RHONJ Sezoni 14, Episodi 2 Pamja paraprake e videos

Klea

RHONJ Sezoni 14, Episodi 2 Pamja paraprake e videos

Danielle Cabral së pari iu bashkua kastit të Shtëpiake të vërteta të Nju Xhersit në sezonin 13. Menjëherë, ajo simpatizoi dramat familjare të Teresa Giudice. Kjo sepse, siç mësuam shpejt të gjithë, Danielle është gjithashtu e ndarë nga një nga vëllezërit e motrat e saj. Tani, ajo dhe babai i saj janë gjithashtu në mosmarrëveshje, deri në pikën ku Danielle në fakt i prishi të gjitha lidhjet me babanë e saj.

Kur një baba nuk është gjithmonë më i dashuri

Në një kulm të fshehtë për sezonin 14 të RHONJ, Episodi 2, mësojmë se biznesi i Danielle po lulëzon. Kjo po e bën atë të jetë “aq e çmendur” me gjithçka tjetër që po ndodh në jetën e saj. Fatmirësisht, ka të paktën një gjë pozitive në pjatat e saj të ndryshme. Gjashtë vjet më parë, bashkëshortit të saj Nate Cabral iu hoq një kist nga truri i tij me kirurgji dhe që atëherë ai po ecën mirë.

Tani, Danielle po organizon Nate një festë të jetës, por ata po zgjedhin të ftojnë vetëm miqtë e tyre. Për këtë, Nate shpjegon “ne nuk kemi nevojë për asnjë familje”. Skena më pas kthehet në ribashkimin e sezonit 13. Këtu, ne shohim Danielle duke folur se si ajo i kishte dërguar vëllait të saj një dhuratë pas lindjes së vajzës së tij, por vëllai i saj e dërgoi këtë dhuratë menjëherë në New Jersey.

Me sa duket, kjo dhuratë shkaktoi një problem edhe me babain e saj. “Unë dhe mamaja ime po ia dalim mirë, por unë ndalova së foluri me babin, sepse ai e trajtoi situatën e dhuratave me vëllain tim jo në mënyrën më të mirë. Ndjeva sikur në atë moment, ndoshta vetëm për një moment, babai im mund të thotë 'ai është një idiot dhe më vjen keq që po ta bën këtë me ty', por ai nuk më ka mbrojtur kurrë, “thotë ajo.

Me këtë, Danielle kishte mjaft. “Mund të jetë e ashpër nga ana ime që thjesht të ndërpres lidhjet. Thjesht duhet të filloj të mbroj veten”, ndan ajo. Për fat të mirë, babai i saj ka ende një lidhje me Nate, dhe gjithashtu me fëmijët e tyre. Të paktën për këtë, Danielle është mirënjohëse.

Sezoni 14 i Real Housewives of New Jersey vazhdon të dielave në 8/7c në Bravo.