Whitney Rose

Klea

Rezidenca e yllit të ‘RHOSLC’ Whitney Rose 2.1 milion dollarë në Utah SHITET!

Rezidenca e yllit të ‘RHOSLC’ Whitney Rose 2.1 milion dollarë në Utah SHITET!

Whitney Rose Rezidenca në Jutah ka tërhequr me sukses një blerës në më pak se një muaj që nga regjistrimi i saj.

RadarOnline.com ka verifikuar se Amvise të vërteta të Solt Lake City Ylli dhe bashkëshorti i saj, Justin, kanë rënë dakord për një ofertë për pronën e tyre të gjerë, me 7 dhoma gjumi dhe 6 banja. Prona është vendosur për të mirëpritur banorë të rinj, në pritje të përfundimit të të gjitha procedurave të nevojshme.

Whitney Rose

Një ofertë u bë për pronën e gjerë të Whitney, që tejkalon 6,000 metra katrorë, më 3 shkurt, siç tregohet nga statusi i listimit, tani i shënuar si “shitje në pritje”. Personalitetet e njohura të Bravo kishin vendosur shtëpinë e tyre familjare në Jordaninë Jugore, UT, në treg për një shumë mbresëlënëse prej 2.1 milionë dollarësh, pasi kishin banuar atje për vetëm katër vjet.

Whitney Rose

Shtëpia e yllit 37-vjeçar fitoi vëmendje të dukshme në RHOSLC, veçanërisht për tiparet e saj dalluese që u theksuan në skena të paharrueshme. Këto përfshinin Whitney duke u angazhuar me shtyllën e saj striptiste dhe një skenë tjetër intime me Justin dhe bojë trupi, duke e bërë rezidencën një sfond të njohur për fansat e shfaqjes.

Whitney Rose

Shtëpia e Whitney është mishërimi i ëndrrës së një artisti, me një sërë komoditetesh luksoze. Rezidenca krenohet me një bar “të fshehur” Speakeasy, një teatër privat dhe një dhomë ushtrimesh të kompletuar me një sauna, duke i ofruar pronarit të ri një mënyrë jetese gjithëpërfshirëse pa pasur nevojë të dalë jashtë. Për ata që kërkojnë relaksim në natyrë, oborri i shtëpisë është i pajisur me një banjë noti dhe një gropë komode zjarri, duke shtuar joshjen e kësaj prone magjepsëse.

Whitney Rose

Rezidenca shfaq një plan urbanistik me koncept të hapur që integron një kuzhinë të stolisur me përfundime të nivelit të lartë, e cila me siguri do të magjeps çdo entuziast të kuzhinës. Ajo është e pajisur me një ishull ujëvare, pajisje “Monogram” të kategorisë komerciale dhe një qilar të Butler’s që përmban një akullbërës dhe frigorifer pijesh, që mishërojnë thelbin e jetesës luksoze. Duke nxjerrë në pah sofistikimin dhe magjepsjen, shtëpia është projektuar me tavane të larta, letër-muri elegant dhe dyer franceze që hapen në një oborr të gjerë me pamje piktoreske të Liqenit të Daybreak, duke ofruar një përzierje të pashoqe elegance dhe rehatie.

Whitney Rose

Kompleti master në shtëpinë e shitur së fundmi të Whitney-t është një vend i shenjtë luksi, me një suitë të gjerë të pajisur me dollapë të dyfishtë që mburren me kabinete të personalizuara, duke e bërë atë një hapësirë ​​ideale për entuziastët e modës. Banjo ofron një përvojë të ngjashme me banjën me një vaskë në fermë dhe një dush bujar, duke kombinuar rehatinë me elegancën.

Whitney Rose

E ndërtuar në vitin 2019, shtëpia përfaqëson luksin modern. Whitney, kur u pyet për arsyen e saj të shitjes, tha me besim, “Kjo është për shkak se … mundem dhe dua”. Ajo zbuloi se familja e saj kishte blerë tashmë një banesë të re, duke nxitur vendimin për të shitur shtëpinë e tyre të mëparshme.

Whitney Rose

Si një anëtar origjinal i RHOSLC Kast që nga fillimi i tij në 2020, Whitney ka qenë një figurë kryesore në të gjithë serialin. Shfaqja përfundoi së fundmi sezonin e tij të pestë, i shpallur si sezoni më dramatik dhe magjepsës deri më sot.