RHONY Sezoni 14 Ribashkimi i aktorëve pa Jenna Lyons

Klea

RHONY Sezoni 14 Ribashkimi i aktorëve pa Jenna Lyons

Kasti i rindezur ishte një sukses i jashtëzakonshëm në të Shtëpiake të vërteta të Nju Jorkut Sezoni 14. Sai De Silva, Erin Lichy, Brynn Whitfield, Jenna LyonsJessel Taank dhe Ubah Hassan sollën një përzierje të re të dramës dhe miqësisë në Big Apple.

Por jetëgjatësia e tyre në shfaqje mbetet mister, pasi asgjë nuk është konfirmuar përsa i përket rikthimit të anëtarëve të kastit për sezonin e ardhshëm. Megjithatë, u përfol se Bravo po drejtonte kastin për sezonin 15.

Në këtë pikë janë të gjitha spekulime nëse Bravo do t’i ftojë sërish zonjat RHONY. Dhe sigurisht, duhet të merret në konsideratë nëse dikush dëshiron të kthehet pas përvojave të tyre në sezonin e tyre të parë.

Jenna-s i mungon një tjetër ngjarje e aktorëve

Një nga zonjat duket më pak se entuziaste për përfshirjen në ngjarjet e aktorëve. Jenna, ish-ekzekutivi i J. Crew, mungonte dukshëm nga BravoCon në fillim të këtij muaji. Ndërsa mungesa e saj nxiti thashethemet se ajo nuk ishte e interesuar të rikthehej në serialin televiziv të suksesshëm, ajo e luajti atë në Entertainment Tonight pasi “kishte disa gjëra për të bërë”.

“Kisha një ngjarje dhe kisha disa gjëra të tjera që duhej të bëja që ishin personale. Dhe unë jam duke u përgatitur për – duhet të iki sonte, duhet të jem në një fluturim, kështu që thjesht nuk mundem. Nuk funksionoi”, shpjegoi Jenna.

Kohët e fundit, nëna e njërit humbi një darkë ribashkimi të llojllojshme kur zonjat e tjera ose RHONY u mblodhën më 19 nëntor. Shpresojmë se ishte kuzhina e miratuar nga Sai.

“Klubi i kakaturave”, shkruajti influencuesja një foto të saj me shokët e saj të aktorëve. Jenna mungon dukshëm.

Çfarë thotë Andi?

Megjithatë, ekzekutivi i Bravo Andy Cohen këmbënguli se nuk kishte asnjë lëvizje nga fundi i rrjetit për të ndërprerë marrëdhëniet me Jenna.

Gjatë një episodi të fundit të emisionit të tij në radio, Andy Cohen Live, ai foli për dëshirën për të punuar sërish me Jenna-n.

“[It was] nuk ka ndonjë deklaratë të mirë për marrëdhënien e saj me shfaqjen ose me ne… Ne kemi një marrëdhënie të shkëlqyer dhe shpresoj që ajo të kthehet”, tha Andy.

Vlen të përmendet se Jenna mori shumë nxehtësi nga Ubah për të qenë joautentike gjatë ekranit. Nëse Jenna zgjedh të mos kthehet në Bravo, ndoshta është thjesht një çështje që nuk është këtu e përshtatshme për të. Megjithatë, një postim i fundit në Instagram në zi për humbjen e mikut të saj të dashur mund të ketë qenë arsyeja që ajo ka qenë MPB.