RHOBH's Kyle Richards dhe Morgan Wade Go Ring Shopping

Klea

RHOBH’s Kyle Richards dhe Morgan Wade Go Ring Shopping

Në episodin e fundit të The Real Housewives of Beverly Hills, Mauricio Umansky duke anashkaluar një ngjarje përkujtimore për Kyle Richards’ shoqja më e mirë që vdiq tragjikisht nga vetëvrasja ishte shumë rrëfimtare. Neglizhenca emocionale e Kyle me siguri nuk mund ta kishte ndihmuar martesën e tyre të dobët.

Morgan Uejd ka qenë e lidhur me ijën e Kyle gjatë gjithë kësaj sprove ndarjeje. Dyshja “shumë e ngushtë miq” tashmë vishen njësoj dhe kanë tatuazhe dhe unaza të ngjashme. Por, ata sapo u panë duke shqyrtuar më shumë unaza. Unë mendoj se BFF-të nuk mund të kenë kurrë shumë bizhuteri miqësie.

Lexoni për detajet e udhëtimit të tyre pazar.

Kyle Richards dhe Morgan Wade goditën Tiffany & Co.

Kyle dhe Morgan po bënin disa blerje unazash në Tiffany & Co. në Beverly Hills të enjten, më 11 janar – ditëlindja e 55-të e Kyle. Kyle po kontrollonte unazat në një kuti qelqi ndërsa Morgan rrotullohej nëpër dyqan. Ata përsëri kishin veshje të ngjashme që përfshinin pallto të zeza, por xhaketa e Wade kishte një lindje ylberi në anën e pasme.

Është e paqartë nëse kanë blerë ndonjë gjë. Nëse e kanë bërë, dua të di se kush ka paguar!

Kjo shëtitje ishte e freskët kur Kyle dhe Morgan po bënin një udhëtim për ditëlindje në Punta Mita, Meksikë. Mauricio ishte MIA nga pushimet, por ai i bëri Kyle një thirrje për ditëlindjen në Instagram me një video të kthimit të saj duke kërcyer me këngën “Call Me Maybe” të Carly Rae Jepson. Ose ndoshta jo.

Unazat e Kyle (dhe mungesa e tyre) kanë qenë një temë e nxehtë në këtë sezon të RHOBH. Vjehrra e Kyle e pyeti për martesën e saj dhe Mo pasi Kyle iu vu unaza e martesës. Ne pamë gjithashtu Sutton Stracke dhe Garcelle Beauvais duke marrë në pyetje Kyle për një xixëllonje të re që ajo kishte veshur – që ata dyshonin se ishte një unazë “make up” nga Mo pas një veprimi hipotetik të pistë që ai mund të kishte kryer.

Spekulimet për natyrën e marrëdhënies së Kyle dhe Morgan vazhdojnë – e cila ka filluar të duket pikërisht ajo që Kyle dëshiron në këtë pikë!

RHOBH vazhdon të mërkurën në mbrëmje në 8/7c në Bravo.