkonte në The Hamptons. Megjithatë, e bardha e bën atë të duket më shumë si një qumështor i torturuar.

Jesse Solomon

Jesse Solomon me një kostum bezhë në ribashkimin e sezonit të 8-të të Summer House

Është ribashkimi i parë i Jesse Solomon-it, kështu që ne duam t'ia shkurtojmë pak, por pikëllimin e mirë. Ai nxori një kostum ngjyrë kremi me një këmishë blu poshtë. Padyshim që nuk jep një atmosferë “ribashkimi televiziv me realitet”. Në vend të kësaj, po i jep shitësit të makinave të përdorura me mokasina të rrahura.

West Wilson

West Wilson me një kostum bezhë në ribashkimin e sezonit të 8-të të Summer House

Për ribashkimin e parë të West Wilson, ai zgjodhi një kostum ngjyrë bezhë të gjerë me një këmishë të bardhë të fortë poshtë. Kjo pamje definitivisht nuk është për të gjithë, por West e tërhoqi atë. Ai e përshkroi atë si një atmosferë “hipster”. Ai tha: “Unë e ndjej stilin tim këtë sezon, njerëzit e kanë vlerësuar atë, kështu që më duket se mënyra më e mirë është të jem pak më ndryshe.”

Sezoni 8 i Summer House transmetohet në Bravo, të enjten në orën 9/8c.