Ribashkimi i sezonit 13 të RHOBH duket i renditur

Klea

Ribashkimi i sezonit 13 të RHOBH duket i renditur

Amvisat e vërteta të Beverly Hills Pamjet e ribashkimit të sezonit 13 janë më në fund këtu! Pas një sezoni të çmendur, fansat e RHOBH janë gati si kurrë për ribashkimin. Ndërsa disa nga zonjat e rritën lojën e tyre të modës për këtë ngjarje, të tjerat ranë shumë më poshtë. Këtu janë të renditura tetë pamjet e ribashkimit të sezonit 13 të RHOBH, nga më mahnitëse deri tek ato më mediokret.

Kyle Richards

Kyle Richards ka padyshim pamjen më mahnitëse të mbrëmjes, e cila i dha asaj vendin e parë në listën tonë! Kyle zgjodhi një fustan të bukur jeshil smeraldi me një unazë të vogël në mes për mbrëmjen. Ndërsa pamja është e thjeshtë, ajo është elegante dhe me klas. Shpeshherë, amvisat e vërteta e teprojnë me pamjen e tyre të ribashkimit dhe bëhen të tepërta. Nga ana tjetër Kyle ka bërë një zgjedhje perfekte me këtë pamje të thjeshtë.

Annemarie Wiley

Pamja e Annemarie Wiley është e dyta afër pamjes së Kyle. Ylli i RHOBH zgjodhi një fustan blu të ndezur, me taka të ngjashme. Veshja ka gjithashtu një strukturë mahnitëse të mbështjelljes, e cila ndihmon për të ngritur paksa thjeshtësinë e tij. Ngjyra duket absolutisht mahnitëse në Annemarie, dhe fitoi vendin e saj të dytë në listën tonë të renditjes!

Dorit Kemsley

Dorit Kemsley sigurisht ndërmori disa rreziqe me ribashkimin e saj të sezonit të 13-të të RHOBH, i cili përfundoi duke u paguar! Ylli i RHOBH shkoi me një fustan të kuq të ndezur që i përshtatet formës së saj si një dorezë. Dorit e përfundoi look-un me një shall që mbulon pjesën më të madhe të kokës dhe krahëve. Një palë vathë me rrathë të bardhë i shtojnë pamjes përfundimin perfekt, i cili fitoi një vend në tre vendet tona të para.

Kristal Kung Minkoff

Pamja e ribashkimit të Crystal Kung Minkoff nuk është më e mira, por sigurisht jo më e keqja. Për natën e madhe, Crystal kishte veshur një fustan jeshil me mëngë të gjata deri tek gjunjët. Fustani është zbukuruar me modele lulesh dhe gjethesh, dhe i përfunduar me një rrip të zi. Ngjyra duket e mirë në Crystal, por nuk bie në sy aq shumë sa disa nga fustanet e tjera të grave. Pamja e Crystal është e mirë në përgjithësi, por jo një nga pamjet më të spikatura të natës.

Garcelle Beauvais

Pamja e Garcelle Beauvais gjithashtu e vendos atë në mes të listës sonë. Ashtu si fustani i Crystal, edhe pamja e Garcelle nuk është e keqe, por edhe nuk bie në sy në asnjë mënyrë. Garcelle ka një fustan ngjyrë kafe me mëngë të gjata, të zbukuruara me tema. Fatkeqësisht, nuanca metalike nuk bën shumë për të ngritur pamjen. Sidoqoftë, në përgjithësi, Garcelle ende duket e mrekullueshme dhe grimi i saj është absolutisht i saktë!

Erika Jayne

Erika Jayne mund të vishet, por ajo nuk nxori më të mirën e saj për ribashkimin e sezonit 13 të RHOBH. Erika zgjodhi një fustan të shkurtër për eventin e madh, me mëngë të gjata dhe një model zebër të zbukuruar. Supet me majë të fustanit janë padyshim pjesa më e keqe, pasi ato thjesht nuk duken lajkatare. Për më tepër, fundi i fustanit ka tre kopsa të mëdhenj floriri që as nuk i shtojnë shumë. Fatkeqësisht, veshja e Erikës e vendos atë në treshen e fundit.

Kathy Hilton

Është e qartë se Kathy Hilton u përpoq me ribashkimin e saj të sezonit të 13-të të RHOBH, por për fat të keq ajo përfundoi duke dështuar. Kathy ka një fund me tema argjendi të gjatë deri tek gjuri me një pjesë të sipërme që përputhet. Këmisha e poshtme e Kathy-t në ngjyrë bezhë duket çuditërisht, gjë që është problemi kryesor i veshjes. Çanta me shkëlqim argjendi e Kathy-t është një çështje tjetër, pasi nuk përputhet fare me veshjen. Ne e dimë se Kathy mund të bëjë shumë më mirë, por për fat të keq të gjithë kanë një natë të keqe herë pas here.

Sutton Stracke

Na vjen keq, Sutton Stracke! Ndërsa Sutton sigurisht bëri disa përpjekje me këtë pamje, në fund të fundit nuk u shpagua. Ndërsa fustani blu pa rripa të Sutton ka potencial, gjithçka tjetër përfundoi duke e prishur pamjen. Dekolteja me drejtim lart është e çuditshme dhe gjerdani i madh me lule që Sutton zgjodhi për ta komplimentuar thjesht nuk përputhet fare. Për më tepër, byzylyku ​​i madh prej ari me një lule që përputhet e bën pamjen edhe më konfuze. Më mirë fat herën tjetër Sutton!