RHOBH Pa Lisa Rinna do të jetë mirë, ja pse

Klea

RHOBH Pa Lisa Rinna do të jetë mirë, ja pse

Për vite me radhë, disa fansa të Bravo do ta argumentonin këtë Lisa Rinna nuk e ka shtuar suksesin e Amvise të vërteta të Beverly Hills, me disa që menduan se ishte koha e duhur që aktorja e telenovelës të bënte daljen e saj. Lisa bëri çmos për tetë sezone për të ndërhyrë dhe për të sjellë një ndjenjë argëtimi në ekskluzivitet. Por pas një kohe, fansat dhe anëtarët e kastit menduan se ylli me buzë të mëdha mund të ketë qenë më shumë një përgjegjësi sesa një mik i vërtetë.

Cast RHOBH Tashmë e ka harruar atë

(Foto nga Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic)

Sipas Sutton Stracke, shumica e aktorëve harruan se Lisa nuk po xhironte me ta për sezonin 13. Pjeshkë e Georgias zbuloi për Us Weekly, “Gjithmonë më ka pëlqyer Lisa. Dua të them, nuk e kam kaluar sezonin e kaluar…por gjithmonë më ka pëlqyer Lisa për atë që ka bërë. Ajo ishte dinamike.” 51-vjeçari vuri në dukje, “Por jo, ne disi e harruam pak sepse kishim shumë për të bërë. Ishim të zënë. Të gjithë ne kishim jetë të ngjeshur dhe gjëra interesante që po ndodhnin, dhe ne duhet të udhëtonim në Evropë.”

Me sa duket, Lisa ishte shumë e afërt vetëm me Erika Jayne, së cilës padyshim i mungonte prania e shoqes së saj më të mirë. Megjithatë, duket se ky sezon i ri do t’i lejojë gratë të lidhen vërtet në një mënyrë që nuk kishin mundur më parë. Aktualisht, Lisa dhe Sutton nuk po flasin, por nuk është e sigurt se ku qëndron pjesa tjetër e kastit me të.

Fansat janë të lodhur nga mashtrimet e Lizës

Kur Bravo njoftoi se Lisa nuk do të kthehej për të mbajtur diamantin e saj, shumica e komenteve dukej se mbështetnin vendimin e rrjetit. Fansat më në fund menduan se Bravo kishte dëgjuar grindjet e tyre.

Në një postim në Instagram, një ndjekës shkroi: “Po! Nuk ka më tregime të sajuara, aktrim në telenovela dhe ngacmime të të gjithë të rinjve! Mirupafshim Rinna!!!!” Pati padyshim raste që Lisa u shfaq si një ujk i madh i keq, veçanërisht kur ajo sulmoi shoqen e saj të ngushtë, Denise Richards. Ndonjëherë, ishte e vështirë të shihje anën e mirë të Lizës me pikëllimin që e pushtoi atë sezonin e kaluar.

Me komente si “Bye Felisha, mos të të godasë dera në dalje”, ishte e vështirë të shikoje se si Lisa qëndroi kaq gjatë në emision. Pa dyshim, nëna e dy fëmijëve dinte të bënte një akt dhe t’i jepte dramës 90210 një shtysë shtesë, por dukej se kjo kishte një kosto.

Lisa veproi sikur RHOBH ishte një telenovelë

(Foto nga Anna Webber/Variety nëpërmjet Getty Images)

Gruaja e Harry Hamlin nuk kishte frikë të sillte aftësitë e saj në telenovelë në The Real Housewives of Beverly Hills. Gjatë sezonit të saj të parë si shtëpiake, ajo akuzoi aktorin e saj, Kim Richards, se ra nga karroca e maturisë. Në udhëtimin e vajzës në Amsterdam gjatë të njëjtit sezon, Lisa dhe Kim u nxehën aq shumë sa ajo theu një gotë vere në një shiv. Drama me aksione të larta dhe të qarat sipas kërkesës, nganjëherë, ishin të tepërta dhe e bënë serialin të ndihej i skenarizuar.

Në më shumë se një rast, shikuesit e RHOBH e kanë akuzuar Lizën se është manipuluese dhe se i ka hedhur shpejt miqtë e saj nën autobus për një histori. Lisa nuk kishte frikë të sillte thashethemet në ballë të kamerave, duke përfshirë thirrjen e Yolanda Hadid për sëmundjen e saj dhe Denise për lidhjen e saj të supozuar. Duke mos qenë më Lisa në shfaqje, fansat shpresojnë për një grup më të sajuar me një rrëfim të vërtetë.

Lisa Vanderpump mund të kthehet

Lisa Vanderpump
(Foto nga Ethan Miller/Getty Images për Vegas Uncork’d nga Bon Appétit)

Me Lisa Rinna jashtë fotos, kjo mund të nënkuptojë se e preferuara e fansave Lisa Vanderpump mund të kthehet në një rol kryesor. Shikuesit shpesh mendonin se Lisa Rinna kishte një dorë për ta detyruar Lisa Vanderpump të hiqte dorë nga shfaqja, për shkak të skandalit Puppygate. Në atë kohë, dashnorja e kafshëve u akuzua për zbulimin e detajeve në lidhje me Dorit Kemsley që dhuroi qenin e tyre Lucy Lucy Apple Juice në tabloidë. Aktorja e telenovelës argumentoi se duart e LVP nuk ishin të pastra.

Dukej shumë si një lojë pushteti nga Lisa Rinna për të provuar të merrte fronin. Ndërsa ne dyshojmë se Lisa Vanderpump do të bëjë ndonjëherë një kthim triumfues, të paktën grupet e keqdashësve po pakësohen.

Vitet e mungesës së përgjegjësisë së Lisa Rinna-s, duke refuzuar të kërkojë falje dhe duke harruar qartë fjalët e liga që ajo ka thënë, më në fund e kanë arritur atë. Shikuesit tani po presin me padurim një sezon pa Rinna-n, e cila gjithashtu duket se po ia del shumë mirë, pasi ajo aktualisht është duke përshëndetur Bravo dhe duke bërë thirrje për mbështetjen e një sindikate.