Ribashkimi i Luginës nuk po ndodh, Kristen Doute dhe Luke konfirmojnë

Klea

Ribashkimi i Luginës nuk po ndodh, Kristen Doute dhe Luke konfirmojnë

Epo, ky nuk është lajmi që dikush shpresonte të dëgjonte. Pavarësisht vlerësimeve të tij vrasëse, Lugina Sezoni 1 nuk do të ketë një ribashkim. Kristen Doute dhe Luke Broderick konfirmoi lajmin në podcast-in e tyre, Balancing Act. Tani, ne të gjithë kemi mbetur në zi për humbjen e asaj që mund të kishte qenë.

Një sezon i parë pa ribashkim

Disa prej nesh fillimisht ishin në mëdyshje, por Lugina është një hit i arratisur. Është një pasardhës i denjë i Vanderpump Rules me sasinë e përsosur të rrëmujës. Kemi pasur skandale mashtrimi, modele flokësh të dyshimta dhe një mori fytyrash të reja që i bashkohen universit Bravo. Është aq afër perfektit sa mund të merrni.

Pas përfundimit të xhirimeve në sezonin 1, disa anëtarë të kastit e gjetën veten duke u përballur me një dramë të madhe në jetën e tyre. Tashmë mësuam se disa nga çiftet në emision janë ndarë. Fakti që nuk do ta shohim Andy Cohen duke bërë një takim pas sezonit për të mbuluar ndarjet, duket si një mundësi e humbur e madhe.

Në podcast, Luke dhe Kristen thuajse dukeshin të zhgënjyer për të ndarë lajmin. Sipas tyre, ata nuk janë as të sigurt nëse seriali do të rikthehet për një sezon të dytë. Duket sikur Bravo i ka lënë në errësirë ​​për të ardhmen e shfaqjes.

“Është 100% e vërtetë se nuk do të ketë një ribashkim, dhe ne jemi ende duke pritur të dimë nëse ka një sezon 2,” zbuloi Luke.

Kristen vazhdoi, “Do të donim të shpresonim dhe të supozonim se do të kthehemi për sezonin 2. Thjesht nuk na është thënë zyrtarisht.”

Sa turp. Sezoni 1 i The Valley ka tre episode të mbetura. Pra, nuk është ende tepër vonë që Andi të grumbullojë kastin e The Valley në klubin Watch What Happens Live për një ribashkim të vogël të shpejtë. Kjo është ajo që meritojnë tifozët.

Lugina vazhdon në Bravo të martën në mbrëmje në 9/8c.