Renditja e etiketave të Sezonit 8 të Shtëpisë Reale të Potomac

Klea

Renditja e etiketave të Sezonit 8 të Shtëpisë Reale të Potomac

Përpara Amvise të vërteta të Potomac Premiera e 5 nëntorit, Bravo sapo publikoi etiketat e Sezonit 8. Si zakonisht, zonjat RHOP po na japin shumë për të folur. Cilat etiketa na lanë të përgjëroheshim dhe cilat thjesht na hutuan? A e gjeti Gizelle Bryant një mënyrë për të thënë “fjalë në rrugë” si në tre sezonet e para? A ngrihet ndonjë në nivelin e etiketave më ikonike të RHOP ndonjëherë? Dhe si mat e sapoardhura Nneka Ihim? Këtu është renditja jonë e etiketave Real Housewives të Potomac Sezonit 8 nga më e keqja tek më e mira.

Robyn Dixon: “Sapo bëra një test të ADN-së, doli se 100% nuk ​​më intereson!”

(Foto nga: Jai Lennard/Bravo nëpërmjet Getty Images)

Robyn Dixon dëshiron që të gjithë ta dinë se ajo nuk shqetësohet plotësisht. Nuk shqetësohet fare!

Ish-i preferuari i tifozëve pati një rënie të madhe nga hiri vitin e kaluar. Mohimi i tradhtisë së burrit të saj Juan Dixon ishte i dhimbshëm për t’u parë. Duke gjykuar nga pamja e parë e sezonit 8 të RHOP, producentët nuk do ta lënë çiftin e rimartuar të fshehë dramën e tyre këtë vit.

Përdorimi i një lirike nga “Truth Hurts” është një referencë kaq e vjetëruar dhe e tepruar, ndonëse një nga tiparet përcaktuese të personalitetit të Robyn-it të jetë vonë për gjithçka. Dhe duke cituar Lizzo-n, një artiste që aktualisht po merret me një padi për disa akuza serioze për sjellje të pahijshme në vendin e punës? Duke marrë parasysh polemikën e vetë Juan në vendin e punës? Kjo është edhe më e keqe se sezoni që etiketa e Robyn ishte se ajo nuk luhet kurrë.

Mia Thornton: “Nuk ka rëndësi madhësia e shtëpisë sonë, unë jam gjithmonë mbretëresha e kësaj kështjelle.”

(Foto nga: Jai Lennard/Bravo nëpërmjet Getty Images)

Ky nuk është një fjalim i keq, por ndihet pak i zbutur për Mia Thornton, e cila nuk ka bërë kurrë asgjë të zbutur në jetën e saj. Është frymëzuar nga thashethemet këtë sezon për shtëpinë e saj më të vogël. Por traileri i sezonit 8 të RHOP la të kuptohet për dramën në martesën e saj, e cila aktualisht po luhet. Madje ka një moment kur ajo duket se pranon se është martuar me bashkëshortin e larguar Gordon Thornton vetëm për paratë e tij.

Mjaft e çuditshme, etiketa tjetër në listën tonë duket më e përshtatshme për udhëtimin e Sezonit 8 të Mia-s.

Ashley Darby: “Nuk duhet të gërmoni për ar kur shkëlqeni kaq shumë!”

(Foto nga: Jai Lennard/Bravo nëpërmjet Getty Images)

Jemi të lumtur që Ashley Darby nuk i referoi përsëri jashtëqitjet e djalit të saj. Siç e pamë në trailerin e sezonit 8 të RHOP, Mia akuzon Ashley-n si një gërmues ari. Ne po hamendësojmë se kjo etiketë lë të kuptohet për një grindje mes dy grave, edhe pse Mia duket se e pranon me lehtësi gërmimin e arit.

Por këtë sezon, ne shpresojmë të shohim më shumë beqare Ashley që takohen me Bravo hotties, dhe më pak fokus në martesën e saj toksike me Michael Darby.

Wendy Osefo: “Nëse do ta testoni këtë profesor, përgatituni të dështoni.”

(Foto nga: Jai Lennard/Bravo nëpërmjet Getty Images)

Bashkë yjet e Wendy Osefo janë përpjekur vazhdimisht ta largojnë atë dhe jo gjithmonë e kanë kaluar testin. E mbani mend sezonin e kaluar kur ata akuzuan Eddie Osefo se…buzëqesh shumë?

Etiketa e Dr. Wendy nxjerr vetëbesim dhe na kujton se ajo është e zgjuar, e fortë dhe mahnitëse. Dhe, sigurisht, e gatshme për të marrë duart e saj të pista. Kjo etiketë i përshtatet asaj po aq bukur sa katër gradët e saj.

Arsyeja pse nuk renditet më lart është sepse ne ende preferojmë etiketën e saj të Sezonit 6, e cila ishte shumë e ngjashme: “Kjo profesore jo vetëm që vlerëson kurbën, ajo vendos kurbën.”

Nneka Ihim: “Nigeria më rriti, LA më bëri dhe Potomac do të më kujtojë”.

(Foto nga: Jai Lennard/Bravo nëpërmjet Getty Images)

Ky është lloji i përsosur i etiketimit për një të sapoardhur që përpiqet të lërë shenjën e tij. Duhet të jetë e vështirë për çdo fillestar të dallohet mes këtij kasti ikonik, i cili përmban personalitete kaq të forta dhe katër OG (pesë nëse përfshini “mikun e” Charisse Jordan). Shpresojmë që Nneka ta mbajë premtimin e saj.

Karen Huger: “Unë nuk e kaloj gardhin, zemër. Unë jam Gardhi. Ti më ngasësh mua.”

(Foto nga: Jai Lennard/Bravo nëpërmjet Getty Images)

Etiketimi i Karen Huger renditet kaq lart kryesisht sepse ne nuk mund të ndalojmë së menduari për të. Le të jemi të sinqertë – kjo etiketë nuk ka kuptim. Por asgjë që Karen bën nuk ka shumë kuptim. Dhe kjo është një nga shumë arsyet pse Grand Dame i Potomac është kaq i këndshëm për t’u parë. Mezi presim për më shumë veprime të saj dhe Ray Huger.

Gizelle Bryant: “Unë nuk jam engjëll. Por jepni pak hir dhe do të mësoni të më adhuroni mua.”

(Foto nga: Jai Lennard/Bravo nëpërmjet Getty Images)

Kjo nuk është vetëm një deklaratë e saktë, por është gjithashtu një referencë e adhurueshme për fëmijët e Gizelle-s, Grace-n e universitetit dhe binjakët më të vegjël Angel dhe Adore. Gizelle bëri shumë gabime vitin e kaluar, por edhe urrejtësit e saj më të mëdhenj mund ta pranojnë se ajo është një nënë e shkëlqyer. Marrëdhënia e saj me tre vajzat e saj është gjithmonë e këndshme për t’u parë. Sidomos kur vajzat e saj zvarrisin zgjedhjet e saj të modës (dhe takimeve).

Është e lezetshme, është pak e çuditshme dhe u kujton fansave cilësitë e saj më të mira. Na pëlqen! Nuk do të mundë “Dua që Ray të jetojë! Unë dua që ai të paguajë faturat e tij!” si citati më i mirë i Gizelle-s ndonjëherë, por çfarë mund të jetë e mundur.

Candiace Dillard Bassett: “Kur ata zbresin, unë thjesht [bursts into song] Goditi notat e larta.”

(Foto nga: Jai Lennard/Bravo nëpërmjet Getty Images)

Sigurisht që Candiace Dillard Bassett do të zgjidhte të këndonte këngën e saj. A e merr Candiace ndonjëherë rrugën e lartë? Jo ne te vertete. Por ne mund të duartrokasim këngëtaren e “Drive Back” për gjetjen e ndonjë justifikimi për të treguar ato vokale.

Dhe duke marrë parasysh se si yjet e saj po përpiqen vazhdimisht të rrëzojnë martesën e saj, vetëm për të ekspozuar problemet e tyre në marrëdhënie, ne mendojmë se mbretëresha e konkursit mund të ketë pak hapësirë ​​për të gëzuar.