RHUGT Maroku mund të fshihet pas akuzave për sulm seksual të Caroline Manzo

Klea

RHUGT Maroku mund të fshihet pas akuzave për sulm seksual të Caroline Manzo

Epo, ky është lajmi që nuk donim të dëgjonim. Udhëtimi i vërtetë i vajzave shtëpiake të vërtetë shtëpiake: Marok supozohej të ishte një punë e madhe. Bravo yjet nga e kaluara po rishfaqen në një tokë ekzotike për t’u argëtuar dhe argëtuar në një atmosferë magjepsëse.

Por argëtimi dhe argëtimi u errësuan kur ndodhi një incident mes tyre Caroline Manzo dhe Brandi Glanville. Të dy Brandi dhe Caroline ndajnë një POV të ndryshme të situatës, por një hetim i brendshëm u nis brenda Shed Media. Ajo u mbyll pa ndonjë zhvillim të madh dhe RHUGT Morocco ishte planifikuar të transmetohej. Tani java e madhe e keqe e Bravo përkeqësohet sepse Maroku mund të paraqitet në tryezë. Faqja gjashtë ka detajet.

Nuk shkoni për RHUGT Marok?

(Foto nga Denise Truscello/Getty Images për Villa Azur Las Vegas)

Disa persona të brendshëm po bëjnë përpjekje për të zbuluar se Bravo mund ose nuk mund të tërheqë RHUGT të Peacock pasi Caroline akuzoi Brandi për sulm seksual. Për kontekstin, gjatë prodhimit të serialit, xhirimet po mbaronin në një festë ku kasti po merrte pjesë.

Alkooli rridhte dhe po ashtu edhe atmosferat e mira, derisa Brandi dyshohet se e tërhoqi Caroline në një banjë dhe mbylli derën. Nuk kishte kamera, por zonja të tjera ishin në dhomë. gjoja Brandi e përqafoi Caroline në zonat e saj private pa pëlqimin.

Produksioni e zhvendosi Brandi në një hotel për një natë dhe në fund ajo u dërgua në shtëpi të nesërmen. Caroline u largua dhe u kthye në New Jersey menjëherë pas trazirës.

Në gusht u zbulua se të dy Bravo dhe Peacock vendosën të shkëmbenin oraret e shikimit për RHONY Legacy dhe RHUGT Morocco. Fillimisht ne po merrnim Marokun në dhjetor të këtij viti derisa Legacy u vendos në slot dhjetor. Në atë kohë njerëzit filluan të spekulojnë se diçka nuk ishte në rregull në Bravoverse. Dhe mund të kenë pasur të drejtë.

Çfarë? Edhe trashëgimia është në telashe?

(Foto nga Manny Carabel/Getty Images)

Burimet thonë se Maroku mund të largohet plotësisht. Ashtu si Real Housewives origjinale e Nju Jorkut. Oh dhe fakt argëtues, të dyja janë prodhuar nga Shed Media. Nëse e gjithë kjo nuk mjafton për të hequr shkëlqimin nga koha e Bravo-s, RHONY Legacy gjithashtu mund të jetë në telashe. Faleminderit Ramona Singer!

“Udhëtimi i fundit i vajzave” Maroku ndoshta nuk do të transmetohet kurrë, dhe tani ata po mendojnë për tavolinën “[RHONY] Trashëgimia gjithashtu”, ndau burimi i brendshëm. Gjë e keqe sepse disa prej nesh ishin gati për kthimin e Alex McCord.

Tingëllon sikur NBC është shumë i çmendur, dhe me të drejtë. “NBC është me të vërtetë i inatosur sepse ndihen sikur Bravo e la [production company] Shkatërroni shfaqje të shumta, ‘RHONY’ padyshim [being one]”, vazhduan ata. Thënë kështu, më herët u raportua se RHONY Legacy është ende në orar dhe gati për të shkuar, pavarësisht ekspozimit të tekstit të pandjeshëm racor të Ramona.

Sipas një burimi tjetër, padia e afërt e Leah McSweeney pas ankesës së saj për diskriminim DHE një rast sulmi seksual i ngritur kundër Bravo nga shërbyesi i RHUGT po shkaktojnë një rrëmujë të madhe.

Natyrisht, drejtuesit janë të shqetësuar për fatin e RHONY Legacy pasi mbrojti Ramona për kaq shumë kohë që ajo u bë plotësisht mashtruese. Traileri i Legacy pritet të shfaqet premierë në BravoCon, por “nuk është marrë asnjë vendim”. Insajderi shtoi se “do të jetë një elefant i madh në dhomë”.

Me këtë, argëtohuni në BravoCon! Një vendim zyrtar në lidhje me RHUGT Marocco ende nuk është marrë dhe Brandi mohon të gjitha keqbërjet. Qëndroni të sintonizuar.