RHOBH: Martesa e Dorit Kemsley Shades Erika Jayne

Klea

RHOBH: Martesa e Dorit Kemsley Shades Erika Jayne

Nëse Erika Jayne shpresonte për një hark shpengimi Amvise të vërteta të Beverly Hills Sezoni 13, ajo mund të dëshirojë t’i vendosë shpresat e saj diku tjetër. Dorit Kemsley e ka bërë Erikën të duket gjithnjë e më keq këtë sezon, ndonjëherë edhe pa u përpjekur.

E gjitha filloi kur, në BravoCon 2022, Erika sugjeroi që Dorit dhe bashkëshorti i saj, PK Kemsley, të ishin çifti i radhës Bravo që do të ndaheshin. Siç doli, Dorit dhe PK kishin disa probleme. Erika nuk donte t’i përgjigjej pyetjes në fillim dhe u ndje keq pas faktit.

Megjithatë, falja e saj për Doritin nuk ishte aspak e kënaqshme. Më shumë sesa të kërkonte falje, ajo mbrojti përgjigjen e saj, duke thënë se ishte “një showman”. Reagimi rrëfimtar i Dorit u bë viral, duke thënë se Erika nuk ishte “showman”, por “kurvë”.

Dorit i lë një tjetër përshtypje Erikës

Bravo postoi një klip nga RHOBH në faqen e tyre në TikTok, ku Erika po fliste me kolegët e saj për të ndjekur gjakun e ri. “Ne jemi të gjithë gjitarë në fund të ditës,” tha ajo. “Femrat gjithmonë kanë kërkuar nëse [a male would] ji një ofrues i madh, një mbrojtës i madh. Edhe nëse shikoni luanesha femra, ato do të shkojnë të zgjedhin meshkuj të rinj që … janë në rrugën e tyre lart.”

Doriti u hutua nga komentet e Erikës dhe shfaqi pak tallje në fytyrën e saj. Në një rrëfim, ajo imitoi Erikën, duke thënë: “‘Edhe luanesha femra do të kërkojnë meshkuj më të fortë dhe më të rinj.’ Erika, për çfarë po flet? Je martuar me luanin më të vjetër të tufës!” Dorit qeshi dhe pas shpjegimit të Erikës lëshoi ​​një të ekzagjeruar: “Uau”.

Ashtu si me rrëfimin e fundit të Dorit kundër Erikës, fansat hëngrën atë që ajo po servirte. “Dorit po vret rrëfimtarët,” shkroi një fans, ndërsa një tjetër e quajti atë “kaq qesharake këtë sezon”. Një përdorues shkroi: “Dorit flet shumë gjuhë, por ajo mbyt përshtypjen e Erika Jayne.” Kush mund ta kishte marrë me mend se Dorit do të ishte e preferuara e fansave të RHOBH këtë vit?

Real Housewives of Beverly Hills vazhdon të mërkurën në 8/7c në Bravo.