Ribashkime të vërteta shtëpiake që derdhën më shumë çaj

Klea

Ribashkime të vërteta shtëpiake që derdhën më shumë çaj

Zakonisht mund të gjykoni sa mirë a Amvise të vërteta sezoni ishte nga sa nxeheshin zonjat në ribashkim. Ribashkimet më të mira zakonisht përfshijnë fatura me tekst, thashetheme dhe të paktën një amvise që ngrihet nga karrigia e saj. Ndërsa çdo ribashkim ka të paktën një moment të rëndësishëm, disa janë më të paharrueshëm se të tjerët. Këtu janë ribashkimet e Real Housewives që kanë derdhur më shumë çaj.

Real Housewives of New Jersey (Ribashkimi i sezonit 13)

Bravo/YouTube

Ribashkimi i Sezonit 13 të Real Housewives of New Jersey ishte plot dramë. Nga Teresa Giudice që akuzoi Melissa Gorga se i kishte thirrur federatat e saj deri në të gjithë dramën e Bo Dietl, sigurisht që ishte një për librat e historisë.

Ribashkimi me tre pjesë u ndez aq shumë sa Andy Cohen u detyrua të ndërhynte në një moment, duke i bërtitur “LE TË Flisni” te Tereza dhe Luis Ruelas pasi ata ndërprenë vazhdimisht Joe Gorga.

Ndërsa drama ishte argëtuese, ribashkimi ishte një rrëmujë aq e nxehtë saqë i la fansat të pyesnin për të ardhmen e shfaqjes. Ne nuk presim një zgjidhje të Terezës dhe Melisës, kështu që lind pyetja, kush qëndron dhe kush shkon?

Real Housewives of Atlanta (Ribashkimi i Sezonit 6)

Wilford Harewood/Bravo/NBCU Photo Bank/NBCUniversal nëpërmjet Getty Images

Ribashkimet e Real Housewives of Atlanta rrallë zhgënjejnë dhe sezoni 6 nuk ishte përjashtim. Ribashkimi ishte ikonik për shumë arsye. Së pari, ne patëm luftën midis NeNe Leakes dhe Kandi Burruss ku NeNe tha rreshtin ikonë, “Unë thashë atë që thashë”. Citimi do të bëhej një meme e famshme në internet. Sezoni 6 na dha gjithashtu pjekjen brutale të Kenia Moore nga Phaedra Parks, ku ajo shpërndau yllin Bravo për vizitën e një banke sperme.

Të gjithë fansat e Bravo kujtojnë se ku ishin kur Phaedra tha: “Ajo i kalon fundjavat duke shitur nëpër bankat e spermës, duke kërkuar nëpër katalogë për të gjetur një donator. Zemër, ti nuk e di nëse babi yt i vogël do të jetë një vrasës me sëpatë apo një ngacmues fëmijësh, sepse ajo që do të dish është se atij i duheshin 10 dollarë për të marrë. [himself] një picë të mesme, kështu që ai ejakuloi në një filxhan kështu [that] mund të kesh një fëmijë.” Kenia ishte e heshtur. Andi heshti. NE heshtim.

Real Housewives of Orange County (Sezoni 10 Ribashkimi)

Bravo/YouTube

Ka pasur kaq shumë ribashkime të mrekullueshme Real Housewives të Orange County, por ne mendojmë se sezoni 10 merr tortën, kryesisht për shkak të dramës së të dashurit të Vicki Gunvalson. Fansat u takuan me të dashurin e Vickit, Brooks Ayers, në sezonin 7, pak pasi ajo u nda nga ish-bashkëshorti i saj Donn.

Fillimisht, shikuesit ishin të lumtur të shihnin “tanku i dashurisë” së Vickit të mbushur, por nuk kaloi shumë kohë para se Brooks të bëhej një temë thashethemesh. Brooks pretendoi se ishte diagnostikuar me kancer në shfaqje, por pjesët nuk po shtoheshin. Ndërsa dolën më shumë informacione, gratë filluan të dyshonin se e dashura e Vickit po shtiret se ishte e sëmurë.

Drama u zhvillua deri në ribashkim, ku gratë u shfaqën në modalitetin e plotë të detektivit. Drama ishte në zjarr, duke e bërë atë një nga ribashkimet më të mëdha Bravo.

Real Housewives of Potomac (Ribashkimi i Sezonit 4)

Charles Sykes/Bravo

Ribashkimi i Real Housewives të Sezonit 4 të Potomac na bëri në buzë të vendeve tona. Burri i Ashley Darby, Michael ishte në pozitën e nxehtë pasi akuzat për sulm seksual u ngritën kundër tij në fillim të atij sezoni (akuzat u hodhën poshtë më vonë). Gratë e vunë në skarë Michael, i cili vazhdimisht i mohoi pretendimet. Ishte çmenduri nga fillimi në fund. Në përgjithësi, një ribashkim shumë i paharrueshëm.

Real Housewives of New York City (Sezoni 10 Ribashkimi)

Bravo/YouTube

Ribashkimi i Real Housewives of New York Season 10 kishte të bënte me Bethenny Frankel dhe Carole Radziwill. Gratë u bënë miq të shpejtë kur Bethenny u kthye në ekskluzivitet, por miqësia ishte acaruar nga ribashkimi i sezonit 10.

Gratë derdhën të gjithë çajin për ndarjen e miqësisë së tyre në ribashkim, duke nxjerrë faturat me tekst të disa shkëmbimeve që kishin gjatë verës. Ribashkimi ishte sigurisht dramatik, por edhe i trishtuar, sepse ne i donim Carole dhe Bethenny si dyshe në shfaqje.

Real Housewives of New Jersey (Ribashkimi i Sezonit 2)

Andrei Jackamets/NBCU Photo Bank/NBCUniversal via Getty Images via Getty Images

Ribashkimi i sezonit 2 RHONJ ishte aq shpërthyes sa çoi në një luftë të plotë midis Terezës dhe Danielle Staub. Drama filloi kur Danielle rriti familjen e Terezës. Tereza u tërbua dhe iu afrua Danielës dhe filloi t’i bërtiste asaj.

“Mos e rrit familjen time. Ti je dëshpëruar”, u ankua amvisa e Xhersit. Drama e ribashkimit u bë aq intensive sa Andi duhej ta tërhiqte fizikisht Terezën nga Danielle.