RHOBH Sezoni 13, Episodi 10 Pamja paraprake: Erika Jayne Unleashes

Klea

RHOBH Sezoni 13, Episodi 10 Pamja paraprake: Erika Jayne Unleashes

Gjatë sezonit 13 të Amvisat e vërteta të Beverly Hills, Erika Jayne i nisi gjërat me një rezolutë të re. Ajo hoqi dorë nga lufta me njerëzit për Kreshmën. Pra, ajo ishte relativisht e qetë kur ishte fjala për fiasko Magic Mike të Sutton Stracke.

Dhe gjatë darkës së Kyle Richards me barërat e këqija, Erika e mbajti atë së bashku kur Denise Richards erdhi për të. Dicka e tille. Nga ajo që mund të mbledhim. Meqenëse Denisi nuk ishte në gjendje të shpjegonte se çfarë donte nga Erika. Por tani Kreshma ka mbaruar dhe Erika është kthyer.

Shikoni pamjen zyrtare të Episodit 10 më poshtë.

Erika i jep hije Denisit dhe vajzës së saj në Sezonin 13 të RHOBH, Episodi 10 vështrim i fshehtë

Në një pamje paraprake të sezonit 13 të RHOBH, episodi 10, zonjat ishin ende në festën e tensionuar të Crystal Kung Minkoff në Taco të martën. Erika dhe Denisi ende po debatonin. Denise akuzoi Erika-n për një “goditje të ulët” duke hapur llogarinë OnlyFans të vajzës së saj Sami Sheen.

“Çfarë menduat se do të bëja? Eja këtu dhe mos i përmend OnlyFans pasi më thirre ab*tch? Vërejti Erika. “A menduat vërtet se do të luaja mirë me ju? A mendoni vërtet se do të hyja këtu dhe do të isha çfarë? Mbi të gjitha?”

Denisi mblodhi forcat dhe i tha Erikës: “Ti je një grua e keqe”. Gryka! Por kasti u trondit kur Erika zbriti më poshtë. “Mendoj se është e mrekullueshme. Unë vetëm dua të di, kush është më fitimprurës? Ti apo Samiu?”

Më pas Erika theksoi se të gjithë në barbekjunë e Denisit po diskutonin për seks pranë tryezës së fëmijëve. Ajo gjithashtu i kujtoi Denisit se i kërkoi falje. Erika shtoi se ajo “nuk e donte këtë luftë”.

Denisi u përgjigj: “Po, po. Ju nevojitej për të hequr qafe gjithçka tjetër që po ndodh në jetën tuaj. Kjo është ajo që ju bëni. Ju shmangeni, “tha ajo. “Erika…Erika pusho së qeni kaq mospërfillëse.”

Kur Erika mohoi se dikush u shmang nga problemet e saj ligjore, Denise u përgjigj: “Dhe ti je ajo që pretendon se nuk e dinte se 20 milionë dollarë ishin depozituar në llogarinë tënde të f*cking”. Pasi i tha Denisit se “qeveria e ka vërtetuar” se nuk i janë shtuar para në llogarinë e saj, Erika mbaroi.

“Oh, Denise, dreq. E kam pasur”, tha Erika. “Ju patë shansin tuaj një javë më parë. Ti deshtove.” Erika më pas bëri një gërmim të fundit: “Ti dështove përsëri sonte.”

Kyle donte që dikush ta kishte në krah

Pasi Erika doli nga dhoma, Kyle foli. “Epo, duhet të jetë që fëmijët dhe familjet janë jashtë kufijve, e dini?” Garcelle Beauvais tha: “Pse nuk ia thua këtë kur ajo sapo tha?”

Kyle, duke u bërë i emocionuar, u përgjigj: “Po ju lija djema të flisnit. Pse askush nuk u ngrit për mua natën tjetër?” ajo pyeti. Kyle po i referohej darkës së barërave të këqija kur Sutton dhe Garcelle vunë në dyshim martesën e saj. “Pse askush nuk tha se është e gabuar të bësh dhe të thuash këtë për ringun dhe atë Mo [Mauricio Umansky] duhet ta ketë blerë atë për mua nëse ai mashtroi? Pse askush nuk u ngrit për mua atëherë?” shtoi Kyle.

Duket sikur drama nuk ka përfunduar në Beverly Hills.

Real Housewives of Beverly Hills rikthehet më 3 janar 2024, në orën 8/7c në Bravo.