RHOM Sezoni 6, Episodi 10 Teaser: Alexia Slams Nicole

Klea

RHOM Sezoni 6, Episodi 10 Teaser: Alexia Slams Nicole

Amvisat e vërteta të Majamit po godet një homerun me sezonin 6. Zonjat nuk erdhën për të luajtur, dhe drama po jep. Pas suksesit të sezonit 5, është e mrekullueshme të shohësh që gratë janë ende duke ecur lart. Dhe në një ngacmues për sezonin 6 të RHOM, Episodi 10, kaosi vazhdon kur Alexia Nepola ndjek Nicole Martin dhe marrëdhënien që ndan me nënën e saj. Shikoni vetë pamjen paraprake më poshtë.

Ngacmimi i sezonit 6 të RHOM, episodi 10, sheh grindjen e Alexia dhe Nicole të rindezur

“Ju djema jeni diçka tjetër. Ju djema jeni vërtet patetikë,” i tha Alexia Nicole-it pasi zbuloi se Ana Quincoces po merrte pjesë në festën e Ditës së Nënës. Marysol Patton tërhoqi një Mariah Carey në rrëfim kur u pyet për të, duke thënë: “Unë nuk e njoh atë”. Tani në këtë vrojtim nga Bravo, është e qartë se gjërat do të përkeqësohen përpara se të përmirësohen.

“Unë nuk e di se çfarë ndodhi 10 vjet më parë,” thotë Nicole në klip. “Gjithçka që mund të bëj është të gjykoj Anën në bazë të mënyrës se si ajo ka qenë me mua, dhe ajo nuk ka qenë gjë tjetër veçse e mirë, dhe nëse do ta ndalonit zemërimin tuaj për dy sekonda dhe do të dëgjoni Lizën. [Hochstein]…”

“Nëna jote të quan ‘të keq”, prandaj ajo nuk është këtu,” përgjigjet Alexia. Goditje e ulët.

“Mos fol për nënën time,” thotë Nicole, në fakt. “Kjo do të bëhet shumë e keqe, nëse nuk e mbyllni gojën.”

Në rrëfim, Nicole shpjegon të vërtetën pas mungesës së nënës së saj në ngjarje. “Kjo duhej të ishte për miqtë e mi. Mamaja ime po më ndihmonte me Grayson, dhe nuk është puna jote e çuditshme ajo që po bënte nëna ime.”

Ndërkohë, në skenë, askush nuk thërret sjelljen e tmerrshme të Aleksisë. Kjo grua me të vërtetë ka një mbytje në pjesën më të madhe të kastit, sepse nëse ky argument do të kthehej mbrapsht dhe Nicole do të sillte familjen e Alexias, do të kishte njerëz që hidheshin në tavolinë. Jo mirë. Dikush duhet të ketë mbrapa Nicole, dhe të shpejtë.

Real Housewives of Miami vazhdon të mërkurën në 9/8c në Bravo.