RHONY Sezoni 14 Ribashkimi duket i renditur

Klea

RHONY Sezoni 14 Ribashkimi duket i renditur

I ri Shtëpiake të vërteta të Nju Jorkut zonjat kanë shfaqur disa pamje shumë të diskutuara gjatë gjithë sezonit të rifilluar. Në fillim të kësaj jave, shikuesit panë shikimin e tyre të parë në pamjet e ribashkimit të sezonit 14 të RHONY. Çështja më e madhe ishte sa kaotike dhe e pakoordinuar ishte gjithçka. Dhe një zgjedhje sartoriale e Jenna Lyons shkaktoi disa polemika.

Do të duhet të presim deri në fund të tetorit për t’i parë këto pamje në veprim. Por bazuar në fotot, ndihemi të sigurt duke renditur pamjen e ribashkimit debutues të zonjave nga më e keqja tek më e mira.

6. Brynn Whitfield

Clifton Prescod/Bravo

Oh Brynn Whitfield, çfarë ndodhi? Ylli mahnitës dhe i zjarrtë i ka shërbyer herë pas here pamjet, si në kamerë ashtu edhe jashtë saj. Në një Watch What Happens Live së fundmi, ajo tundi një fustan të kuq seksi që na kujtoi momentin e krijimit të yjeve të Cameron Diaz në The Mask. Jemi shumë të sigurt që sytë e Tyler Cameron dolën nga koka e tij si Jim Carrey.

Ndoshta duhet t’i japim pikë për përzierjen e gjërave? Por ky fustan i zi prej kadifeje pa supe, me dantella me pendë, një aplikacion të madh me zemër dhe një çarje të lartë, thjesht na ka hutuar. Sa më shumë e shikojmë, aq më pak na pëlqen (dhe nuk na pëlqeu në fillim). Ne presim plotësisht që Brynn të kthehet për një tjetër sezon, kështu që le të shpresojmë që veshja e saj e ribashkimit të Sezonit 15 të kompensojë këtë rrëmujë.

5. Sai De Silva

Clifton Prescod/Bravo

Sai De Silva mund të jetë një influencuese e modës, por ne nuk na ka bërë shumë përshtypje stili i saj në RHONY deri më tani. Ky fustan ari i shkëlqyeshëm është i bukur, nëse është pak i dobët. Pikët për mushkat ari që përputhen, por jo shumë të përputhshme. Nuk është keq, thjesht nuk mbahet mend. Të paktën është një përmirësim nga disa nga pamjet rrëfyese të Sait.

4. Erin Lichy

Clifton Prescod/Bravo

A kishin në plan Sai dhe Erin Lichy të përputheshin pa i treguar asnjë prej kolegëve të tyre? Ata janë më të afërt që ky ribashkim ka me ndonjë koordinim. Mjerisht, asnjëri prej këtyre fustaneve prej ari nuk bie në sy, prandaj i vendosim në mes të paketës.

Erin duket e lezetshme, nëse nuk është e veshur mirë. Minifustani nxjerr në pah figurën e saj të tonifikuar dhe të nxirë. Por kjo pamje duket më e përshtatshme për pijet e verës me vajzat sesa për filmimin e një ribashkimi të Real Housewives që nuk do të transmetohet deri në fund të tetorit. Duke parë disa nga ansamblet e tjera të zonjave, duhet të pyesim veten nëse ajo ishte e ftohtë gjatë xhirimeve. Ne gjithashtu do të dëshironim që detajet e ekspozuara të zinxhirëve të mos ishin aty – kjo e bën fustanin të ndihet i vjetëruar.

3. Jessel Taank

Clifton Prescod/Bravo

Jessel Taank gjithashtu u shfaq me shkëlqim, megjithëse dyshojmë se ajo ishte pjesë e ndonjë bisede në grup me armiqtë Erin dhe Sai. Nga fustanet metalikë, ky na pëlqen më shumë, por jo me një diferencë të madhe.

Ansambli i ribashkimit të Jessel-it po na jep një atmosferë klasike të Hollivudit të Vjetër dhe ne i duam flokët dhe grimin e saj. Fustani prej bronzi-artë duket i ngjashëm me atë që kishte veshur në premierën e sezonit 14 të RHONY, ku fatkeqësisht u sëmur. Le të shpresojmë që ajo të ketë kaluar një kohë më të mirë në ribashkim.

2. Jenna Lyons

Clifton Prescod/Bravo

Ne jemi të sigurt se kjo do të jetë një renditje e diskutueshme. Por edhe ata që kundërshtojnë duhet të pranojnë se Jenna ka një ndjenjë të fortë të stilit personal. Dhe nëse kjo veshje nuk është klasike e Jenna Lyons, ne nuk e dimë se çfarë është.

Kopsat me një kravatë të zezë të hollë dhe perla na kujtojnë një nga pamjet e saj rrëfyese. Por kjo këmishë duket të jetë e tejdukshme, duke shtuar një prekje seksi. Blazeri i zi është klasik dhe i përshtatur në mënyrë perfekte. Dhe ne jemi gjithmonë të mahnitur për buzëkuqin e saj të kuq me domate.

Ne jemi këtu për xhinset e Jenna-s, megjithëse e kuptojmë gjithashtu arsyen pse i fiku disa njerëz. Nëse Jenna do ta kombinonte gjysmën e sipërme të veshjes së saj, të themi, me disa pantallona lëkure të zeza, do të ishte një pretendent për veshjen më të mirë.

1. Ubah Hasan

Ubah Hassan
Clifton Prescod/Bravo

Tani KJO është një pamje klasike e ribashkimit të Real Housewives! Ubah Hassan është shumë larg zgjedhja jonë për të veshur më mirë. Fustani i saj është i mrekullueshëm dhe i përjetshëm, kështu që ajo nuk do të shikojë mbrapa dhe nuk do të shqetësohet, ndryshe nga disa pamje të kaluara të ribashkimit të RHONY. Mezi presim të shohim më shumë nga detajet e rruazave dhe skajeve në veprim.

Ubah u aksesua në mënyrë perfekte me disa këngë mahnitëse – pyesim veten nëse ndonjë pjesë është nga ajo zbavitje e madhe e blerjeve që ajo bëri me Erin përpara se të dilnin jashtë. Falë këpucëve magjepsëse, e preferuara e fansave të RHONY duket vërtet mahnitëse nga koka te këmbët. Shumica e yjeve të saj duhet të mbajnë shënime.