Rënia e Gerry Turner nga Grace që nga fillimi i Bachelor-it të Artë

Klea

Rënia e Gerry Turner nga Grace që nga fillimi i Bachelor-it të Artë

Në fillim të Beqari i Artë epokës, njeriu kryesor Gerry Turner ishte i pandalshëm. Pasi bëri histori si Bachelor i parë i Artë, Gerry fitoi popullaritet dhe mbështetje të jashtëzakonshme. Në fund të fundit, si mundet që një burrë 72-vjeçar që kërkon dashuri pas vdekjes së gruas të mos jetë një nga njerëzit më të vërtetë ndonjëherë?

Për habinë e shumë njerëzve, ndërsa udhëtimi i Gerrit vazhdoi, ai filloi të binte nga kali i tij i lartë. Kur Gerry arriti në vendlindjet, aftësitë e tij vendimmarrëse i bënë shikuesit të vënë në dyshim çdo lëvizje të tij. Kombinuar me informacionin shqetësues të zbuluar në lidhje me të kaluarën pas shfaqjes së Gerry-t, Bachelor i Artë tani po e gjen veten në ujë të thellë.

Ja çfarë dimë për rënien e Gerry-t që nga fillimi i sezonit, duke përfshirë nëse ai ka potencial për një rikthim!

Gerry bëri gabim besimin

Gabimi i parë i madh i Gerry-t ishte mënyra në të cilën ai e trajtoi ndarjen e tij me Faith Martin gjatë vendlindjes. Besimi ishte vendlindja e dytë e javës, e cila shkoi mirë nga fillimi në fund. Gerry madje i tha Faith-it se ai e donte atë para familjes së saj, gjë që ajo ia ktheu. Ashtu si çdokush, Faith supozoi se marrëdhënia e saj me Gerry ishte solide dhe pritej të kalonte në javën e ardhshme.

Kur Gerry eliminoi Faith-in në ceremoninë e trëndafilave, ajo u trondit kuptueshëm. Ndërsa Gerri kishte ndjenja të forta për të tre gratë e fundit, ai nuk duhej t’i thoshte Faith-it se e donte atë nëse do ta dërgonte në shtëpi. Gerry hodhi fjalë të rëndësishme rastësisht, të cilat treguan se pavarësisht moshës, ai është disi i papjekur kur bëhet fjalë për dashurinë.

Gerry e vuri syrin Leslie-n kur u nda me të

Leslie Fhima ishte nënkampionia e Gerrit, megjithëse ajo kurrë nuk priste që udhëtimi i saj me të të përfundonte në këtë mënyrë. Gerry dhe Leslie kishin një lidhje të fortë nga kërcimi, dhe pas vendlindjeve dukej se ajo mund të ishte e vetmja. Gerry e goditi familjen e Leslie-t, e cila më vonë bëri një përshtypje të parë të mahnitshme edhe te familja e tij.

Pas takimit të fundit të Gerry me Theresa Nist, Leslie vuri re një ndryshim në të. Kur Gerry erdhi për të parë Leslie për takimin e tyre të fundit në një takim së bashku, ajo e kuptoi shpejt se diçka nuk shkonte. Më në fund, Gerry pranoi se kishte rënë në dashuri me Terezën dhe kishte planifikuar ta zgjidhte atë. Leslie u trondit dhe nuk e priti mirë lajmin.

Më vonë, Leslie pranoi se Gerry në thelb kishte konfirmuar se do ta zgjidhte atë gjatë takimit të tyre të suitës fantazi. Leslie pohoi se Gerry i kishte propozuar vetëm asaj, duke e lënë të habitur kur zbuloi se ai zgjodhi Terezën. Gerry mori shumë reagime për mënyrën se si i dha fund marrëdhënies së tij me Leslie-n, si dhe për drejtimin e saj kur e dinte se ende nuk e kishte mendjen.

Gerry mund të ketë gënjyer për të kaluarën e tij

Ndërsa Gerry sigurisht u kritikua për veprimet e tij në shfaqje, ka pasur edhe disa informacione të dyshimta të zbuluara në lidhje me të kaluarën e tij. Në emision, Gerry pohoi se ai kishte qenë beqar që prej vdekjes së gruas së tij, Toni, pesë vjet më parë. Më vonë, ai bëri shaka se kishte pasur një puthje me një grua gjatë asaj kohe. Sidoqoftë, Gerry dukej se kishte lënë jashtë shumë informacione të rëndësishme.

Siç raportohet nga The Hollywood Reporter, Gerry dyshohet se kishte një lidhje trevjeçare në pesë vitet midis vdekjes së Toni dhe daljes në shfaqje. Gruaja misterioze ishte 14 vjet më e re se Gerry, dhe ata e goditën shpejt. Pas lidhjes për dhjetë muaj, çifti i ri u vendos bashkë dhe jetoi në të njëjtën shtëpi për gati dy vjet.

Në fund të fundit, marrëdhënia e tyre mori fund përpara ribashkimit të Gerry në shkollën e mesme. Sipas gruas, Gerry refuzoi ta merrte pasi nuk ishte i kënaqur me pamjen e saj. Gruaja ndjeu se komenti ishte në lidhje me peshën e saj. Ajo pranoi se megjithëse nuk ishte e rëndë në asnjë mënyrë, me siguri kishte shtuar rreth 10 kilogramë gjatë lidhjes. Kjo përfundoi gjërat për çiftin, dhe disa vite më vonë Gerry u bë Golden Bachelor.

Gerry është në ujë të nxehtë pas këtyre akuzave, pasi ata e pikturojnë atë në një dritë shumë të ndryshme. Ndërsa është e mundur që Gerry të rikthehet pas Dasmës së Artë me Terezën, reputacioni i tij tani është i dëmtuar në sytë e shumë shikuesve.