RHOBH ka nevojë që Denise Richards të kthehet, ja pse

Klea

RHOBH ka nevojë që Denise Richards të kthehet, ja pse

Aktorja Denise Richards iu bashkua Amvisat e vërteta të Beverly Hills gjatë sezonit 9. Ishte e qartë nga kërcimi se Denise nuk ishte si anëtarët e tjerë të kastit. Për shembull, ajo shpesh vishej dhe nuk përdorte një skuadër glam. Ishte tronditëse për yjet e saj gjithmonë të bashkuar.

Por Denisi u largua pas sezonit 10. Arsyeja? Kjo ishte për shkak se shoqja e saj, Lisa Rinna, dhe pjesa më e madhe e kastit u përplasën me të. Grupi e akuzoi atë se dyshohet se kishte pasur një takim seksual me Alumin RHOBH Brandi Glanville. Të paktën kështu ka thënë Brandi.

Denisi e mohoi atë, por aktori e quajti atë një gënjeshtare. Kjo shënoi fundin e miqësisë së gjatë të Denisit me Lizën dhe kohës së saj në shfaqje.

Tani që Lisa është tërhequr nga ekskluziviteti, Denise bëri disa paraqitje të ftuar në sezonin 13. Kjo na kujtoi pse RHOBH ka nevojë që Denise Richards të kthehet dhe të rrëmbejë diamantin e saj.

Denise ka një bukuri me këmbë në tokë

Ndërsa aktorët pushonin në Bahamas, ata vendosën një kohë për t’u takuar për të pirë. Zonjat kishin veshur fustane, ndërsa Denisi shëtiti e veshur me pantallona të shkurtra dhe bluzë. Ishte freskuese të shihje dikë që ishte kaq e qetë të ishte vetvetja.

Sipas OK!, Denise ndau mendimet e saj për modën dhe shfaqjen. “Thjesht mendova të shkoja për darkë apo drekë me të dashurat e mia. Unë nuk do të vesh një fustan balluke në Bahamas, “tha ajo.

Gjatë sezonit të dytë, Kyle Richards e quajti Denisin “një ragamuffin”. Por Denis nuk u interesua. Bashkë yjet e saj përdornin vazhdimisht glam, ndërsa Denise përdorte glam nëse punonte. Ky ragamuffin donte të injektonte një realitet aktual në shfaqje dhe shikuesit ishin të lumtur ta shihnin atë. Mendoj se RHOBH mund të përdorë pak nga atmosfera e relaksuar e Denisit.

Ajo nuk ka frikë t’i lejojë shikuesit të hyjnë në jetën e saj (dhe në martesë)

Denise ishte një libër i hapur për martesën e saj me Aaron Phypers. Në fakt, dasma e tyre u filmua për sezonin e 9 të emisionit. Njerëzit raportuan se çifti, së bashku me planifikuesin e tyre të dasmës, organizuan ceremoninë e tyre në vetëm 48 orë.

Erika Jayne, Lisa Vanderpump, Dorit Kemsley dhe Teddi Mellencamp mbytën jashtë ndërsa prisnin nusen. Denise ishte aq e ftohtë sa u shfaq mbi një orë me vonesë për martesën e saj. Në fund të fundit, ajo është “duke e përdhunuar Denise Richards”. Nusja kishte veshur një fustan të bardhë dantelle me një fund të gjatë tyli. Shumë në markë për Denise.

Denise ishte shumë e hapur edhe për jetën e saj seksuale me Aaron. Ajo u tha kolegëve të saj gjithçka për organizimin e “një fundi të lumtur” për Aaron gjatë masazhit të tij. Ndonjëherë, diskutimet e kësaj nëne të treve i mahniti bashkë-yjet e saj. Personaliteti i saj i hapur është një tjetër arsye pse RHOBH do të përfitonte nga kthimi i Denisit si shtëpiake.

Denise nxit Erika Jayne dhe Dorit Kemsley

Gjatë darkës së shumëpërfolur të Kyle, Denise dhe Camille Grammer ishin të ftuar. Ish-bashkë yjet e tyre nuk e prisnin këtë shpërthim nga e kaluara. Dorit ishte ende i kripur që Denisi u zhduk nga grupi. Madje, ajo e pyeti Denisin nëse i mungonin ish-bashkë yjet e saj.

Por Denisi kishte disa pyetje për Erikën. Ajo e pyeti Erikën se çfarë bëri që Erika ta trajtonte ndryshe. Vërejtjet e saj ishin të paqarta në rastin më të mirë.

Erika dukej e hutuar dhe e pyeti Denisin se për çfarë po i referohej. “Shikoni shfaqjen,” u përgjigj Denise. Erika mbeti e hutuar dhe e mërzitur sepse Denisi po e shkatërronte atë. Ndërsa të ftuarit në darkë mund të kenë urryer veprimet e Denisit, ishte ari i televizionit të realitetit.

Sjellja e saj e egër në darkën Weed të Kyle Richards

Që në momentin që Denisi mbërriti në darkën e Kyle dukej e turbulluar, ajo dukej e zhgënjyer. Fansat pyesnin veten nëse Denisi pinte një pije para se të fillonte festa. Por ajo gjithashtu tha se nuk ndihej mirë. Denise nuk hëngri asnjë ushqim të mbushur me THC, kështu që shkaku i sjelljes së saj ishte një mister.

Por shprehjet dhe komentet e saj të fytyrës ishin argëtuese. Kur të ftuarit e pyetën pse Kyle nuk ishte bashkuar ende në tryezë, Denise pyeti: “A kishte shumë të shijshme? Epo, e dini për çfarë po flas, – shtoi ajo duke i kthyer buzët në njërën anë.

Pasi marrja në pyetje e Erikës nuk shkoi askund, Denisi këmbënguli që Erika e dinte saktësisht se për çfarë po fliste. Pasi pati një përplasje verbale me Doritin mbi xhaketën e saj me kokë poshtë, Denise u largua herët nga festa. Por paraqitja e saj e ftuar ishte asgjë më pak se ikonike.

Shikimi i Denisit ishte një kujtesë e asaj që i mungon shfaqjes. Ajo solli një prani të freskët dhe të thjeshtë në ekskluzivitet. Ajo ishte gjithmonë e vërtetë me veten. Anëtarët e tjerë të kastit, si Kyle dhe Dorit, janë akuzuar se nuk kanë treguar jetën e tyre aktuale.

Kjo është arsyeja pse RHOBH ka nevojë për Denise Richards dhe xhaketën e saj me kokë poshtë, për t’u rikthyer sezonin e ardhshëm.