RHOBH Sezoni 13 Etiketime dyshohet se janë vjedhur nga llogaria e fansave

Klea

RHOBH Sezoni 13 Etiketime dyshohet se janë vjedhur nga llogaria e fansave

A u vodhën etiketat e sezonit 13 të RHOBH nga një llogari fansash? Fansave nuk u bënë shumë përshtypje kur Bravo zbuloi etiketat e reja për të Amvise të vërteta të Beverly Hills Sezoni 13. Etiketat shpesh përballen me një shqyrtim të madh, por duke pasur parasysh që fansat kanë pritur disa vonesa për sezonin 13 të RHOBH, pritshmëritë ishin të larta. Tani, janë hedhur disa akuza të egra.

Shumica menduan se Bravo nuk e kishte mbajtur pritjen e gjatë. Për shembull, fjalimi i Crystal Kung Minkoff u prit me konfuzion: “Ata thonë se mençuria vjen me moshën, por unë po provoj të kundërtën.” Formulimi e bënte të dukej sikur po piqte veten – duke e quajtur veten të pamençur – megjithëse qëllimi ishte ndoshta të thoshte se ajo ishte e mençur edhe në rini.

Ndërkohë, Garcelle Beauvais dhe Annemarie Wiley u përballën me kritika për etiketat e tyre të ngjashme: “Unë mund të luaj për të jetuar, por kurrë nuk bie për një performancë të keqe” dhe “Mund të të vë në gjumë për të jetuar, por gjithmonë mbaj një sy. hapur”, përkatësisht. Tani, Bravo po përballet me akuza për plagjiaturë për këto etiketa.

A u vodhën etiketat e RHOBH?

Më 25 tetor, të njëjtën pasdite kur Bravo zbuloi etiketat e Sezonit 13 të RHOBH, një Redditor, u/RealityTvKing1, vuri re diçka të njohur për atë që ishte zbuluar. “Këto gra as nuk u përpoqën!” përdoruesi shkroi, “Ata përdorën etiketat e një llogarie fansash[diamond emoji, confused face emoji].” Në postim ishin të kataloguar katër pamje të katër postimeve në Instagram të bëra në qershor dhe korrik të këtij viti.

Postimet erdhën nga @bravobiotch, duke shfaqur “idetë e mia të tagline rhobh”, siç shkroi pronari i llogarisë. Çdo pamje ekrani shfaqte etiketa që ishin të ngjashme me nëse, jo fjalë për fjalë të njëjta me etiketat që Bravo zbuloi të mërkurën. Për shembull, etiketa e re e Dorit Kemsley ishte fjalë për fjalë: “Moda është gjuha ime dhe e flas rrjedhshëm”.

Në Reddit, një komentues vuri në dukje se zonjat kurrë nuk i shkruajnë etiketat e tyre, kështu që mungesa e përpjekjes nuk ishte për to. Megjithatë, nëse këto etiketa janë vjedhur, kjo ende nuk reflekton keq në Bravo. Çuditërisht, llogaria @bravobiotch nuk duket se ekziston më, megjithëse gjurmët mbeten. Tani për tani, Bravo ndoshta mbetet një mohim i besueshëm.

Sezoni 13 i The Real Housewives of Beverly Hills do të shfaqet premierë sonte më 25 tetor në orën 20:00 në Bravo.