RHOSLC Exec zbulon se shfaqja ishte ndërtuar rreth Mary Cosby

Klea

RHOSLC Exec zbulon se shfaqja ishte ndërtuar rreth Mary Cosby

Amvisat e vërteta të Solt Lake City ka qenë një nga serialet më të përfolur të Bravo. Sezoni 1 shfaqi gratë e Park City, Juta në një dritë si askush tjetër. Ne kishim Jen Shahun (të padurueshëm), Meredith Marks-in gjithmonë me klas dhe Lisa Barlow-në më të madhe se jeta. Gjithashtu në përzierje ishte anëtar i kastit Mary M. Cosby.

Ajo është e çuditshme, e guximshme dhe nuk ka frikë t’ju tregojë se çfarë po mendon. Me fjalë të tjera, Maria është gjithçka që shikuesit duan në një shtëpiake. Pra, kur Noah Samton, Zëvendës i Lartë i Programimit dhe Zhvillimit në NBC Universal, zbuloi se RHOSLC ishte ndërtuar rreth Marisë, gjithçka filloi të kishte kuptim.

RHOSLC është shtëpia që Mary ndërtoi!

Gjatë një interviste me The Hollywood Reporter, Noah foli për finalen shpërthyese të Sezonit 4 që tërhoqi mbi dy milionë shikues në janar 2023. Megjithatë, pjesa më befasuese e takimit të tij ishte deklarimi se Real Housewives e Salt Lake City filloi për shkak të Maria.

“[The idea of RHOSLC] fillimisht erdhi në Bravo përmes [original castmember] Mary Cosby”, tha ai. “Dikush e kishte zbuluar atë si një personazh të madh. Ajo u ngrit dhe ne filluam të gjenim personazhe të tjerë bashkë me të.”

“Sapo ekipi i zhvillimit filloi të gërmonte dhe të takonte njerëz atje, ata kuptuan se ishte një vatër e tillë personalitetesh interesante dhe unike. Nuk ishte planifikuar si amvise.”

Pasi mësoi për Mary-n, ekipi i zhvillimit të rrjetit udhëtoi për në Salt Lake City për të takuar gratë për herë të parë dhe me prezantimin e tyre, gjërat filluan të bien në vend.

“Ne thjesht ramë në të. … Unë tashmë isha mahnitur nga kaseta që pashë dhe çdo grua që takova ishte edhe më e mirë personalisht.”

“Ne i takuam të gjithë për të pirë në një bar, dhe më pas unë dhe Sheonna u larguam, dhe amvisat qëndruan të gjitha atje. Dhe pastaj ne dëgjuam të gjitha këto histori të nesërmen ku shpërtheu një debat i madh dhe dikush u hodh nga lokali. Ata ishin amvise tashmë para se ne të fillonim filmimin e tyre.”

Shpresojmë, vëllimi tjetër i Jo All Diamonds and Rosé do të zbulojë se për çfarë luftuan zonjat SLC. A mund të ketë pasur një erë të veçantë në ajër?

Ribashkimi i Sezonit 4 të “The Real Housewives of Salt Lake City” përfundon të martën, më 23 janar në ora 8/7c në Bravo.