RHONY Legacy shkëmben takimet e premierës me amvise reale Udhëtimi i fundit për vajzat në Marok

Klea

RHONY Legacy shkëmben takimet e premierës me amvise reale Udhëtimi i fundit për vajzat në Marok

Në një kthesë tronditëse të ngjarjeve, Peacock dhe Bravo kanë vendosur të shkëmbejnë dy sezonet e ardhshme të Real Housewives Ultimate Girls Trip.

Që nga viti 2021, gjigandi i transmetimit u ka dhënë fansave të Real Housewives ëndrrën e fundit të realizuar. Tani mund të shikojmë sezonet më të fundit të shfaqjeve tona Bravo të nesërmen. Tani na kanë dhuruar amvise me ALL YJE. Sezoni i parë i RHUGT u transmetua në nëntor 2021. Ajo u zhvillua në Turks dhe Caicos dhe shfaqi disa nga anëtarët më të njohur të kastit të ekskluzivitetit (dhe Melissa Gorga).

Ishte me të vërtetë gjithçka që mund të kishim kërkuar. Kenia Moore duke lexuar Ramona Singer për perënditë. Cynthia “Cheekbone” Bailey duke mbledhur Kyle Richards nga karrigia e rrëfimit nuk ishte saktësisht në kartat tona të bingos – por ne nuk po ankoheshim.

Sezoni i dytë dhe i tretë shfaqën fytyra të tjera të njohura, duke përfshirë Phaedra Parks, Brandi Glanville, Vicki Gunvalson dhe Porsha Williams.

Në sezonin 4, Brandi, Caroline Manzo dhe pjesa tjetër e kastit të filmuar në Marok. Duhet të jetë më pas në radhë. Megjithatë, duke pasur parasysh ngjarjet e supozuara që kanë ndodhur në xhirime, Bravo dhe Peacock po bëjnë një ndërrim.

Sezoni 4 i RHUGT transmetohet në 2024!

Lajmi shpërtheu se Brandi u dërgua në shtëpi pas një çështjeje të supozuar të sjelljes së keqe me Real Housewives të Caroline të New Jersey-t gjatë xhirimeve të sezonit 4 të reality show-t. Rrugët pretendojnë se Brandi, dikur e Real Housewives of Beverly Hills, “preku [Caroline’s] zonën e gjirit dhe zonën vaginale” dhe e nguli “gjuhën poshtë [Caroline’s] fyt” teksa lundronte me jaht gjatë një feste në shtëpi.

Ndërsa po fliste me ish-bashkëjetesën e Caroline, Teresa Giudice, Brandi me sa duket la të kuptohet se historia ka më shumë.

“Gjërat u rëndua pak, dhe më pas të nesërmen, ti mendon për këtë dhe atë që njerëzit do të shohin, dhe do të thuash, ‘Oh sh-t. Kjo nuk është marka ime”, tha ajo.

Që nga përfundimi i xhirimeve, gjërat kanë qenë një rrëmujë në prapaskenë – akuza, beteja ligjore dhe shumë më tepër. Rrjedhimisht, Bravo dhe Peacock po zgjedhin të transmetojnë atë që duhet të kishte qenë Sezoni 5 – RHONY Legacy – para sezonit 4, ndërsa ata vazhdojnë të punojnë në klubin e ri të ish-gruave.

Sipas postimit të tyre të fundit në Twitter, ne do të shohim persona si Dorinda Medley, Kelly Bensimon dhe pjesa tjetër e OG Upper-East Siders në dhjetor 2023, ndërsa sezoni i katërt origjinal i serialit do të transmetohet diku në 2024.