RHONJ Husbands Cringiest Moments - Reality Tea

Klea

RHONJ Husbands Cringiest Moments – Reality Tea

Çfarë mund të themi për burrat në Amvise të vërteta të Nju Xhersit kjo nuk është thënë tashmë? Këta bashkëshortë (dhe ish-burra) ndajnë një lidhje unike dhe u pëlqen t’i thyejnë njëri-tjetrin. Plus, ata shënojnë më shumë kohë kamerash sesa burrat në ekskluzivitetet e tjera të Real Housewives.

Natyrisht, disa shikues mund të argumentojnë se nuk u pëlqejnë mashtrimet e të miturve dhe pijet e shumta të meshkujve. A është qesharake sjellja e tyre? Po. A i shton njëfarë mendjelehtësie shfaqjes? Gjithashtu, po.

Pra, le të kujtojmë disa nga momentet më të tmerrshme të burrave RHONJ. Ju jeni të mirëpritur.

Performanca gjimnastike e Joe Giudice

Gjatë sezonit 3 të RHONJ, Teresa Giudice dhe bashkëshorti i saj, “Juicy” Joe Giudice, po argëtonin disa të ftuar. Vera rridhte, gjë që nuk ishte befasi sepse Juicy e donte verën e tij.

Vajzat e tyre po praktikonin lëvizjet e tyre gjimnastike në disa dyshekë gjimnastikor në holl. Dhe dyshemeja e hollit poshtë ishte mermer. Kjo ishte një fatkeqësi që priste të ndodhte.

Një Juicy që lëkundet u ngrit në këmbë, gati për të marrë medaljen e tij për lëvizjen më të mirë gjimnastike në gjendje të dehur. Ndërsa vajza e tij protestoi, ai u përgjigj: “Unë jam profesionist në këtë. Shikoni këtë lëvizje.”

Unë mendoj se ai mund të ketë qenë duke shkuar për një karrocë me një dorë, por në vend të kësaj u rrotullua mbi supe. Ai rrëshqiti në dyshemenë e mermerit dhe përplasi fytyrën në mermer. E vështirë.

Ai preu dhëmbin e tij, gjë që e çoi vajzën e tij Gia Giudice në histerikë. “Kam prerë dhëmbin tim,” i tha Juicy gruas së tij. Tereza u turpërua nga mashtrimet e tij, por fatkeqësisht ishte mësuar me sjelljen e tij.

Bllokimi i Bahamas i Joe Gorga

Gjatë sezonit të nëntë, shumica e kastit u nisën për në Bahamas për të marrë pjesë në martesën e Danielle Staub me Marty Caffrey. Danielle ishte e njohur për 21 fejesat e saj marramendëse. Dhe Marty ishte burri i saj i tretë. Por mjerisht, edhe kjo martesë u rrëzua.

Në festën e beqarisë së Marty-t, Joe Gorga dhe burri i Margaret Josephs, Joe Benigno, bënë shaka me Marty-n për martesën me Danielle. Për fat të keq, Marty nuk e vlerësoi një seancë të mirë të goditjes.

Pasi hodhi një shishe të Titos, Joe G. u kthye në dhomën e tij, ku arriti të rrëzohej me një pije ende në dorë. Ai nuk e mbante mend incidentin, por mbrojti se sa duhej të pinte. “Po festoja që ky djalë t’i shkatërronte jetën,” tha Joe për Marty. Ky grup duhet të punësojë disa marifete.

Pushimi famëkeq i pishinës së Joe Benigno-s

Gjatë finales së sezonit 9, Jennifer Aydin dhe bashkëshorti i saj, Dr. Bill Aydin, mbajtën një festë luksoze përvjetorin në shtëpinë e tyre. Marty vendosi të përballej me Joe B. pranë pishinës dhe e akuzoi atë se ishte xheloz për bukurinë e Danielle. Pas një kohe, Margaret u bashkua me burrin e saj dhe Marty.

Por kur Marti pohoi se Margaret e “maskuloi” burrin e saj, Joe dhe Margaret i dhanë Martit një shtytje në pishinë. Ky moment mund të jetë i tmerrshëm, por është gjithashtu një skenë ikonike RHONJ.

Aventura e dehur e Bill Aydin

Gjatë sezonit të dhjetë, kirurgu plastik me kopsa Bill i shoqëroi djemtë në një udhëtim peshkimi në bregun e Jersey. Burrat ndoshta kanë pirë peshën e varkës në alkool, dhe Billi i varfër ishte aq i dehur sa nuk mund të ecte.

Kështu, kur u kthyen në shtëpinë në breg, Frank Catania, Joe G., Evan Goldschneider dhe Joe B. e çuan Bill-in në shtëpi. Ndërsa e futën në dhomën e gjumit, Jennifer bërtiti: “Çfarë i bëtë burrit tim?”

Ndërsa Jennifer përpiqej ta zgjonte, Dolores shprehu atë që të gjithë po mendonin. “E dija se ishte një ide e keqe që Bill të ishte i pambikëqyrur me këto kafshë,” tha ajo në rrëfimin e saj. Sigurisht, një nga ato kafshë ishte më e mira e saj dhe ish-bashkëshorti, Frank.

Më në fund, Joe G. fshiu fytyrën e Bill-it me një leckë të ftohtë dhe Bill filloi të përpiqej të shtrydhte gjinjtë e tij. Sapo e pa këtë, Jennifer e kuptoi se ai ishte mirë. Dhe kjo ishte dita kur Bill fitoi pseudonimin e tij, “Toni turku”.

Luis Ruelas vesh pizhamet e Nonno-s

Këtu do të marr frymë thellë dhe do të pranoj se kjo deklaratë e Luis Ruelas, bashkëshortit të ri të Terezës, më trembi. Mjerisht, babai i dashur i Terezës dhe Joe G., Giacinto “Nonno” Gorga, ndërroi jetë. Ai shfaqej shpesh në RHONJ, qoftë në festa familjare apo thjesht duke gatuar në kuzhinë.

Pra, kur Luis ndau disa informacione me Joe G. në lidhje me zgjedhjen e veshjeve të gjumit, ishte krejtësisht e çuditshme. “Unë jam një burrë i mirë dhe jetoj me katër mbesat tuaja. Unë vesh pizhamet e babait tënd gjatë natës për t’i bërë ata të ndihen të sigurt dhe të dashur, “tha Luis. Joe G. mbeti i heshtur nga ky njoftim i çuditshëm.

Hej, por zonjat e Garden State kishin shumë për të thënë kur u përhap lajmi për pizhamet sportive të Luis Nonno-s. “Por dikush që nuk e dinte se Nonno mban pizhame është pak i çuditshëm Twilight Zoney,” tha Margaret. Amen!

Ndërkohë, Tereza u përpoq të mbyllte të gjitha kritikat. Ajo pohoi se pizhamet ishin të reja që babai i saj nuk i kishte veshur kurrë. Pra, si do t’i bënte vajzat e saj të “ndihen të sigurta?” Unë jam ende konfuz dhe kam një rast të ick.

Depilimi i Xhon Fudës

Rachel Fuda dhe burri i saj, John Fuda, iu bashkuan RHONJ-it gjatë sezonit 13. Gjatë festës luau në Havai të Melissa dhe Joe G., burrat vendosën t’i bënin Xhonit një ndryshim. Dhe përfshinte dyll të nxehtë. Po!

Pra, gjoksi me flokë të një Gjonit të dehur u depilua nga burrat para të gjithë të ftuarve. Në një moment, John i bërtiti Joe G., “Hajde, ti p*ssy!” Klasi!

Përfundimisht, pika e thyerjes së Rachel erdhi kur Joe G. përdori duart e tij të zhveshura të mbuluara me dyll për të hequr flokët nga gjoksi i Gjonit. Kush e bën këtë? Egërsira!

“Mjafton,” tha ajo. Pasi vuri re se sa i kuq ishte gjoksi i burrit të saj, ajo tha: “Nëse nuk jemi atje në mëngjesin e mëngjesit nesër në shtëpinë time, kjo është sepse unë jam në dhomën e urgjencës”.

Epo, nuk ka dyshim se këto ishin momentet më të ashpra të burrave RHONJ. Faleminderit për kujtimet… Mendoj?