Bozoma Saint John

Klea

“RHOBH” Newbie Bozoma Saint John pretendon se xhirimet janë “Badass”

“RHOBH” Newbie Bozoma Saint John pretendon se xhirimet janë “Badass”

Bozoma Shën Gjoni mëparshmi Netflix shefi i marketingut dhe i vetëshpallur “legjendë e marketingut”, po bën bujë në një rol të ri si një anëtar i kastit në Amvise të vërteta të Beverly Hills.

Bozoma Shën Gjon

Ekzekutivja 47-vjeçare, e njohur për mbi 500,000 ndjekësit e saj në Instagram si @badassboz, ndau entuziazmin e saj për bashkimin në shfaqjen ikonë të realitetit gjatë një bisede ekskluzive me Faqja e gjashtë në Stagwell’s Sport Beach Activation në festivalin Cannes Lions 2024.

“Xhirimi”Amvisat,’ deri tani, është e keqe,’ Bozoma vërejti, duke vënë në pah entuziazmin e saj me dhuntinë e saj të nënshkrimit. Ajo iu bashkua kastit të Kyle Richards, Erika Jayne, dhe të tjerë në maj, duke sjellë perspektivën e saj unike në Bravo ekskluzivitet.

Bozoma Shën Gjon

Një pjesëmarrëse veterane e Cannes Lions, një ngjarje që mbledh marketingun, reklamat dhe ndritësit e medias së bashku me të famshëm dhe influencues, Shën Gjoni sheh paralele midis roleve të saj si një qendër fuqie marketingu dhe një personalitet televiziv realiteti.

“Unë jam një legjendë marketingu, një ikonë marketingu, një titan marketingu dhe gjithashtu një “Amvise”, deklaroi ajo me krenari, duke reflektuar mbi karrierën e saj të shkëlqyer që përfshin kompani si Uber, Apple Music, dhe PepsiCo.

Bozoma Shën Gjon

Duke ofruar këshillat e saj kryesore për lundrimin në Luanët e Kanës, Bozoma bashkoi me humor dy botët e saj.

“Tani, nëse doni në Kanë si njëAmviseose një legjendë marketingu – në fakt janë një dhe e njëjta – filloni me një gotë roze”, këshilloi ajo, duke theksuar rëndësinë e rrjetëzimit të lubrifikuar nga pak alkool.

Bozoma Shën Gjon

“Do të ndihmojë në zbutjen e ditës dhe më pas ta ketë atë me ndërprerje gjatë gjithë kohës. Do të ndihmojë gjithashtu me të gjitha bisedat që duhet të keni.”

Anëtar i kastit Kathy Hiltonduke u kthyer pas një pauze të shkurtër, i lavdëruar Bozoma Saint John’s aftësia për t’u përzier në dramën e pashkruar.

Kathy Hilton

“Ajo është një vajzë shefe … ajo është një biznesmene serioze,” Keti vërejti, duke kujtuar ndërveprimet e tyre fillestare në shesh. “Unë në fakt kisha frikë (për të) sepse disa nga gjërat tona të marra … mund të përvesh mëngët dhe të bëhem budalla, nuk më intereson.” Hilton tallur, duke ilustruar dinamikën mes aktorëve.

Fansat tashmë po tregojnë entuziazmin e tyre për Bozoma Saint John’s debutimi në Real Housewives of Beverly Hills. Një mbështetës u shpreh me padurim: “Mezi pres ta shoh atë në ekranet tona.”

Bozoma Shën Gjon

Një tjetër fanse vuri në dukje, “Ajo duket e lezetshme. Unë mendoj se ajo do të përshtatet me të, dhe jam i kënaqur që po i shtojnë më shumë femra zezake kastit me diversitet.”

Një tjetër kritik tha: “Zakonisht nuk jam i interesuar për fillestarët, por më pëlqen ajo tashmë. Shpresojmë që ajo të ketë një histori.”

Bravo ende nuk ka shpallur datën e premierës për sezonin e ardhshëm; megjithatë xhirimet janë duke u zhvilluar.