Jenn Fessler

Klea

'RHONJ' Jenn Fessler shpjegon pse përfundoi miqësia e saj me Rachel Fuda!

'RHONJ' Jenn Fessler shpjegon pse përfundoi miqësia e saj me Rachel Fuda!

Amvise të vërteta të Nju Xhersit yll Jennifer Fessler hedh dritë mbi zbërthimin e miqësisë së saj me Kostarin, Rachel Fuda.

Jenn Fessler

Jenn55, zbuloi detajet e një bisede jashtë kamerave me bashkëshortin e Rachel, John Fuda, që e la atë të ndihej e paqëndrueshme.

Në një intervistë ekskluzive me Us Weeklyajo shpjegon se si ajo dhe Rachel kishte pak përçarje.

Jenn Fessler

“Nëse jam vërtet i sinqertë, do të kishim ndodhur disa gjëra përpara xhirimeve. Dhe pastaj gjërat u ngjitën pak për mua në BravoCondhe Gjoni dhe pata një diskutim me të cilin nuk isha domosdoshmërisht aq rehat.” Jenn të zbuluara.

“Ndonjëherë më duhet pak kohë për t'i kuptuar gjërat, por sapo t'i kuptoja, thashë: 'Prisni një sekondë. Më duhet pak hapësirë.'”

Xhon Fuda

Miqësia e tyre, e cila lulëzoi gjatë debutimit të tyre në Amvise të vërteta të Nju Xhersit sezoni 13, ka marrë një kthesë, me Fesler duke vënë në dukje një ndryshim në dinamikë, tashmë i dukshëm në sezonin 14.

“Ishte kaq e mrekullueshme në fillim, por tani nuk ndihet autentike për mua,” tha ajo.

“Unë mendoj Rachel tha në një moment, e dëgjova të thoshte se kishte bërë një pushim. Bëra një pushim. Të gjithë morëm një pushim. Pra, kjo është disi ku jemi tani.”

Xhon Fuda

Pavarësisht gati pesë muajsh pa një bisedë solide, Jennifer theksoi se ndjenjat e saj janë më shumë trishtim sesa zemërim ndaj yllit të saj.

“Ndjej se është e trishtueshme kur kujdesesh për njerëzit dhe ata kujdesen për ty, dhe pastaj krejt papritur, ti nuk po flet më,” u shpreh ajo.

“Sigurisht që është e trishtueshme, por nuk ndihem i zemëruar. Unë mendoj Rachel dhe Gjoni mund të jetë i zemëruar me mua. Unë nuk jam i zemëruar me ta. Jam më shumë i trishtuar sesa i zemëruar.”

Jenn Fessler

Jenn Fessler i siguroi fansat se asgjë “shkatërruese e tokës” nuk ndodhi mes tyre dhe me humor tha: “Nuk ka sëpatë për të bluar”. Megjithatë, ajo pranoi se TV realitet mund të komplikojë marrëdhëniet.

“Ajo është një grua e shkëlqyer dhe është një nënë e mrekullueshme dhe e gjithë kjo.” Jennifer tha. “Por kishte gjëra që, mendoj se për të dy ne, ajo nuk i dinte për mua dhe unë nuk i dija për të përpara se të hidheshim në këtë.”

Jenn Fessler

Në një intervistë të mëparshme me Us Weekly, Rachel ndau këndvështrimin e saj, duke shprehur shpresat për një pajtim të mundshëm, ndërsa pranoi se marrëdhënia e tyre mund të mos jetë kurrë e njëjtë.

“Unë nuk e uroj vullnetin e saj të keq,” Fuda tha. “Jam shumë i zhgënjyer, pak i zemëruar – pak më shumë se pak – dhe mendoj se mund të arrijmë në një vend të mirë, por gjërat nuk do të jenë kurrë njësoj dhe mendoj se kjo është me të vërtetë ajo që më shqetëson është se mundem” Nuk e lejo kurrë këtë në jetën time përsëri në atë nivel.”

Jenn Fessler

Kapur Shtëpiake të vërteta të Nju Xhersit Të dielave, në orën 20:00 ET, më Bravo.