Ribashkimi i Sezonit 8 të Shtëpisë së Verës: Kyle Cooke shkurton qefullin e tij

Klea

Ribashkimi i Sezonit 8 të Shtëpisë së Verës: Kyle Cooke shkurton qefullin e tij

Shtëpi verore sapo filmoi ribashkimin e sezonit 8, dhe është i destinuar për dramë. Carl Radke dhe Lindsay Hubbard do të duhet të takohen ballë për ballë pas anulimit të fejesës në minutën e fundit. Ndërsa drama e marrëdhënies së Lindsay dhe Carl do të marrë shumë kohë transmetimi në këtë ribashkim të ardhshëm, nuk është gjithçka me të cilën duhet të përballemi.

Kyle Cooke dhe barbuni i tij kanë qenë në një marrëdhënie të ndryshme, por po aq toksike në Summer House. Filloi si një paruke e copëtuar që në njëfarë mënyre u kthye në Hamptons vit pas viti. Pastaj, Kyle u rrit në të vërtetën. Bashkëshortja e tij Amanda Batula e ka bërë të qartë se barbuni është një “dëmtim” i madh për të. Tani, duket se Kyle po hyn në një epokë të re.

Gjatë një paraqitjeje në Watch What Happens Live, Kyle së fundmi ngacmoi se ishte gati të ndahej me barbushin. Andy Cohen shfrytëzoi mundësinë për të pyetur Kyle nëse ai mund ta ndërpresë atë në ribashkimin e sezonit 8. Epo, Andy tani ka përditësuar fansat për të njoftuar se është fundi i epokës famëkeqe të flokëve të Kyle, tani që ribashkimi ka përfunduar.

Pamja e re e Kyle

Andy shkoi në Story-n e tij në Instagram (i cili u kap dhe u ripostua nga Queens of Bravo në TikTok) për të ngacmuar fansat për prerjen e flokëve në ajër. “Kjo është një mbështjellje dhe unë preva barbunin e Kyle,” tha Andy ndërsa mbante me gëzim një çantë me flokët e Kyle. Bravo është me të vërtetë një bazë fansash e veçantë.

Sigurisht, Andy kishte plane të mëdha për të mbajtur flokët e Kyle për fansat e Bravo të së ardhmes që t'i admironin. “Do të shkojë në Clubhouse,” shtoi ai. “Ne duhet të kuptojmë se si ta shfaqim atë, por ajo po shkon atje.” A mund ta imagjinoni jetën e një asistenti prodhimi në WWHL? Vërtet, ata janë të ngarkuar me punë të një lloji.

Andy mund të ketë qenë krenar që ishte ai që i preu barbunit Kyle, por kjo nuk do të thotë se ai bëri një punë të mirë. “Më dështova, por do ta shihni,” qeshi Andi. Uh Oh. Shpresojmë, Amanda i caktoi shpejt Kyle një takim në berberi për të rregulluar gabimin e Andit.

Summer House vazhdon të enjten në orën 9/8c në Bravo.